•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 8
  • 9
  • 10(current)
  • 11
  • 12
  • ...
  • 44
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امیتازات : 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اثربخشی وعوارض تزریق سینووکس
دوست عزیز MY SIS اولا واقعا آفرین به شما که انقدر با پیگیری و دلسوزی برا خواهرت تلاش می کنی . نوشته بودی خواهرت بتامتازون تزریق می کنه که این خودش یه نوع کورتون تراپیه . برای گرفتن پالس الزاما در بیمارستان بستری نمیشیم این بستگی به دوز کورتون داره . ضمن اینکه خود بتامتازون و سایر کورتون ها باخودش عوارض شدید داره تا مدتها و بیمار یه بخشی از حال بدیش به خاطر دریافت کورتونه نه عوارض بیماری . این چیزیه که نمی دونم چرا دکترا به بیمارا متذکر نمی شن که الکی درگیر بیماری نشن و اما بعد یه دوره ای عوارض کورتون رفته رفته کم میشه . این لینک می تونه توو شناخت بیشتر کورتون کمک کنه .
http://mscenter.ir/Thread-%DA%A9%D9%88%D...9%88%D9%86

بعدم من با پاییزه موافقم . خیلی دنبال چگونگی و چرایی تاثیر سینوکس و سایر دارو ها نباش . دارو کار خودش رو می کنه اما بیشتر از اون حفظ روحیه . داشتن همین دانش که کورتون عوارض مقطعی داره و جای نکرانی نیست و حذف نگاه منفی به بیماری و مدام فوکوس نبودن رووش در خاموش کردن پلاکا خیلی موثره
بعدم یه پیشنهاد سولاتت رو که خیلی مرتبط با سینوکس نیست توو این بخش بپرسی بهتر که تاپیکا قاطی نشه
http://mscenter.ir/Thread-%D8%B3%D9%88%D...9%88%D9%84
http://mscenter.ir/Forum-%D8%B9%D9%88%D8...8%A6%D9%85
بازم مرسی برادر دلسوز happy0065.gif
Peace begins with a smile
 تشکر شده توسط : fireboud , mysis
man cinnovex mizanam albate ghablesh ye jelofen mikhoram badesh dige moshkeli nadaram.vali yeki az dustam ke hamzaman ba man mobtala shod dare avonex mizane va hanuz ke hanuze kheyli bad az tazrigh aziat mishe.man az doctor porsidam ke age farghi mikonan avonex bezanam vali on goft onghadr ke az nazare gheymat motefavet hastan dar amal nistan va har kasi ke avarezi nesbat be cinovex neshun nade dige avonex behesh nemidan.
(2009/09/29, 06:23 PM)nahid نوشته است: شهرزاد جان من وقتی از علی شنیدم دارو روی کبد اثر گذاشته وقتی رفتم پیش دکتر پرسیدم سینووکس اثر داره گفت نه
این که هفتگیه ولی با این حال آزمایش نوشت. حتی تیروئید هم تو آزمایشا بود که من نخواسته بودم .
من احساس می کنم از وقتی آمپولو شروع کردم کمی ضعف و سستی دارم. نمی دونم از داروهست یا از مسائل اخیر وکم تحرکی و.... البته من به جز یه استامینوفن هیچی بعد از آمپول نمی خورم . درد استخوان اگه باشه در حد کمه.برای من بیشتر خستگی و سستی هست.
سارا جان ما تاثیرشو از کجا بفهمیم ؟ ما فقط عوارض جسمیشو میتونیم بگیم .
بیایید همه از دکترها سوال کنیم ( در مورد این دو دارو )و بعد جوابا رو مقایسه کنیم. باشه ؟
.
من هنوز نتونستم باهاش کنار بیام خیلی وقتا بد جوری میریزم به هم.میدونم نباید این جوری باشم ولی ...
 تشکر شده توسط : nahid
سینووکس رو من به تازگی شروع کردم ولی خوشبختانه عوارض چندانی نداره فقط در ماه اول دچار بی خوابی میشدم ولی الان فقط کمی فردای تزریق احساس خستگی میکنم البته چون ماه دوم بوده فکر میکنم بزودی بهش عادت کنم.
 تشکر شده توسط : nahid
منم یه سه سالی هست که سینووکس میزنم....
نمیدونم چرا دکترم از همون اول آونکس رو پیشنهاد نکرد.....
اما عوارض سینوکس خیلی اذیتم می کنه .... اون اوایلش که از تب و لرز و درد چند روزی حالم بد بود ..... الان خیلی نسبت به قبل بدنم عادت کرده اما بازم روز بعدش اصلا حال و حوصله هیچ کاری رو ندارم و سردرد و بدن دردم دارم ....
اما تاثیرش خوب بوده اخه من از سه سال پیش تا حالا حمله نداشتم .....
بابا لِنگ‌دراز عزیزم:
تمام دلخوشی دنیای من این است که تو ندانی
و من دوستت بدارم.
وقتی میفهمی و می‌رانی‌اَم،
چیزی درون دلم فرو می‌ریزد...
چیزی شبیه غرور!
بابا لنگ دراز عزیزم:
لطفا گاهی خودت را به نفهمیدن بِزن، و بگذار دوستت بدارم!
من همین که هستی را دوســــت می‌دارم...
حتی سایه‌ات که هیچ وقت به من نمی‌رسد!
 تشکر شده توسط : baran
بعدازاینکه اکتووکس کم پیداشددکتربرام سینووکس نوشت تاحالا4تامصرف کردم بغیرازجندساعت تب خفیف بعدازهرتزریق خداراشکراثارمنفی دیگری راحس نکردم
ما هم بعد 4 تانزريق به جز درد بدن مساله ديگه اي نداشتيم شكر خدا.فقط وقتي آدمسرما خوردگيمداره تشديد مي شه.به اميد خدا وسلامتيه همتون
فقط برای همه دعا کنید
 تشکر شده توسط : nahid , mahdi_71
سلام دوستان مدت کوتاهی است سینووکس استفاده میکنم بغیرازطب چندساعته تاحالامتوجه عارضه دیگه نشدم البته قبلش اکتووکس تزریق میکردم که فقط همان تب راداشتم
 تشکر شده توسط : nazaninamiri70
سلام از دوستانی که بیشتر از یک سال سیناوکس مصرف کردن آیا هنوز هم مسکن مصرف میکنن
چون من هنوز بعد از یک سال هنوز باید مسکن مصرف کنم
ممنون
icon_question
نیم کیلو باش ولی مرد باش...!!!!
عليرضا خان من دو سالو نيم هست كه سينووكس استفاده ميكنم قبلا بعد از تزريق بروفن 400 ميخوردم اما الان حدود شش ماهه بروفن 200 ميخورم
هفته قبل فكر كردم شايد ديكه به مسكن نيازي نباشه ومسكن استفاده نكردم ولي شب از استخون درد بيدار شدم دردش مثل همون روزاي اول بود
تو رو آرزو نکردم
این یعنی نهایت درد
خیلی چیزا هست تو دنیا که نمیشه آرزو کرد
 تشکر شده توسط : ALI REZA
منم یه هفته میخواستم مسکن نخورم چون دکترم گفته بود بدنت بهش عادت میکنه ولی چشمتون روز بد نبینه اعصابم حسابی بهم ریخته بود . حالا فعلا 2 ساعت قبل از تزریق یه استامینوفون 500 ـ2ساعت بعد از تزریق یه ژلوفن 400 تازه روز بعدشم یه استامینوفون 325 میخورم. آخه بدنم به کدئین حساسیت داره و بروفن هم معدم رو بهم میریزه . نمیدونم علتش چیه که هنوز بدنم عادت نکرده. هیچ مشکل دیگه ای ندارم حتی آزمایشهای کبدی هم نرماله. فقط به خاطر خوردن مسکن فرداش گیج و گنگ میشم.sad
نیم کیلو باش ولی مرد باش...!!!!
 تشکر شده توسط : movahedi

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 8
  • 9
  • 10(current)
  • 11
  • 12
  • ...
  • 44
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آیا تزریق سینووکس در شما هم باعث دندون درد میشه؟ naser_m 29 17,251 2023/01/02, 11:14 PM
آخرین ارسال: شیواذر
  سینووکس و افزایش آنزیم های کبد min00 16 11,960 2020/10/07, 08:57 AM
آخرین ارسال: طلوع..
  اثربخشی وعوارض آونکس مـه ســـا 74 58,309 2019/08/05, 05:55 AM
آخرین ارسال: سمیرا67
  تزریق آمپول آونکس yas 62 56,749 2018/05/01, 05:40 PM
آخرین ارسال: nahid
  وقفه و تاخیر در زمان تزریق paeeze 27 25,036 2018/01/26, 07:43 PM
آخرین ارسال: paeeze
Question نحوه پیدا کردن محل تزریق min00 37 99,476 2018/01/24, 08:02 PM
آخرین ارسال: nahid
  سینووکس با درد درقلب و قفسه سینه ارتباط دارد ؟ شیرین 20 11,208 2017/11/04, 11:31 PM
آخرین ارسال: yas8866
  سرنگ آماده تزریق سینووکس mohamad88 45 18,036 2017/06/14, 05:10 PM
آخرین ارسال: yas8866
  فیلم آموزشی تزریق سینووکس و زندگی با ام اس saffari_mo 17 20,548 2017/04/19, 06:02 PM
آخرین ارسال: n70
  عوارض قطع سینووکس 7714 40 39,778 2016/11/23, 09:28 PM
آخرین ارسال: glassheart

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان