•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13(current)
  • 14
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امیتازات : 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بی حسی و کرختی یک طرف بدن
(2016/08/26, 09:16 PM)nahid نوشته است: نه به دکتر بگی بهتره.
سنگینه یعنی روی توان راه رفتنت تاثیر میذاره یا میتونی راه بری؟
میتونم راه برم
ولی ....
 تشکر شده توسط : pariya1361
دوستان عزيز سلام
چند روزیه که کمرم از گردن به پایین و شکمم کاملا بی حس و کرخت شده طوری که وقتی راه میرم احساس میکنم تعادلم مثل همیشه نیست نوک انگشتایه دستم و پاهام هم گزگز میکنن یعنی این بدترین حمله ایی بوده که تا به امروز داشتم به نظرتون چی میشه چون ام اس من تا حالا پایین تر از سرم نیومده بود
حتما باید برید دکتر شاید پالس لازمید.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : yas8866 , pariya1361
من الان چند هفته است سمت چپم از سر تا پا دچار بی حسی و گزگز است ، ام ار ای هم تازه دارم ولی حمله جدید نبود برام دگزامتازون دادن ، الان شدیدا احساس ضعف و بی حالی دارم و خسته ام Dash2
خیلی خسته ام ...
ان کس که دوست داری نیمه دیگر تو نیست !
او تویی ، اما در جای دیگر
میگن دگزامتازون خیلی عوارض داره. اگه واقعا بشه گزگز رو تحمل کرد و یا راه دیگه ای باشه برای رفعش بهتر از دگزامتازونه. البته این نظر منه. دکتر لابد لازم دونستن.confused2
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
سلام دوستان منم ماه پيش براي دومين بار اين مشكل كرخي سمت چپ صورتم برام پيش اومد لبم هم كج شد رفتم زنبور زدم كمتر از ٢٤ ساعت خوبه خوب شدم دكترم گفت اين مورد فقط مخصوص ام اس نيست و از اعصابه و ممكنه برا خيلي ها پيش بياد
من از معبود یکتایم فقط یک چیز میخواهم
نگیرد هرگز از قلبم امید استجابت را...
(2017/09/05, 08:45 PM)nahid نوشته است: میگن دگزامتازون خیلی عوارض داره. اگه واقعا بشه گزگز رو تحمل کرد و یا راه دیگه ای باشه برای رفعش بهتر از دگزامتازونه. البته این نظر منه. دکتر لابد لازم دونستن.confused2
ممنون ناهید جان ، بله دگزا خیلی بده ، حالم اصلا خوب نیست .

(2017/09/05, 10:58 PM)nazanin نوشته است: سلام دوستان منم ماه پيش براي دومين بار اين مشكل كرخي سمت چپ صورتم برام پيش اومد لبم هم كج شد رفتم زنبور زدم كمتر از ٢٤ ساعت خوبه خوب شدم دكترم گفت اين مورد فقط مخصوص ام اس نيست و از اعصابه و ممكنه برا خيلي ها پيش بياد???

ممنون دوست عزیز درسته حق با شماس من از لحاظ روحی و اعصاب در شرایط خوبی نیستم .
ان کس که دوست داری نیمه دیگر تو نیست !
او تویی ، اما در جای دیگر
سلام . من پایه چپم خیلی سنگین شده . انگار وزنه به پام وصله . نمیتونم پامو بالا نگه دارم و موقع راه رفتن خیلی دیگه سنگین میشه و میکشم . ممکنه باز خوب بشم و پام سبک بشه . پالس کورتون ۸ماه پیش گرفتم ولی خوب نشد.خیلی ناراحتم . پلاسمافرز یا چیزه ای دیگه ای هست خوبم کنه . البته تازه ام ای آر دادم باید ببرم دکتر م نشون بدم . کسی بوده پاش سنگین شده باشه باز خوب بشه
منم مدت زیادی پای راستم سنگین شده ویه جورایی فلج شده شما میگین چیکارکن یاحرکت ورزشی مناسبش چیه ممنون راهنماییم کنین
وقتشه جونم قدم بزاری توخونم
قهوموباعشق بریزی توی فنجونم******
مشکل منم از بی حسی طرف راست صورتم بود که تشخیص ام اس دادن و الانم بی حسی پا و کمی دارم....

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13(current)
  • 14
  • بعدی 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
3 مهمان