•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8(current)
  • 9
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آمانتادین ( آمورل )
برای رفع خستگی من موثر بوده وهست
به جهان خرم ازآنم که جهان خرم از اوست/ عاشقم بر همه عالم که همه عالم از اوست
 تشکر شده توسط : مریم 1361 , neghar , glassheart , zohrevand
سلام،من حدود3سال از آمورل جهت رفع خستگی ام استفاده کردم ولی اثری نداشت،کم کم مصرفش را قطع کردم.
 تشکر شده توسط : یاسی , الهام ج , glassheart
من 11 سال استفاده کردمش.موهای بام و ابرم ریخت.از عید قطعش کردم.فایده اش؟تنها فاید ها ش این بود که وقتی می خوردمش خیلی کنم سرما می خوردم بر عکس الان.
این قافله عمر عجب می گذرد
دریاب دمی که با طرب می گذرد
ساقی غم فردای حریفان چه خوری
پیش آر پیاله را که شب می گذرد
 تشکر شده توسط : مریم 1361 , glassheart
برای سومین باره که این دارو برام تجویز شده !
قبلا دوبار دو تا دکتر متفاوت برام تجویز کردن ولی نخوردم !
9 روز پیش رفتم دکتر ، امروز داروهامو خریدم، اصلا یادم نبود اینم قراره توش باشه وگرنه میگفتم به جای 100 تا فعلا 30 تا شو بده ببینم به من میسازه یا نه !
به دکتر گفتم به خاطر تاری دید که تو عوارضش اومده ، نمیخوام بخورم ولی گفت اول بخور ،ببین چشمات تار میشه یا نه ، بعد اگه شد نخور !
چند سال پیش یه بسته 100 تایی کامل بدون مصرف یک دونه قرص ،منقضی شد ، حالا باید ببینم امسال چی میشه ! confused2
اگه حروم شد تقصیر من نیست ، دکتر 100 تا نباید بنویسه !Unknown
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : helli , glassheart
(2016/01/20, 04:17 PM)nahid نوشته است: برای سومین باره که این دارو برام تجویز شده !
قبلا دوبار دو تا دکتر متفاوت برام تجویز کردن ولی نخوردم !
9 روز پیش رفتم دکتر ، امروز داروهامو خریدم، اصلا یادم نبود اینم قراره توش باشه وگرنه میگفتم به جای 100 تا فعلا 30 تا شو بده ببینم به من میسازه یا نه !
به دکتر گفتم به خاطر تاری دید که تو عوارضش اومده ، نمیخوام بخورم ولی گفت اول بخور ،ببین چشمات تار میشه یا نه ، بعد اگه شد نخور !
چند سال پیش یه بسته 100 تایی کامل بدون مصرف یک دونه قرص ،منقضی شد ، حالا باید ببینم امسال چی میشه ! confused2
اگه حروم شد تقصیر من نیست ، دکتر 100 تا نباید بنویسه !Unknown

ایشالا که بهت بسازه و مشکلی پیش نیاد ولی اگه نحواستی مصرف کنی فکر کنم جاهایی باشه که داروهای تاریخ دار اضافی رو دریافت کنن

نقل قول: رئیس سازمان غذا و دارو در گفت‌وگو با تسنیم:
بسیج و هلال‌احمر داروهای اضافی منازل را جمع‌آوری کنند
http://www.tasnimnews.com/fa/news/1394/0...4104,d.d2s
حتی تووی رویاتم...؟!smiling
 تشکر شده توسط : nahid
سلام خدمت دوستان
من همیشه احساس ضعف و خستگی شدید میکردم از زمانیکه این دارو را بظور مداوم مصرف کردم این حالت در من از بین رفت
 تشکر شده توسط : nahid , kamran.k
سلام
از داروهای دیگه برا رفع خستگی فقط مقطعی جواب گرفتم
حالا برا اولین بار این دارو برام تجویز شده
جهت رفع خستگی

امروز اولین دونه ش رو خوردم
کمی شل و ریلکس شدم فقط confused2

ادامه ش میدم ببینم چجور اثری داره
عشق اگر با تو بیاید به پرستاری من
قصـــه عشــق شود قصه بیماری من
 تشکر شده توسط : niloofary
من این دارو رو استفاده کردم اثری ازش ندیدم اما مدافینیل را که استفاده کردم تا حدودی جواب گرفتم الانم ماه چهارمی هست که دارم ازش استفاده میکنمBlush
باید کاری کنی، آروم بگیرم Blush
 تشکر شده توسط : hadisss
یادم رفت بیام نتیجه استفاده شو بگم
خوب شد تاپیک اومد بالاagreement2

فک کنم 5-6 ماهی باشه دارم استفاده ش میکنمicon_cry
یعنی تاثیرش رو خوب دیدم و دکترم سری قبل جعبه صدتاییشو برام تجویز کرد
البته گفتش اگه برات تاثیر نداشت مدافینیل میدم
فعلا که آمانتادین مصرف میکنم

فقط یه چیزی
صبحا گاهی بعد از خوردنش نمیدونم از افت فشار خونمه یا از آمانتادین که چشمام در حد سه چهار ثانیه سیاهی میره و یه سرگیجه خفیف و احساس افتادن و همون لحظه هم رفع میشه 305320_JC_thinkingconfused2
عشق اگر با تو بیاید به پرستاری من
قصـــه عشــق شود قصه بیماری من
 تشکر شده توسط : glassheart , SSA , kamran.k
سلام دوستان من واسه خستگی رفتم پیش یه دکتر مغز و اعصاب دیگه چون دکتر خودم اصلا جدی نمیگرف این موضوع رو دکتر جدید واسم آمانتادین 100 نوشت روزی دوتا خوردم یه هفته عالی بود و کاملا خستگیم رفع شد ولی چند روزه تپش قلب شدید گرفتم جوری که شب از خواب بیدارم کرد قشنگ حس میکردم قلبم خیلی تند میزنه کسی این شرایطو داشته؟ به نظرتون ادامه بدم دارو رو یا نه قطعش کنم .ممنون میشم کمکم کنید .icon_question
میان هزاران دیروز امروز وشاید میلیون ها فردا فقط یک امروز هست امروز را بخند و شاد باش ...

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8(current)
  • 9
  • بعدی 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست