امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اثربخشی و عوارض سینوتک
سلام دوست عزیز
در مورد سینوتک زیاد اطلاعاتی ندارم
اما باید قبل از اقدام به بارداری حتما با پزشکتون مشورت کنین!!
قاعده کلی داروهای ام اس به این صورته که مصرفشون در دوران بارداری ممنوعه و باید قبل از بارداری با مشورت پزشک قطع شن و یا با صلاحدید پزشک بسته به شدت بیماری داروی جایگزین و مجاز در بارداری برای بیمار تجویز کنن
پس اگه قصد بارداری دارید بی مشورت پزشک کاری خودسر نکنید
عشق اگر با تو بیاید به پرستاری من
قصـــه عشــق شود قصه بیماری من
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور
سلام دوستان چه خبر داروی سینوتک خوبه منم دارومو عوض کنم از پس هزینه دیفوزل برنمیام ممنون میشم راهنمایی کنید
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور
سلام
دوستان هركي داروي سينوتك مصرف ميكنه لطفا بياد بگه چجوريه خواصش عوارضش و ...
ديفوزل خيلي گرونه و خيلي از ماها از پس هزينش برنميايم.
ممنون
 تشکر شده توسط : Aydanima , spring , پریا حقیقت پور
دوستان من امروز پیش دکتر بودم بازم ازش درخواست کردم سینوتک بنویسه ننوشت گفت عوارضش زیاده ویکی از بیماران مصرف کرده بود تموم تنش سیاه وکبود بود وکبدش وتحت تاثیر گذاشته بوده حالا راست ودروغش پای دکتر.
منم ترسیدم
 تشکر شده توسط : SMA , پریا حقیقت پور
سلام دوستان.من مدت سه سال داروی سینووکس مصرف میکردم و بعد از هربار تزریق دچار بدن درد شدید و تب و لرز میشدم تا اینکه داروی سینوتک وارد بازار شد و از طرف دکتر عظیمی برام سینوتک تجویز شد. الان دو سال دارم مصرف میکنم و واقعا عالیه.
نه بدن درد و تب و لرز داره و نه عوارض دیگه..
اینکه بدن یه بیمار کبود شده هیچ ربطی به عوارض سینوتک نداره.
تنها عوارضش اختلال سیستم گوارشیه که بعد یک ماه کاملا برطرف میشه
 تشکر شده توسط : Aydanima , spring , samiramiss , پریا حقیقت پور
(2017/06/07, 12:39 AM)cancer نوشته است: سلام دوستان.من مدت سه سال داروی سینووکس مصرف میکردم و بعد از هربار تزریق دچار بدن درد شدید و تب و لرز میشدم تا اینکه داروی سینوتک وارد بازار شد و از طرف دکتر عظیمی برام سینوتک تجویز شد. الان دو سال دارم مصرف میکنم و واقعا عالیه.
نه بدن درد و تب و لرز داره و نه عوارض دیگه..
اینکه بدن یه بیمار کبود شده هیچ ربطی به عوارض سینوتک نداره.
تنها عوارضش اختلال سیستم گوارشیه که بعد یک ماه کاملا برطرف میشه

سلام ممنون میشم بیشتر توضیح بدین یعنی هیچ مشکلی ندارین در آزمایشات وام آر ای تون و همه چی سالمه وبیماریتون تحت کنترله
چنان دکترم ترسونده میترسم قرص سینوتیک و شروع کنم
 تشکر شده توسط : spring , پریا حقیقت پور
سلام
من هفته قبل پيش دكترم بودم پرسيدم در مورد قرص سينوتك گفتن از لحاظ ماده اوليه با ديفوزل فرقي ندارند براي بعضي افراد ممكنه اثراتي داشته باشه بعضي نه و اينكه اگر يه بيمار به يه دارويي حساسيت نشون نداد و مشكلي نداشت بهتره همون داروي قبليشو ادامه بده.من گفتم برام گرونه گفتند ميتوني سينوتك بگيري ولي نبايد دوباره قرصتو عوض كني و هميشه همون سينوتك رو مصرف كن.بنظرتون بگيرم يا نه؟؟؟؟
 تشکر شده توسط : Aydanima , spring , پریا حقیقت پور
سلام من هم یک هفته است که قرص سینوتک رو شروع کردم به استفاده این قرص کاملا ایرانیه ولی قرص دیفوزل فقط در ایران بسته بندی میشه و مواد اولیه قرص خارجی هست و برای همین موضوع هست که قیمتش گرونتره
زندگیم روی مدار بی قراری سپری شد ............
 تشکر شده توسط : Aydanima , SMA , پریا حقیقت پور
سلام
بعد از مدتها اومدم اینجا
دوستان من دارم سینوتک مصرف میکنم همچنان.آزمایشام هیچ مشکلی نداشته.عوارضی هم به اون صورت برام نداره.فقط بعضی اوقات یه کم داغ میشم که زیاد اذیت کننده نیست در برابر رسیژن که بعد 2 سال هنوزم منو از پا مینداخت.
 تشکر شده توسط : hadisss , nahid , آنا , Aydanima , spring , SMA , maryk909 , helli , پریا حقیقت پور
سلام دوستان من هم الان دوماهه که سینوتک استفاده میکنم بعد از یه مدت اسهال شدم اما شدید نه ولی الان خداروشکر خوبم یکمم بدنم خارش میگیره گاهی ولی در مقایسه با سینووکس که قبلا میزدم عالیهههه عالی سرگیجه شدید داشتم اما با مصرف این دارو و تغییر رژیم غذایی خوبه خوب شدم در ضمن آزمایش هامم همه خوب بودن و 4 ماه دیگه ام آر آی میدم
 تشکر شده توسط : nahid , Aydanima , SMA , maryk909 , پریا حقیقت پور

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اثربخشی و عوارض دیفوزل ( تجربه ها) maryk909 244 151,793 2023/11/06, 01:19 PM
آخرین ارسال: همراز
  اثر بخشی و عوارض زادیوا samiramiss 14 17,952 2021/02/12, 07:29 PM
آخرین ارسال: Ikarus

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست