•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 45
  • 46
  • 47(current)
  • 48
  • 49
  • ...
  • 429
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 43 رأی - میانگین امیتازات : 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ازدواج و ام اس
شوخی کردم، امیدوارم نارحت نشینagreement2
دنیا رو بی عشقم نمیخام واسه یه لحظهsad2
امروز ازش خواستم یه فرصت دیگه بهم بده تا بهش ثابت کنم که دوستش دارم، هنوز جواب نداده
خیلی ناامیدم، نمیدونم چکار کنمrolleyesrolleyesrolleyesrolleyesrolleyes
چکار کنم خدایا؟؟؟؟؟؟؟؟
من که دارم بیخیال ازدواج میشم بهتر از دوستی چیز دیگه ای سراغ ندارم .داری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من عمرا بیخیال ازدواج بشم . اولین و بهترین فرصت که پیش بیاد تندی ازدواج می کنم agreement2 مگه من چی کم دارم ؟ confused2
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
ولی من در مورد خودم مطمئن هستم وقتی کم داشته باشم همچین ریسکی را انجام بدم wink2
gone out

follow the white rabbit
[/b]

(2011/03/03, 11:22 PM)fireboud نوشته است: ولی من در مورد خودم مطمئن هستم وقتی کم داشته باشم همچین ریسکی را انجام بدم wink2

شما پسری من دخترم ، قضیه من با شما فرق داره :35: من وظیفه ندارم زدگی خرج بدم که confused2 البته صلاح کار خویش خسروان ( درست نوشتم ؟ ) دانند smiling
پس زندگی مشترک یعنی چی ؟! یعنی تو همه چی شریک باشن حتی خرج زندگی !!!
gone out

follow the white rabbit
[/b]

(2011/03/03, 11:26 PM)fireboud نوشته است: پس زندگی مشترک یعنی چی ؟! یعنی تو همه چی شریک باشن حتی خرج زندگی !!!

خوب اگه دختره نتونس کار پیدا کنه چی ؟
کلن وظیفه مرده زندگی را خرج بده حالا اگر خانم هم کار کنه کمک خرجی باشه بد نیست اونم زمان حالا که خرج ها سنگینه ولی خداییش شما یک جا بری خواستگاری که بیکار باشی بهت زن میدن ؟ ولی اگر کار داشته باشی بری خواستگاری خانمه که بیکار باشه خانوده شما می گن بیکاره خانمه ما نمی خواهیم ؟ confused2
اینکه پسره باید کار داشته باشه که اصلا بحثی نیست ولی تو این دوره زمونه خانم هم باید کمک خرج باشه
بطور مثال یک دختر مثلا تا لیسانس یا فوق لیسانس میخونه که چی بشه بعدش بشینه تو خونه به نظر من که اینطوری صحیح نیست حالا که تحصیلات عالیه داره باید از اون استفاده کنه وگرنه به نظر من در حق یکسری که نیومدن دانشگاه ظلم کرده
gone out

follow the white rabbit
[/b]

(2011/03/03, 11:41 PM)fireboud نوشته است: اینکه پسره باید کار داشته باشه که اصلا بحثی نیست ولی تو این دوره زمونه خانم هم باید کمک خرج باشه
بطور مثال یک دختر مثلا تا لیسانس یا فوق لیسانس میخونه که چی بشه بعدش بشینه تو خونه به نظر من که اینطوری صحیح نیست حالا که تحصیلات عالیه داره باید از اون استفاده کنه وگرنه به نظر من در حق یکسری که نیومدن دانشگاه ظلم کرده

من خودم لیسانش دارم . انم چی ؟ نرم افزار confused حالا کو کار ؟ هر جا میرم می گن تایپ بلدی بکنی ؟ angry2 خداییش حالا من توی خونه پروژه انجام میدم ولی بعضی های دیگه چی ؟
بیرون می دونید چقدر در حق خانم ها اجهاف می کنن ؟ من توی خونه پروژه بنویسم درآمدم خالص ماله خودمه ولی بیرون چه فایده ؟
حالا اینا بحثش اینجا نیست اصلا Exclamation کلن می گم وقتی من بیکار باشم میان و میرن و ازدواج سر میگیره ولی شما بیکار باشی بری و بیای ازدواج معلوم نیست سر بگیره confused2
دروغ می گم ؟ بگو دروغ می گی !!

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 45
  • 46
  • 47(current)
  • 48
  • 49
  • ...
  • 429
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  داستان ازدواج یک ام اسی آذرستون 36 25,195 2020/07/18, 08:37 PM
آخرین ارسال: یاسمین123
  بیماری خود را قبل از ازدواج با همسر آینده مطرح کنید آیدا 35 10,747 2019/12/01, 08:57 PM
آخرین ارسال: آرزو
  نحوه برخورد خانواده همسر پس از ازدواج عمومهربان 76 43,432 2017/07/26, 09:57 PM
آخرین ارسال: famoon
Heart موافق و مخالف ازدواج shams_taban2000@yahoo.com 160 93,877 2017/07/12, 11:58 AM
آخرین ارسال: famoon
  آمادگی و شرایط مناسب برای ازدواج m_o 0 4,115 2013/02/01, 11:49 AM
آخرین ارسال: m_o

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
10 مهمان