امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مراکز دریافت حواله دارو ( پیامک معاونت درمان وزارت بهداشت)
دوستای خوبم من فردا باید برم حواله ام رو عوض کنم. ینی گم شده! باید برم جدید برام صادر کننangry2
این ساختمان قدیم وزارت بهداشت مشخصه؟ ینی همون تقاطع حافظ و جمهوری که برم، بپرسم بهم میگن کجاست؟confused2
 تشکر شده توسط : pariya1361
(2014/07/13, 01:13 PM)یه غریبه نوشته است: دوستای خوبم من فردا باید برم حواله ام رو عوض کنم. ینی گم شده! باید برم جدید برام صادر کننangry2
این ساختمان قدیم وزارت بهداشت مشخصه؟ ینی همون تقاطع حافظ و جمهوری که برم، بپرسم بهم میگن کجاست؟confused2

سلام دوست عزیز
آره خ حافظ _تقاطع خ جمهوری ،تقریبا پنجاه متر با تقاطع فاصله داره
از هر کی ام بپرسی نشونت میدن (روبروش هم یه پارگینگ عمومی هست یعنی دقیقا اونور تقاطع)
_خدمات بهداشتی درمانی تهران، معاونت درمان 66720438؛66717315)
اگه شد ، شد ، اگرم نشد میرم آلمان ...Dash2
 تشکر شده توسط : یه غریبه , pariya1361 , nahid
من چند روز پیش برای اولین بار به این آدرس جدید رفتم که حواله بگیرم ، اصلا به اینجا نگاه نکردم ، یادم رفته بود فقط میدونستم نبش خیابون باید باشه !

تو حافظ از انقلاب پیاده رفتم جمهوری هر چهار طرف تقاطع رو نگاه کردم خبری از وزارت بهداشت نبود !
تو آدرس نوشته نبش جمهوری ! آخه این چه جور نبشیه که 4 تا ساختمون اونور تره از تقاطع ؟ تازه تابلوشم اگه تو خیابون باشیم معلومه ولی از تو پیاده رو نه چون انقدر تابلوش از پیاده رو زده جلو که تو خیابونه !
کاش قبل از رفتن پست محمد رضا رو میخوندم چون گفته با تقاطع 50 متر فاصله داره !confused
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : helli
راستی میخواستم بگم حواله جدید چقدر بهتره !
چون نه عکس میخواد نه حواله قبلی رو گرفتن نه کپی دفترچه و ...
تازه اسم داروخانه های خاص رو نوشته و فکر کنم لازم نیست همیشه از یک داروخانه تهیه کنیم.اسم دکتر و شماره تماس و سال تشخیص و .... هم در فرم جدید خبری نیست.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
من که الان 2ساله با همون حواله اولم دارم میگیرم داروخانه هم باهاش کاری نداره و نه تاریخ میزنه نه مهر ولی دفترچمو میبرم هر بار با پیش فاکتور داروم میدم خدمات درمانی تاعید میکنه بر میگردم دارومو میگیرم
حقیقت تلخ است ولی حقیقت این است که دوستش دارم
(2014/12/19, 12:18 AM)كوه درد نوشته است: من که الان 2ساله با همون حواله اولم دارم میگیرم داروخانه هم باهاش کاری نداره و نه تاریخ میزنه نه مهر ولی دفترچمو میبرم هر بار با پیش فاکتور داروم میدم خدمات درمانی تاعید میکنه بر میگردم دارومو میگیرم

خدا خیرشون بده که بابت کاغذبازیاشون اینقدر همه رو میدوونند حتی اگه بیماری خاص داشته باشیrolleyes
 تشکر شده توسط : samiramiss
منم حواله ندارمicon_cryicon_cryicon_cryفقط هربار که دارو میخوام نسخه رو میبرم تأمین اجتماعی تأییدش میکنه بعد میرم دارو میگیرم 70%هزینه رو بیمه بابام پرداخت میکنه و30% هم بنیاد بیماری های خاص استانagreement2agreement2
به اندوه خود لبخند بزن...
 تشکر شده توسط : arezooo82
سلام دوستان
من از اعضای جدید هستم
امروز واسه بیمه تامین اجتماعی تشکیل پرونده دادم و دومین سری از آوونکس رو دریافت کردم(سری اول رو بدون تشکیل پرونده گرفتم). با وجود اینکه تو انجمن بهم گفتن که بعد از مراجعه به بیمه باید برای حواله دارو بری ساختمون وزارت بهداشت تو تقاطع حافظ و جمهوری ولی امروز اصا ازم حواله نخواستن و بعد از تشکیل پرونده رفتم نسخمو تایید اینترنتی کردم و دارو رو با تخفیف بیمه همون 949 هزار تومن گرفتم.
حتی اینجا تو انجمن هم خونده بودم که واسه دریافت دارو باید چند مرحله به ساختمونای مختلف مراجعه کردو تاییدیه گرفت ولی خیلی راحت تر از اینها بود. حتی فرم پزشک رو هم اگه میشد بچه ها بذارن همینجا که نیاز به یکبار هم رفت و برگشت نباشه که راحت تر از اینهاست.
با مدارک تکمیل برید هلال احمر تو طالقانی شاید کمتر از نیم ساعت بعد دارو بهتون تحویل میشه!

ارزوی سلامتی!
منم در حالت عادی فقط سالی ی بار بیمه میرم و فرم جدید پزشکم را میدم و هر بار میرم داروخانه با تایید اینترنتی دارو میگیرم
باید کاری کنی، آروم بگیرم Blush
 تشکر شده توسط : niloofary
نه دیگه ...
حواله رو سالی یکبار باید عوض می کنیم
هر بار که دارو رو می گیریم حواله رو می بریم
داروخانه مهر می زنن دارو رو میدن
قرار نیست هر بار چند تا ساختمون بریم
سالی یک بار
البته یه بار یکی از مسئولای داروخانه گفت که
این کاغذ و مهر و اینا همه الکیه
توی سایت مشخصات و اینکه شما چه دارویی و کی
گرفتید ثبت شده...
 تشکر شده توسط : samiramiss

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معرفی مراکز پزشکی با تسهیلات ویژه ام اسی ها fireboud 78 100,111 2019/08/07, 03:14 PM
آخرین ارسال: زهره۷۴۱۵
  بنیاد بیماریهای خاص (دریافت کمک هزینه دارو) nahid 116 148,703 2018/11/19, 03:46 PM
آخرین ارسال: Amirshayan
Star سامانه پیام کوتاه دارو naazanin 9 6,440 2016/12/16, 12:08 AM
آخرین ارسال: glassheart
  حواله دریافت داروی رایگان برای بیماران ام اس استان البرز مرتضی 22 16,789 2016/10/25, 10:01 PM
آخرین ارسال: majid1
  مراکز ارائه دهنده ی تست های VEP و NMO M.amiri 4 6,736 2016/01/19, 11:37 AM
آخرین ارسال: M.amiri
  لیست مراکز خدمات ، مشاوره و تزریق اینتروفرون neda.n 1 15,798 2014/08/05, 07:05 PM
آخرین ارسال: nahid
  اطلاعات مراکز MRI (آدرس و تلفن مراکز ام آر آی) fireboud 2 536,595 2012/02/14, 11:17 AM
آخرین ارسال: fireboud
  اهدا دارو taranom 3 6,154 2011/11/28, 02:59 PM
آخرین ارسال: MAHDI

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان