•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 14
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امیتازات : 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بی حسی و کرختی یک طرف بدن
نظر سنجیه؟!!!

خب خدا رو شکر من بیحسی بدن نداشتم نه یکطرفه نه دو طرفه .

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

من چند باری این مشکل را داشتم و کل بدنم بود اما خدا را شکر دیگه هیچ مشکلی ندارم.
اما یادمه با اینکه این حالت مشکل خاصی ایجاد نمیکرد اما حس ناخوشایندی داشت.
زیاد روی راست و چپ بودنش تحقیق نکنید چون از بین رفتن غلاف میلین رندومی پیش میاد و نمیشه نتیجه گیری در این زمینه کرد. پس بهتره بدنبال راه حل باشید.
من هم ام اس داشتم.
 تشکر شده توسط : somaye_602000
من الان نزديك به 25 روز كه سمت راست بدنم بي حس شده قبلا اصلا اين طور نبودم..تو اين 25 روز 2 بار پالس كورتون شدم كه تا حدودي بهتر شدم............
سمت راست

قبل از اولین حمله ام اس که منجر به نابینائی ام شد ، مدتی طرف راست صورتم یکدفعه بی حس شد با سر گیجه شدید

که هیچ پزشکی اون موقع تفسیری براش پیدا نکردندHuhHuh
مهم این نیست که در کجای این دنیا ایستاده ایم
مهم اینست که در چه راستائی گام برمیداریم.
سلام

من اول چشم چپم تار شد و کمی بی حسی تو صورتم و پای چپم هم بی حس شد ولی در راه رفتن مشکل بوجود نیامد

الان دسته چپم خیلی درد میگیره و بی حس میشه .....برای کاره سنگین با دست چپم نمیتونم و از دسته راستم کمک میگیرم

پلاک هم تو سر دارم ...جدیدا روی نخاعه گردن که باعث مشکلات تو دستم شده ...کمرم هم 3 تا پلاک دارم

خدا بده برکت
دارم دلشوره میگیرم
چقدر دنیات ازم دوره
پس چرا هیچ بارونی
تورو از من نمیشورهsad2sad2
من ولی هر دو پام به صورت قرینه شروع به گزگز کردند. به طور قرینه هم از کفِ پا شروع شد و کم‌کم رسید تا زیر دنده‌ی دهم قفسه‌ی سینه‌ام. نهایت آنجا بود.
الآن ولی یک حالت عجیبی که دارم این هست که سمتِ راستم قدرت بیشتری داره و سمتِ چپم حس بهتری داره!
وقتی اتاق عمل کار می‌کردم و مثل همیشه آرتیستی یک دستی آنژیوکت می‌زدم، اول با دست چپ رگ را پیدا می‌کردم بعد با دست چپ بالای رگ را فشار می‌دادم و بعد با دست راست آنژیوکت را فرو می‌کردم agreement2agreement2agreement2agreement2

هنوزم همین شکلی هستم!
مرا آفرید، آنکه دوستم داشت.
 تشکر شده توسط : somaye_602000 , غزل , سمانه میم , silent
راست ! در شرایط عود کل نیمه راست بدنم بی حس یا کم حس بود حتی پوست کف سر نیمه راست!angry3angry3
[quote='successful' pid='99552' dateline='1313085537']

تا شقایق هست زندگی باید کرد.love28
(2011/07/15, 12:25 AM)somaye_602000 نوشته است: سمت راست بوده همیشه پا و شکمم
بهتر نبود دوتا گزینه راست و چپ میگذاشتید؟

تو چطوری بعد از این همه مدتی که ام اس داری دارو مصرف نمیکنی ! جالبه
سالمی الان ؟
کف پاها و سمت راست شکم که با روش هامیوپاتی بی حسی ها کلاً خوب شدicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 14
  • بعدی 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان