•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 6
  • 7
  • 8(current)
  • 9
  • 10
  • 11
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مودافینیل
هيچ دارويى رو بدون تجويز دكتر استفاده نكنيد. بعضى وقتا عوارض جبران ناپذيرى داره.
حس ميكنيد نياز به اين دارو داريد؟ بريد به دكترتون بگيد صلاح ميدونه اين دارو رو مصرف كنيد؟!
خودسرانه مصرف و قطع نكنيد هيچچچ دارويى رو
 تشکر شده توسط : hadisss , glassheart , Sarina_al , zohrevand , kaveh_plus
منم با میهن جون موافقم چون ممکن هست اون دارویی که میگیرید با ی داروی دیگتون تداخل داره خودِ من به دکترم گفتم فلان قرص رو برای ریزش موهام بنویسید گفتن داروی خوبی هست ولی با داروی تو تداخل دارن
باید کاری کنی، آروم بگیرم Blush
 تشکر شده توسط : یه غریبه , zohrevand
سلام دوستان
من از خستگی و ضعف و خواب الودگی مدام و واقعا عذاب آور به دکتر گفتم. برای من قرص مودافینیل 100 میلی گرم نوشته...میخوام بدونم دوستانی که مصرف کردن چه تاثیری دیدن؟ عوارضش بیشتر چی بوده؟
من استفاده کردم بهتر از آمانتادین روی من جواب داد
عارضه خاصی هم نداشتم
ولی فکر میکنم تاپیکی که شما زدید در سایت موجود بوده و نیازی نبوده شما تاپیک جدید درستکنیدicon_cry
 تشکر شده توسط : یه غریبه , hadisss
سلام دوستان
دکتر من هم برای خستگی مزمن زیاد این دارو را داد.البته من میاستنی گراو هم دارم و لوپوس که این دوتا خودشون خستگی مزمن میدن. تازه شروع کردم البته..روز اول سردرد گرفته بودم..برای اینکه خواب شب رو به هم نزنه باید صبح بخورید و اگر دوبار در روز میخورید دومی رو دیرتر از 4 عصر نخورید. من یک بار دیر خوردم با وجود دو تا کلونازپام تا خود صبح خوابم نبرد
سلام بچه ها جونN_aggressive (39)N_aggressive (39)
دوستانی که مودافینیل استفاده میکنن میشه بگید داروتون مال چه شرکتی هستش؟ و اینکه آیا اثر بخشی برندای مختلف بنظرتون فرقی دارن؟
مرسیicon_question
Smile (52)!!!Don't take it too seriously
(2017/05/25, 10:17 AM)zahra :) نوشته است: سلام بچه ها جونN_aggressive (39)N_aggressive (39)
دوستانی که مودافینیل استفاده میکنن میشه بگید داروتون مال چه شرکتی هستش؟ و اینکه آیا اثر بخشی برندای مختلف بنظرتون فرقی دارن؟
مرسیicon_question

سلام
من هم مال سبحان رو خوردم، هم تولید دارو. کلا که تو داروهای اعصاب سبحان خیلی خوبه و همه ازش تعریف می کنن، ولی من خودم از هردوتاشم جواب میگیرمsmiling
یه جا تسلیم عشق بودن، همه دیوونگیت میشه
کسی که فکر نمی کردی، تموم زندگیت میشه
 تشکر شده توسط : zahra :)
سلام چطور راجع به همه داروها مي دونين مي سه يه مولتيويتامين يا دارويي كه به من يه كم قدرت بده پا هام و بلند كنم بگين

سلام
شما چند بار ريتوكسي زدين و علائم ظاهري دارين
(2017/07/13, 10:30 AM)negar_negar92 نوشته است: سلام چطور راجع به همه داروها مي دونين مي سه يه مولتيويتامين يا دارويي كه به من يه كم قدرت بده پا هام و بلند كنم بگين

سلام
شما چند بار ريتوكسي زدين و علائم ظاهري دارين

نگار جان در مورد ویتامین ها و داروهای جانبی به دکترت بگو اگه لازم باشه ازشون بهت میده icon_question
عشق اگر با تو بیاید به پرستاری من
قصـــه عشــق شود قصه بیماری من
دوستان کسی هست که هم از نمونه خارجی این قرص استفاده کرده باشه هم ایرانیش؟ میخوام ببینم عملکردش توی هرکدوم چقدر بوده؟ تفاوت قیمت بین دونمونه ی کم برام عجیبه305320_JC_thinking

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 6
  • 7
  • 8(current)
  • 9
  • 10
  • 11
  • بعدی 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: