امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نتایج پیوند سلولهای بنیادی خونساز دردرمان MS در کانادا
(2016/06/16, 10:30 PM)majid1 نوشته است: من همین الان از اخبار شبکه 3 شنیدم که پزشکهای کانادایی تونستن ام اس و درمان کنند .
ولی تا این درمان به ایران بیاد خیلی زمان میبره.

منم دیدم آقا مجید
انشاءالله زودتر ایران هم بتونه انجامش بده
حَـسْـبُــنَــا الــلّــهُ وَ نِــعْــمَ الْــوَکِـيــلُN_aggressive (39)
 تشکر شده توسط : niloofary , *MoNa*
اگه قطعی بشه خیلی زود به ایران می یادagreement2
گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
یعنی قرص رو شروع کنم یا صبر کنم بیاد ایران؟؟؟smiling
ولی حالاحالاها کو تا دکترا تجویز کنن
فعلا سکوت را برگزیدیم ............
این چند روز از اخبار شنیده شده که درمان قطعی ام اس اومده!
این اطلاع رسانی خیلی دیر اتفاق افتاد.
روشی که گفته میشه بیماری رو متوقف میکنه (HSCT) سابقه طولانی بیش از یک دهه داره و قبل از کانادا، در کشورهای دیگه مثل آمریکا، آلمان، روسیه، رژیم صهیونیستی و ... اجرا میشد و در حال حاضر هم میشه. من شخصا با روسیه در این زمینه مکاتبه کردم، به نظر میرسه با فراگیر شدن این روش درمانی، نوبت دهی به بیماران مشکل بشه. مساله مهمتر قیمت بالای این روش به خاطر استفاده از داروهای شیمی درمانی هست (معمولا بیش از 40 هزار دلار) که امیدوارم یه فکری به حالش بکنن.
اگر مایل هستید در مورد این روش اطلاع دقیق تری کسب کنید پست زیر که مربوط به دو سال پیش هست رو مطالعه کنید.
http://mscenter.ir/showthread.php?tid=64...#pid318935
سحر اضافه کن به فهم آسمانم
 تشکر شده توسط : minoshka , Parla , paeeze , elham 66 , nahid , niloofary
دوستان
اینم
لینک
برای کسانی که خبر را مشاهده نکردند wink2angel
گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
 تشکر شده توسط : شیرین , niloofary
توی یه مطلبی خوندم یکی از دکترای قدر و صاحب نام ام اس گفت :
درصورتیکه بیمار به هیچ درمانی جواب نده و تمام داروهای بازار برایش بی فایده باشد شروع به انجام این کار میکنن...
از طرفی گفته بود چون شیمی درمانی شدید داره باید خوده بیمار این مورد قبول کنه بعد شروع به درمان با سلول بنیادی می کنن.....
فعلا سکوت را برگزیدیم ............
من اسم شیمی درمانی میاد حالم بد میشه من آمپول رو به شیمی درمانی ترجیح میدم
 تشکر شده توسط : majid1 , Parla , niloofary
متاسفانه یه ناامیدی شدیدی ناشی از بدبینی کاذب در دل بیماران ام اس دیده میشه که واقعا خوب نیست . مخصوصا تو این گروه بیشتر نمود داره / لطفا کمی خوش بین باشید. شما زا خیلی از بیماران خاص دیگه اوضاع و احوالتان بهتره- شاکر خداوند و همچنین امیدوار به لطف خدا و دست توانای محققان و پزشکان باشید.
 تشکر شده توسط : niloofary , FBF , moeen
فكر ميكنم بهتره به جاى احساسى بودن، منطقى فكر كرد. اميد و خوشبينى عاليه ولى منطقى بودن حرف اول رو ميزنه. اينكه به يه درمان تازه دلخوش كرد و بعد از مدتى بفهمى به هر دليلى شدنى نيست، بيمار ضربه بدى ميخوره. فكر ميكنم بهتره به دكترها اجازه بديم بيشتر روى اين موضوع تحقيق و كار كنن.
 تشکر شده توسط : niloofary
زنـــــــــــــــــــــده ام با نفـــــــــــــــــــس تو...!

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نتایج مقدماتی اما امید بخش در درمان «ام.اس» محمود 1 2,425 2019/11/20, 08:53 AM
آخرین ارسال: ارزو ش
  پیوند سلول‌های بنیادی خونساز 'ممکن است بزودی درمان اصلی ام اس شود' hamid 2 3,389 2018/03/20, 11:59 AM
آخرین ارسال: N@RGES
  نتایج تحقیقات خارجی درمان ام.اس با سلول‌های بنیادی mohammad.ali 59 42,097 2016/07/18, 12:13 AM
آخرین ارسال: sia
  چند تحقیق جدید و نتایج معنی دار mohamad88 6 6,052 2015/04/07, 09:04 AM
آخرین ارسال: niloofary
  درمان معجزه‌گر بیماری ام‌اس با پیوند سلول‌های بنیادی aztab 5 8,085 2015/03/19, 06:09 PM
آخرین ارسال: مینا میلانی
  آخرین نتایج تحقیقات در مورد ام اس sooorooosh 12 13,332 2013/11/22, 11:07 PM
آخرین ارسال: شهرزاد
  موفقیت دانشمندان دردرمان بیماری ام‌‎اس mohammad.ali 0 2,317 2013/10/14, 12:49 PM
آخرین ارسال: mohammad.ali
  اولین پیوند سلول های بنیادی برای درمان MS درهند nahid 2 3,594 2013/08/21, 12:44 AM
آخرین ارسال: FBF
  مروری بر گزارش عملکرد پیوند سلولهای بنیادی جنینی در هر 3 نوع ام اس همسر یک مشکوک به ام اس 7 5,699 2013/02/21, 02:13 PM
آخرین ارسال: sargol
  کشف فرایند به رسمیت شناخته شدن میلین توسط سلولهای T همسر یک مشکوک به ام اس 1 3,733 2013/01/13, 01:58 PM
آخرین ارسال: sargol

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان