•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 7
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چه موقع ودرچه فواصلی ام آرآی لازم میشه ؟
ناهید حتما مشکل حادی نبوده که دکتر برات ام آر آی بنویسه

میدونم خودتم میدونی که مشکلت زیاد جدی نیست والا مجبور میشم بازم بگماااااااااااااااا که من چجوری بودم که الان اینجوریمااااااااااااااااااااا
... وقتی تبر به جنگل آمد ، درختان فریاد زدند و گفتند :نگاه کنید دسته اش از جنس ماست !!. ... 1213.2

ناهيد جان منم همون آمپولا رو زدم ايشالله به زودي خوب مي شي فقط
چرا با آمپولت تو يه روز زدي؟ در مورد قرص بايد بگم كه من هيچ قرصي نميخورم
تازه آمپولارم به زور مي زنم .
بي خيال حرفايي كه تو دلم جا مونده
سلاااااااااااااام Wink
فکر کنم کلام من ختم این پرسش و پاسخ باشه. ناهید جون پزشک من معتقده اگه علایم بالینی، ظاهر شدن باید مجددا" ام ار ای گرفته بشه. یعنی همونی که فریبا جون گفت. حمله (که البته من از این کلمه خوشم نمیاد)، یا همون عود بیماری موقعی صورت میگیره البته تا اندازه ای که من میدونم ، که اون علامت ظاهر شده پشت سر هم و بدون وقفه تداوم داشته باشه و گاهی بدتر و بدتر بشه. پس هر چیزی دلیل بر عود بیماری نیست.
عزیزم امیدوارم خوب خوب خوب بشی. :-* اگر هم اون قدری که من گفتم خوب نشدی بهش دست از سرش بردار خودش از رو میره Wink
... ومن همچنانم که بودم ... angry2sad2Huh
علایم هنوز نرفته و نمیخواد بره ، خیلی وقته بی خیالشم ولی از رو نمیره !angryangry3
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
بهش فکر کنی بدتر میشه
دکترمن خیلی باحاله یه دفعه گفتم دکتر برام بعد4سال ام ار ای نمینویسی گفت پاشو از مطب برو بیرونangry2angry2angry2angry2angry2
دکتر خوبیه ها اما نفهمیدم اخر چرا ننوشت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟fighting0030.giffighting0030.giffighting0030.gif
همیشه سختترین نمایش به بهترین بازیگر تعلق داره شاکی سختیهای دنیا نباش شاید تو بهترین بازیگر خدایی....!!!!!!!!!love28                                                        

سلام یه سوال
میشه به جای ام ار ای نوار بینایی گرفت ؟دکتر من بعد از سه سال هنوز ام ار ای نگفته بگیرم فقط یک بار نوار بینایی دادم ؟
مشخص میشه نوع پلاکت ها ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
هر وقت ازش پرسیدم گفت کنجکاوی نکن
(2011/08/23, 08:37 PM)7714 نوشته است: سلام یه سوال
میشه به جای ام ار ای نوار بینایی گرفت ؟دکتر من بعد از سه سال هنوز ام ار ای نگفته بگیرم فقط یک بار نوار بینایی دادم ؟
مشخص میشه نوع پلاکت ها ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
هر وقت ازش پرسیدم گفت کنجکاوی نکن

كسي كه در حال انجام دادن درمان هاي مختلف هست و به بهبود خودش اميد داره بايد هر 6 ماه يك بار ام ار اي بگيره .
خود من دكترم بعد از 6 ماه ام ار اي برام نوشت.
اما نوار بينايي يك اسكن نيست كه بخواد پلاك ها رو دقيقا نشون بده .
بلكه شدت دريافت پتانسيل هاي برانگيخته از مغز توسط چشم رو نشون ميده و نشون ميده كه چقدر رابطه پيام رساني بين مغز و چشم خوبه.كه هر چه اين رابطه بدتر باشه پلاك هاي بيشتري روي عصب چشم وجود داره.
هر مشكلي آسان شود از مستي و
ترسم خداي من, ساغر بشود خالي و هشيار بميرم.
 تشکر شده توسط : havaars
من بعد از اولین ام آر آی (تشخیص بیماری) وشروع تزریق ها ام آر آی دوم رو بنا به دستور پزشک انجام دادم که خوشبختانه از گستردگی پلاک ها کاسته شده بود ولی الان نزدیک شش ساله که ام آر آی نرفتم خیلی دلم می خواد بدونم تو اون کله دردسر ساز چی می گذره ولی دکترم گفت لازم نیست!angel
تا شقایق هست زندگی باید کرد.love28
من سالی یه بار به دکتر میگم ام آر آی بنویسه.بعدشم دکتر میگه ام آر آی خوب نمیکنه هاااا!!!! فقط نشون میده تو سرت چی میگذرره.منم تو دلم میگم چچچچی مییییگگگگی laughing3 laughing3 laughing3
به یاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد..
(2011/08/23, 09:57 PM)warrior نوشته است: كسي كه در حال انجام دادن درمان هاي مختلف هست و به بهبود خودش اميد داره بايد هر 6 ماه يك بار ام ار اي بگيره .
خود من دكترم بعد از 6 ماه ام ار اي برام نوشت.
.

هر 6 ماه یه بار؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

میدونی چه بلایی سر مغز بیچاره میاد با اون میدان مغناطیسی؟حالا بقیه اعضا رو ولش کنیم

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 7
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال