•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 7
  • 8
  • 9(current)
  • 10
  • 11
  • ...
  • 23
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امیتازات : 4.11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پيشنهاد شما براي هماهنگي بهتر ديدارها
منم میگم اینجا از همه جا هستن چرا بحث دیدار که میشه فقط عرش نشینان تشریف دارن فکر ما شهرستانی ها هم باشید چه خوب میشدبالا دستی ها بجای هزینه های شیرینی یه کمکی به شهرستانی ها میکردن و همه یه شهر وسطی جمع میشدیم اشتهام خوبه هااااا مثلا چند تا هتل برا چند روز رزرو میکردن و همه جمع میشدیم چقدر روحیه مون بهتر میشد با یه برنامه ریزی خوب و هزینه مناسب امکانش بود هااااااااااااااا اخه ماهم دل داریم به خداsad2sad2sad2sad2sad2sad2sad2sad2sad2sad2icon_questionicon_question
در این خاک, در این خاک
در این مزرعه ی پاک
به جز عشق, به جز مهر
دگر بذر, نَکاریم...!
 تشکر شده توسط : فرناز , بنده خدا , TootFarangi , سپیده قاصدک , Hasty , Prime
(2012/03/04, 02:09 AM)پروانه نوشته است: منم میگم اینجا از همه جا هستن چرا بحث دیدار که میشه فقط عرش نشینان تشریف دارن فکر ما شهرستانی ها هم باشید چه خوب میشدبالا دستی ها بجای هزینه های شیرینی یه کمکی به شهرستانی ها میکردن و همه یه شهر وسطی جمع میشدیم اشتهام خوبه هااااا مثلا چند تا هتل برا چند روز رزرو میکردن و همه جمع میشدیم چقدر روحیه مون بهتر میشد با یه برنامه ریزی خوب و هزینه مناسب امکانش بود هااااااااااااااا اخه ماهم دل داریم به خداsad2sad2sad2sad2sad2sad2sad2sad2sad2sad2icon_questionicon_question

عرش نشینانlaughing3laughing3laughing3این همون پایتخت نشیناس؟icon_cryconfusedlaughing3
براى تو
براى چشمهايت..
براى من
براى دردهايم..
براى ما
اى كاش خدا كارى بكند...
 تشکر شده توسط : شهرزاد
شاندیز یاد دیزی افتادم laughing3
یک سری با یک عده بنده ی خدا رفتیم شاندیز گفتن دیزی بیار آقا فلان مقدار ! منم گفتم الآن میرم سر جاده وا میستم می گم مستقـــــــــــــــیم مشهد laughing3laughing3laughing3

سفرهای استانی می خواستین بزارین چی شد ؟
یک زمانی به ما گفتین قراره ایران گردی کنین confused2
اصفهان نمی زارین ؟ sad2
من همه دوستام اصفهانن می خوام یک سفر هیجانی برم همشون رو غافل گیر کنم agreement2
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
 تشکر شده توسط : ساغر , شهرزاد , فرناز
ساغر جون این چه حرفیه دوستان شهرستان رو چشمه ما جا دارند

این حرفها اصلا تو جمع دوستانی چون شما معنی نداره

عرش نشینان همون پایتخت نشینان هستند..angry2.....
فعلا سکوت را برگزیدیم ............
 تشکر شده توسط : فرناز , ساغر , Hasty
شهرزاد جون چرا از من ناراحت میشی ؟!من از پروانه منظورشو پرسیدم آخه برداشت من از حرفش اینجوری بودconfused2

اخه نوشته بود به فکر ما شهرستانیا هم باشین خودتم اگه دقت کنی متوجه میشی.

من که اصلا کاری به این حرفا ندارم همه بچه ها واسم عزیزن هیچ وقتم به هیچ کس جسارت نمیکنم.تو هم آجی کوچیکه ی خودمیlove51
براى تو
براى چشمهايت..
براى من
براى دردهايم..
براى ما
اى كاش خدا كارى بكند...
 تشکر شده توسط : naz.gigili , شهرزاد
بایا از دست این پروانهangry3angry3عرش نشین چیه دیگهconfused2ما این دیدار از راه دور هم مهمون های گل داشتیمBlushمن هم موافق سفر راه دور هستم.ولی قبول کنید همتون باز تو1شهر نیستید کهconfused2کدوم بریم که بقیه بدل نگیرن.اگر نه چه بهتر از دیدن همـــــــــــــــــــــه عزیزان.icon_questionچشم پیش شماهاهم میایم icon_questionولی قبول کنید بخاطر فرق گذاشتن نیستconfused2همون طور که بچهای شهرستان براشون مسافرت به تهران سخته این طرف هم خوب فرق نداره.ولی باز چشم.ماکه از خدامونهicon_biggrinicon_question
[ثبت احوال در شناسنامه ام همه چیز را ثبت کرده است جز احوالم را .. !![
 تشکر شده توسط : ساغر , fireboud , maede , Hasty , TootFarangi , naz.gigili
(2012/03/04, 03:28 PM)فرناز نوشته است: بایا از دست این پروانهangry3angry3عرش نشین چیه دیگهconfused2ما این دیدار از راه دور هم مهمون های گل داشتیمBlushمن هم موافق سفر راه دور هستم.ولی قبول کنید همتون باز تو1شهر نیستید کهconfused2کدوم بریم که بقیه بدل نگیرن.اگر نه چه بهتر از دیدن همـــــــــــــــــــــه عزیزان.icon_questionچشم پیش شماهاهم میایم icon_questionولی قبول کنید بخاطر فرق گذاشتن نیستconfused2همون طور که بچهای شهرستان براشون مسافرت به تهران سخته این طرف هم خوب فرق نداره.ولی باز چشم.ماکه از خدامونهicon_biggrinicon_question

قبول دارید 95% دیدار ها تو تهرانه ؟ smiling
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
 تشکر شده توسط : فرناز
ما هم سهمی داریم...sad2 نداریم؟icon_cry
دور نرو...
بیا کنار دلم
من غیر از اینها که می نویسم
نوازش هم بلدم...
سلام دوستان گل من!

اول یه گله بکنم از شما دوستان بعد یه توضیح بدم!

همین شما سه عزیزی که من می دونم چقدر دوست دارید دوستانتون رو ببینید مثل ما که مشتاق دیدارتون هستیم

همین شما خودتون محل سکونتتون رو ننوشتید. برنامه ریزی بچه ها برای دوستان غیر تهرانی خیلی وسیعه!
همه دوست دارن همین تعداد دیدار تو باقی شهر ها برگزار بشه! ما میدونیم که چه تعداد زیادی از دوستان اهل
مشهد اهل اصفهان اهل خوزستان اند. اما خوب کابرا هم باید خودشون فعالیت کنن دیگه!

اما توضیح:

اینکه ما امسال (90) دو تا دیدار تو شهرستان ها داشتیم یکی شمال (ماسوله و انزلی) و یکی دیگه هم مشهد!

برنامه ریزی هاش هم از قبل انجام شد تو سایت اعلام شد و دوستان رو دیدیم! پس ما همه ی دیدار هامون توی تهران نیست.
اگر بنا باشه دیدار توسط بچه های فعال و مورد اعتماد سایت در شهر های دیگه برگزار بشه واقعا برای تیم مدیریت سایت
یه خبر خوشحال کننده است.

فعلا با توجه به بیشتر بودن تعداد کاربرای فعال تهران و توانایی و امکانات دوستان در تهران به نظرم محوریت برنامه های سایت
در تهرانه؛ اما مسلما دستکم 2-3 دیدار بتونن در سال در شهر های بزرگ صورت بدن.
اگه تلخم مثل گریه اگه تنهام اگه تاریک
اگه از ترانه دورم اگه با مرثیه نزدیک
اگه ناباور چشمام تو تماشای تو مونده
اگه اون نگاه اول منو پای تو نشونده:
How wonderful life is while you're in the world
 تشکر شده توسط : fireboud , Hasty , فرناز , fafa , ساغر , naz.gigili , leili , N00shin , شهرزاد , mehrshin57
سلامون علیکمicon_question
چندتا عرض کوچیک داشتم خدمتتونashamed0006.gifashamed0006.gifashamed0006.gif(fighting0030.gif)
اولا ما اومدیم و یه چیزی گفتیم به زبون ساده چرا مثل پیرزنها دور هم جمع شدید و سر یه جمله من بحث کردید و گیر دادیدهااااااااااااااااااااااااااfighting0030.giffighting0030.giffighting0030.giffighting0030.gif
مفهوم و بچسبین نه کلمات و angry
دوما خانومهای بالایی من منظورم این نبود که اون شهری که من هستم قرار بزارید یه امار بگیرید با توجه به درصد خانومهای مجرد یه شهر و انتخاب کنید تا ماهم بتونیم باشیم برای ما سخته بیاییم یعنی اگه امکاناتی تو مقصد برامون مهیا نکرده باشن از خونه به ما اجازه نمیدنangry2angry2angry2angry2
اقا علیرضا که فرمودید اولا من از اولین روز با اقا حمید سرهمین صحبت کردم میتونید جویا بشید گفتم چرا بچه ها با اینکه نام کاربری دارن محل سکونتشون راز شده بهتر بود نوشتن محل سکونت اجباری بود چون من دنبال همشهری هام میگشتم تا باهم از انجمن شهرمون کار بکشیم نه اینکه سالی یه بار ناهار دعوتمون کنن و همه زیر چشمی بهم نگاه کنن وقتی هم میرم تزریق همه یواش میان و در میرن من دنبال ذوست برای ورزش و کوهنوردی و جلسات انجمن بودم بعد از چندبار گفتن به اقا حمید که رونوشت ارسالی هام و هم دارم فرمودن پروانه خانوم من اصلا منظورتون و متوجه نمیشم angry2angry2angry2angry2angry2angry2angry2angry2
منم گفتم خواهی نشوی رسوا همرنگ جماعت شو محل سکونتم و خاموش کردمwink2
اگه دوستان ذکر میکردن والله شهرستانی هادرصدشون بیشتر نباشه کم هم نیستangry2
خلاصه من خودم امضا و اثر انگشت هم میدم که برا هر کمکی اماده هستم امر بفرماییدagreement2
خلاصه دفعه بعد خواستید یکی و بزنید یک به یک بیایید عادلانه باشه ضمنا جلو جمع گوش مالی ندید زشتهTongue
ممنون(ازم به دل نگیرید ها سایت یه پری که بیشتر نداره خوبه پری ام اجنه نیستم)N_aggressive (35)
در این خاک, در این خاک
در این مزرعه ی پاک
به جز عشق, به جز مهر
دگر بذر, نَکاریم...!
 تشکر شده توسط : fafa , شهرزاد

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 7
  • 8
  • 9(current)
  • 10