•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 374
  • 375
  • 376(current)
  • 377
  • 378
  • ...
  • 429
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 43 رأی - میانگین امیتازات : 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ازدواج و ام اس
(2014/12/23, 01:30 PM)سمیرا67 نوشته است: پس به این نتیجه میرسیم هرکی داروش رایگانه ازدواج کنه که بعدا به بن بست مالی نخورهlaughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3
داروخانه مثال بود .منظور اینه که اول فکر درآمد باشید دوم ازدواج .یک ام اسی با یه شخص سالم میتونه ازدواج کنهمثل من وخانومم اما اگر هر دو ام اس داشته باشن این یه ریسکه تو دنیای ما فقط پول حرف اول رو میزنه نه هیچ چیز دیگری . .
شاید زندگی آن جشنی نباشد که آرزویش را داشتی، ... اما حال که به آن دعوت شدی تا میتوانی زیبا برقص.
 تشکر شده توسط : Exhautless , majid1 , nojan.mrs01 , سمیرا67 , kohedard
دقیقا آقا رضا درست میگه.دیگه تو این روزگار مقیاس اندازه گیری آدمها پول هست.وقتی پول نداشته باشی انگار هیچی نیستی،ولی اگه شرایط ازدواج محیا باشه از هر لحاظ همدرد آدم میتونه بهترین گزینه باشه برای ازدواج،ولی به شرطی که همه شرایط محیا باشه.
سرگذشت من
سر گذشتی بود
که اشتباها بر من گذشت.
 تشکر شده توسط : nojan.mrs01 , kohedard
منم کاملا موافقم که علاقه نمی تونه ملاک باشه.
علاقه لازمه ولی به هیچ وجه کافی که نیست هیچ، هیچ کمکی هم نمی تونه خیلی جاها کنه

کم نیستن آدمایی که اول خیلی عاشقن و علاقه دارن به هم و بعد از رو شدن مشکلات به قول آقا سجاد کشک می شه کشک این علاقه و عشق و عاشقی
نیکی هنری نیست به امید تلافی
احسان به کسی کن که به کار تو نیاید
 تشکر شده توسط : majid1 , Exhautless , kohedard
(2014/12/23, 04:06 PM)nojan.mrs01 نوشته است: منم کاملا موافقم که علاقه نمی تونه ملاک باشه.

کم نیستن آدمایی که اول خیلی عاشقن و علاقه دارن به هم و بعد از رو شدن مشکلات به قول آقا سجاد کشک می شه کشک این علاقه و عشق و عاشقی

دقیقا همیینه،دوستان عشق و عاشقی فقط تو فیلمها قشنگ به نظر میرسه.
تو زندگی اول پول حرف میزنه بعد از اون چیزهای دیگه.

(2014/12/23, 04:06 PM)nojan.mrs01 نوشته است: منم کاملا موافقم که علاقه نمی تونه ملاک باشه.

دقیقا همیینه،دوستان عشق و عاشقی فقط تو فیلمها قشنگ به نظر میرسه.
تو زندگی اول پول حرف میزنه بعد از اون چیزهای دیگه.

دقیقا آقا رضا درست میگه.دیگه تو این روزگار مقیاس اندازه گیری آدمها پول هست.وقتی پول نداشته باشی انگار هیچی نیستی،ولی اگه شرایط ازدواج محیا باشه از هر لحاظ همدرد آدم میتونه بهترین گزینه باشه،ولی به شرطی که همه شرایط محیا باشه.
سرگذشت من
سر گذشتی بود
که اشتباها بر من گذشت.
 تشکر شده توسط : nojan.mrs01 , Exhautless , paeeze , kohedard
دوستان نوشته من فقط یه شوخی بود که از صورتک آخرشم پیدا بود ببخشید اگه کسی رو ناراحت کردمicon_questionicon_questionicon_question
هیچ کس نمیتونه حق ازدواج رو از کس دیگه بگیره امیدوارم شرایطش پیش بیاد که همه مزدوج بشنinnocent0001.gifinnocent0001.gifinnocent0001.gif
به اندوه خود لبخند بزن...
 تشکر شده توسط : paeeze , رضا ا , kohedard , گولن
سلام به همه دستان اتفاقاازدواج خوبه برا ما ام اسیها ولی به شرط اینکه بدونیم چطور انتخاب میکنیم یا میخایم ازدواج نکنیم یا باید بدبختی بکشیم چی میشه یه پسر که باباش داره بادختری ازدواج کنه که بتونه بهش کمک کنه یا برعکس دختری که داره با پسری ازدواج کنه وکمکش کنه مثلا دوتا پولدار ازدواج کن خیال میکنید با این بیماری میخاد چکار کن چرا نمیخایم واقعا درک کنیم اینو واقعا باید یا از طریق سایتی یا از طریق انجمن معرفی کنن بابا این چندسال عمرم میگذره ولی خب این کار خیلی عشقو علاقه به وجود میادagreement2happy0065.gif
 تشکر شده توسط : موناامیدوار , رضا ا , ساناز66 , kohedard , گولن
سلام.
من مرداد92ازدواج کردم.ولي شهريور متوجه بيماريم شدم.
احساس مي کنم،خودمون سخت مي گيريم.وگرنه خودم چندين نوبت به همسرم گفتم جدا شيم،ولي گفت مگه زندگي بچه بازيه.راحت با موضوع،کنار اومد.ولي خودم هراز چندگاهي احساس ترحم مي کنم.خانواده همسرم نمي دونن.ولي هنگام بستري شدنمم سيم جيم نکردن.حتي همسرم نذاشت وارد اتاق بشن.خوذمون راحت باشيم،طرف مقابل هم فکر نمي کنه اتفاق عجيب غريبي افتاده.اينهمه افراد ديابتيک که مريضم بودن.اينهمه نازاها،اينهمه فلج ها...زندگي درجريانه.دوست داشتن حرف اول رو مي زنه.درسته پولم مهمه،ولي وقتي عشق نباشه،طرف ميلياردر هم باشه،درکت نمي کنه.wink2
 تشکر شده توسط : hadisss , kohedard , ali reza 22 , فاطمه جون
mamnon ke in safhe ro gozashtid be nazare man vaghean kasi ke ghaste ezdevaj dare age befahme datafesh ms dare dg monsaref mishe albate hastand kasay ke intori nistan nemikham begam hame injorian vali be nazare man dar vahly aval makhfi konim behtare . manam hamin moshkelo daram ama delam nemikhad aslan kasi befahme hata familam man 28 salam va haoz ezdevaj nakardam
(2014/12/28, 10:58 PM)karolin_2112 نوشته است: mamnon ke in safhe ro gozashtid be nazare man vaghean kasi ke ghaste ezdevaj dare age befahme datafesh ms dare dg monsaref mishe albate hastand kasay ke intori nistan nemikham begam hame injorian vali be nazare man dar vahly aval makhfi konim behtare . manam hamin moshkelo daram ama delam nemikhad aslan kasi befahme hata familam man 28 salam va haoz ezdevaj nakardam

سلام به نظر من نظرتون اشتباهه اگر بعد فهمید چی؟
شاید زندگی آن جشنی نباشد که آرزویش را داشتی، ... اما حال که به آن دعوت شدی تا میتوانی زیبا برقص.
نه آبجی مخفی کاری اونم اول زندگی نمیتونه به زندگی که تازه میخواد شکل بگیره کمک کنه.
به نظر من اگه دیدید پسری هست که واقعا شما رو دوست داره و قصد ازدواج هم داره بیاد و به صورت شفاهی در حضور خانوادش مکتوب کنه که بعدا پشیمون نمیشه،نه اینکه مدتی که از زندگی گذشت پشیمون بشه که اگه اینجوری بشه انسان ضربه سختی میخوره و برای بیمار گرون تموم میشه.
سرگذشت من
سر گذشتی بود
که اشتباها بر من گذشت.

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 374
  • 375
  • 376(current)
  • 377
  • 378
  • ...
  • 429
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  داستان ازدواج یک ام اسی آذرستون 36 25,341 2020/07/18, 08:37 PM
آخرین ارسال: یاسمین123
  بیماری خود را قبل از ازدواج با همسر آینده مطرح کنید آیدا 35 10,936 2019/12/01, 08:57 PM
آخرین ارسال: آرزو
  نحوه برخورد خانواده همسر پس از ازدواج عمومهربان 76 43,699 2017/07/26, 09:57 PM
آخرین ارسال: famoon
Heart موافق و مخالف ازدواج shams_taban2000@yahoo.com 160 94,480 2017/07/12, 11:58 AM
آخرین ارسال: famoon
  آمادگی و شرایط مناسب برای ازدواج m_o 0 4,134 2013/02/01, 11:49 AM
آخرین ارسال: m_o

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
17 مهمان