•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 294
  • 295
  • 296(current)
  • 297
  • 298
  • ...
  • 429
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 43 رأی - میانگین امیتازات : 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ازدواج و ام اس
توکه خوایی بروی آمدنت بهر چه بود روز اول به بهانه عشق امدی نگو که امدنت برای چه بود .روز اول از ان گفتم که زندگی بسی سخت است گفتم که نشود خوب پوشید خوب سیر شد.گفتم که باید تحمل کنی تا زندگی کنی زندگی فرازو نشیب زیادی دارد طاقتش را داری بسم الله همه اش جبر همه اش ؟؟؟؟؟؟اینها را گفتم بدونه مطاله ..........؟؟؟سی دی آقای دکتر هلاکویی یاخانوم دکتر نعضت فرنودی نگاه وگوش کنید از منه دیوانه به غول شما باور کنیدicon_questionicon_questionicon_question
راستی دورو بر شما هم کاسه ی داغ تر از اش پیدا میشه؟ اینایی که از بیماری تون خبری ندارن بعد هی در مورد تو و شرایطتون قضاوت می کنن؟
یا فکر می کنن خیلی سخت گیری که تا حالا ازدواج نکردی یا که بختت بسته شده و نیاز به فالگیر و دعانویس داری؟laughing3
اخیرا هم دوست مامانم که تازه دختر خودش دماغش رو عمل کرده به منم پیشنهاد کرده که بینی ام رو عمل کنم هعی ام سراغش رو از مامانم می گیره فکر می کنه فسقل دماغ مانع ازدواج منهangry3laughing3
 تشکر شده توسط : movahedi , zenith , سیمین
نه راست میگی مهرداد عزیز
تا میبینن سن میره بالا
میگن حتما بختتون رو بستن برو دعانویس
منم که بدم میاد از خرافات و از این حرفا
در جواب میگم ناسلامتی اون بالا یی رو دست کم گرفتی بذار هر کی دشمنی و خصومت و حسادت داره بره بخت منو ببنده من دلم نمخیواد ازدواج کنم بعدشم هرچی قسمت باشه این مزخرفات برای خودت من اعتقادی ندارم

راز زندگی آرام اینست امروز را در کنار خدا گام بردار و فردا را به او بسپار baybay
 تشکر شده توسط : movahedi , minoshka , OMG!
(2013/05/19, 10:17 PM)yas نوشته است: نه راست میگی مهرداد عزیز
تا میبینن سن میره بالا
میگن حتما بختتون رو بستن برو دعانویس
منم که بدم میاد از خرافات و از این حرفا
در جواب میگم ناسلامتی اون بالا یی رو دست کم گرفتی بذار هر کی دشمنی و خصومت و حسادت داره بره بخت منو ببنده من دلم نمخیواد ازدواج کنم بعدشم هرچی قسمت باشه این مزخرفات برای خودت من اعتقادی ندارم
اوهوم منم همینو بهشون میگم! آخه خدا هم دردمو می دونه هم درمونشو خودش صلاح بدونه درست می کنهicon_question
 تشکر شده توسط : minoshka , saeid
چرا عادت كرده ايم كه دست تصادف را دست كم بگيريم و باور نمی كنيم گاهی وقت ها چيزی كه در به در به دنبالش می گرديم و خيال نمی كنيم كه به اين زودی ها به چنگش بياوريم، بدون اين كه هيچ زحمتی بكشيم، درست جلوی چشممان سبز می شود...!

گر نکته دان عشقی خوش بشنو این حکایت!
وقتی تنها شدی تنها تر از تمام غریبان روزگار
از قیل و قال حادثه باری دلت گرفت
بر خویش تکیه کن برعرش
 تشکر شده توسط : minoshka , Yanis , shokolat
ما که ندیدیم اینطور که تو میگی سعیده عزیز ایشالله برای شما هرچی میخوای پیش بیاد تصادفی و یهویی N_aggressive (35)

به این میگن قسمت وتصادفی هست ولی برای هرکسی پیش نمیاد
چی بگم بیخیالevilgrin0039.gif

راز زندگی آرام اینست امروز را در کنار خدا گام بردار و فردا را به او بسپار baybay
 تشکر شده توسط : earth
یاس عزیز من ارسال بالا رو فقط به خاطر روحیه دادن به بچه ها فرستادم، وگرنه ایده فردی خودم اینه که هرچیزی وقتی داره از وقتش که بگذره دیگه خوشایند نیست. ایده ی فردی من اینه که برای سن من دیگه ازدواج اون معنی رو که در دوران بیست و چند سال تا دیگه خونه ی پرش سی و پنج، شش سال داشت رو نداره. برای افرادی به سن من (چهل ساله) و با دید من این مقوله دیگه رنگ باخته و چیزهای دیگه ای رو جایگزین کردیم برای مهم بودن. این تاپیک بسیار مهمه، چراکه می بیند در جایگاه نخستین تاپیکها از نظر گردش قرار داره. آرزو می کنم که همه بتونند همسفر زندگیشون رو تا این سفر به پایان نرسیده پیدا کنند. آرزو می کنم که این همسفر به قدری همراهتون باشه که از همسفر بودن باهاش هرآنچه خوبی این مسیر سفر داره رو بتونید به دست بیارید و در پایان سفر لبخند رضایت به لبان هر دو مسافر باشه. دلم می خواد به همه و خودم هم بگم که امروزه ازدواج مشکل نه فقط من و شماست، بلکه اغلب با این مهم تو زندگیشون دست و پنجه نرم می کنند. چیزی که این میون هست اینه که شعار نمی دم از ته دل می گم برای رشد و تعالی و ماندگاری خیلی چیزها هست که تو سن شما بهتر میشه بهش دست پیدا کرد فقط با ازدواج دستیابی به اونا میسر نمی شه، راه های دیگه هم هست نزدیکترین نمونه اش همین خانم پروانه وثوق (روحشون شاد باد).
وقتی تنها شدی تنها تر از تمام غریبان روزگار
از قیل و قال حادثه باری دلت گرفت
بر خویش تکیه کن برعرش
 تشکر شده توسط : شيدا رها , ashrafi , OMG! , paeeze , ماه , سیمین , yasmin , Elinaz , monamaz
چه جالب! منم می خواستم از خانم پرفسور وثوق یاد کنم کاش می تونستم یه صدم اون آدم مفیدی باشمsad

تشکر شده توسط : zenith , شيدا رها
بابا ولمون کن سالم وسلامتی تازه از اونیایی هم که سالمن فعالیتت بیشتره بعد تا میفهمن ام اس داری یه جوری برمیگردن نگات میکنن که ادم حالش گرفته میشه
خواستگارم که بیاد تا میفهمه میره
حالا تکلیف ما بدبختا چیه که هیچ مشگلی نداریم و فقط به خاطر یه اسم ام اس باید زندگیمون اینجوری بشه خوب ما هم ادمیمangry
 تشکر شده توسط : Maz , zenith
فعلا وقت ندارم مطالب ارسالی را بخونم اما ازدواج امر مهمی است وداشتن یک همراه خوب برای رسیدن به اوج قله خوشبختی لازم است.اما اینقدر دلهره نداشته باشید به خداوند توکل کنید انشالله بحق آقا امام جواد علیه السلام وامام علی علیه السلام که میلادشون است خداوند به همه مجردها همراه وهمسر خوب عطا کند به همراه سلامتی آمین یا رب العالمین
دردوعالم جلال ما زهراست/رمزتغییرحال ما زهراست/عیدبافاطمیه می آیدذکرتحویل سال مازهراست
السلام علیک ایتهاالصدیقه الشهیده

تشکر شده توسط : mehdisalimi , سهند , movahedi , zenith , mari , nazaninamiri70

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 294
  • 295
  • 296(current)
  • 297
  • 298
  • ...
  • 429
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  داستان ازدواج یک ام اسی آذرستون 36 25,199 2020/07/18, 08:37 PM
آخرین ارسال: یاسمین123
  بیماری خود را قبل از ازدواج با همسر آینده مطرح کنید آیدا 35 10,754 2019/12/01, 08:57 PM
آخرین ارسال: آرزو
  نحوه برخورد خانواده همسر پس از ازدواج عمومهربان 76 43,437 2017/07/26, 09:57 PM
آخرین ارسال: famoon
Heart موافق و مخالف ازدواج shams_taban2000@yahoo.com 160 93,902 2017/07/12, 11:58 AM
آخرین ارسال: famoon
  آمادگی و شرایط مناسب برای ازدواج m_o 0 4,115 2013/02/01, 11:49 AM
آخرین ارسال: m_o

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
4 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست