•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 6
  • 7
  • 8(current)
  • 9
  • 10
  • ...
  • 34
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکلات بینایی و چشمی
[quote='nahid' pid='44377' dateline='1289743969']
ناهیدجان
اندازه گیری میدان بینایی (پری متری) از ارکان تشخیصی التهاب عصب بینایی در ام اسه.
درصورت وجود علایم چشمی حتما باید انجام بشه

تشکر شده توسط : nahid
من هم مریضیم با تاری دید شروع شد . اون موقع کورتون تراپی انجام شد و بعد از یک سال هم چون یکی از انگشتام حالت برق گرفتگی داشت . دکتر تزریق سینوکس رو شروع کرد . اما این روزا هر وقت خسته می شم پشت کره چشم راستم درد می گیره . راستی من چپ دستم اونایی که همه چشم چپشون بیشتر مشکل داشته چپ دستند یا راست دست ؟ می خوام ببینم ارتباطی هست بین این قضیه با نیمکره های مغز یا نه ؟
(2011/05/30, 02:21 PM)ندا2008 نوشته است: من هم مریضیم با تاری دید شروع شد . اون موقع کورتون تراپی انجام شد و بعد از یک سال هم چون یکی از انگشتام حالت برق گرفتگی داشت . دکتر تزریق سینوکس رو شروع کرد . اما این روزا هر وقت خسته می شم پشت کره چشم راستم درد می گیره . راستی من چپ دستم اونایی که همه چشم چپشون بیشتر مشکل داشته چپ دستند یا راست دست ؟ می خوام ببینم ارتباطی هست بین این قضیه با نیمکره های مغز یا نه ؟

بله ندا جان نیمکره چپ اندام های راست رو کنترل میکنه و برعکس.

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

Manam moshkelam az cheshe chapam shoro shode ama das rastam azizam
منم مشكلم با چشم چپم شروع شد ولي منم راست دستمangry2
صبورانه در انتظار زمان بمان، هر چیز در زمان خود رخ می دهد. حتی اگر باغبان، باغش را غرق آب کند، درختان خارج از فصل خود، میوه نمی دهند.
دقت کنید دوستان !
گفتن کسانی که حمله طرف چپ بدن بوده اکثرا راست دست هستن و کسانی که حمله به طرف راست بوده فرد چپ دست بوده . البته این 100% نیست.
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
(2011/05/31, 12:46 PM)Milo نوشته است: دقت کنید دوستان !
گفتن کسانی که حمله طرف چپ بدن بوده اکثرا راست دست هستن و کسانی که حمله به طرف راست بوده فرد چپ دست بوده . البته این 100% نیست.

آره من مورد تناقضش هستم

صورتم سمت راست حمله داشت
60 پای راستم یه مدت بیحس بود ولی من دست راستم

نیمکره های من کلا قاطینconfused

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

سارا جان نگران نباش منم عین خودت بودم.منم طرف راست صورتم بی حس شد و دست راستم هستم.
با درد بساز چون دواي تو منم، در كس منگر كه آشناي تو منم
سارا جان این گفته 100% درست نیست،استثنا هم وجود داره.پس نگو نیمکره هات قاطین،خیلیا اینطورن.خود من چشم راستم،دست راستم،درکل سمت راستم دچار حمله شد و راست دست هم هستم.
حرف هایی هست برای نگفتن و ارزش عمیق هرکس به اندازه حرف هایی است که برای نگفتن دارد.
(2011/05/31, 12:46 PM)Milo نوشته است: دقت کنید دوستان !

منم مورد تناقضش هستم، چون راست دستم و چشم راستم مشكل داشتconfused2

تشکر شده توسط : TootFarangi

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 6
  • 7
  • 8(current)
  • 9
  • 10
  • ...
  • 34