•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 278
  • 279
  • 280(current)
  • 281
  • 282
  • ...
  • 429
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 43 رأی - میانگین امیتازات : 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ازدواج و ام اس
به قول دکتر من این همه بیماری بدتر و خطر ناکتر از ام اس وجود داره ولی نمیدونم چرا جامعه ما از ام اس یه غول بی شاخ و دم ساخته و این همه واکنش بد نسبت بهش نشون داده میشه .منم یه مدت با یه دختر خانم که اون هم ام اس داره آشنا شدم و قرار زندگی مشترک با هم رو گذاشتیم حتی پیش دکترم هم بردمش و دکترم شرایط منو براش توضیح داد همه چیز هم روال عادی خودش رو داشت طی میکرد که همه چیز بهم خورد و فهمیدم که پای از ما بهترون به میون اومد TongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongue و در حال حاضر من دوران نقاهت یک شکست عشقی رو به سر میبرمevilgrin0039.gifevilgrin0039.gifevilgrin0039.gifevilgrin0039.gifevilgrin0039.gifevilgrin0039.gifevilgrin0039.gifevilgrin0039.gif N_aggressive (35)N_aggressive (35)N_aggressive (35)N_aggressive (35)N_aggressive (35)N_aggressive (35)N_aggressive (35)N_aggressive (35)N_aggressive (35)N_aggressive (35)N_aggressive (35)N_aggressive (35)N_aggressive (35)N_aggressive (35)
 تشکر شده توسط : یه غریبه , chipchip , shokolat , paeeze , movahedi , hamsare booshveg , elham 66 , سمانه میم , Elinaz
(2013/02/02, 06:59 PM)spring نوشته است: به قول دکتر من این همه بیماری بدتر و خطر ناکتر از ام اس وجود داره ولی نمیدونم چرا جامعه ما از ام اس یه غول بی شاخ و دم ساخته و این همه واکنش بد نسبت بهش نشون داده میشه .منم یه مدت با یه دختر خانم که اون هم ام اس داره آشنا شدم و قرار زندگی مشترک با هم رو گذاشتیم حتی پیش دکترم هم بردمش و دکترم شرایط منو براش توضیح داد همه چیز هم روال عادی خودش رو داشت طی میکرد که همه چیز بهم خورد و فهمیدم که پای از ما بهترون به میون اومد TongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongue و در حال حاضر من دوران نقاهت یک شکست عشقی رو به سر میبرمevilgrin0039.gifevilgrin0039.gifevilgrin0039.gifevilgrin0039.gifevilgrin0039.gifevilgrin0039.gifevilgrin0039.gifevilgrin0039.gif N_aggressive (35)N_aggressive (35)N_aggressive (35)N_aggressive (35)N_aggressive (35)N_aggressive (35)N_aggressive (35)N_aggressive (35)N_aggressive (35)N_aggressive (35)N_aggressive (35)N_aggressive (35)N_aggressive (35)N_aggressive (35)
laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3باریکلا واقعا من این شجاعت وروحیه ارو ستایش میکنم
نه واقعا باریکلا خوشم میاد از ایندسته ادمها happy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gif
همیشه سختترین نمایش به بهترین بازیگر تعلق داره شاکی سختیهای دنیا نباش شاید تو بهترین بازیگر خدایی....!!!!!!!!!love28                                                        

تشکر شده توسط : spring , Elinaz
خواهش میکنم شما لطف دارید icon_questionicon_questionicon_question.به قول خواهرم این هم بخشی از زندگیه کاریش نمیشه کرد :60::60::60::60::60::60:
 تشکر شده توسط : shokolat
سلام. من يه سؤالي خدمت همه دوستهاي گلم دارم. به نظر شما ازدواج يه ام اسي با يه ام اسي مشكلي داره يا نه؟ آخه دخترهاي ام اسي كه همشون خوبند ولي آدم پيش خودش همش يه شك و شبهاتي داره!!!!ميخوام نظر آدمهاي مثل خودمو بدونم! تو اين بحث خودموني كاري به نظر پزشك ندارم!!!
جاده ی زندگی نباید صاف و مستقیم باشه وگرنه خوابمون میگیره، دست انداز ها نعمتند.
 تشکر شده توسط : cly
سلام
به نظر من اگه مشکل اجتماعی وجود دارد خوب بریم خارج ازدواج کنی بیام حتما نباید با ایرانی ازدواج کرد
گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
 تشکر شده توسط : cly
(2013/02/08, 09:58 PM)luckhesam نوشته است: سلام
به نظر من اگه مشکل اجتماعی وجود دارد خوب بریم خارج ازدواج کنی بیام حتما نباید با ایرانی ازدواج کرد

HuhHuhHuhHuhHuhHuhHuh

ازدواج امر پسندیده ایست حتی با خارجی!

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

تشکر شده توسط : محمد ارجمند پور , cly
(2013/02/08, 10:55 PM)paeeze نوشته است: HuhHuhHuhHuhHuhHuhHuh

ازدواج امر پسندیده ایست حتی با خارجی!
تازه یادم رفت بگم علاوه بر این که این جوری مساله اجتماعی حل می شود میزان استرس قضیه که حساب کردم icon_cry تا ۵۰٪ یا حتی تا ۱۰۰٪کاهش پیدا میکنند زیرا به طور عمیق دو طرف زبان هم دیگر را متوجه نمی شن پس نتیجه می گیریم کمتر هم دیگر را حرس می دن یا اصلا حرس نمی دن
گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
 تشکر شده توسط : movahedi
سلام به همگی

واقعا یکی از بزرگترین مشکلات من این مسئله !!! یه سری از افراد فکر میکنند که ام اس مثل اچ آی وی انتقال پیدا میکنه این واقعا من رو عذاب میده که بدون این که کوچیکترین اطلاعی از ام اس داشته باشند در موردش قضاوت میکنند!
angryDodgy
"من آن گلبرگ مغرورم که میمیرم ز بی آبی ولی با خفت و خاری پی شبنم نمیگردم"
به قول استادمون زن ومرد مثل باله یک کبوترند یا باله یک هواپیما که هر طرفش یک موتوره یکی اگر بد کار کنه این هواپیما به مقصد نمی رسد زن ومرد افکارشان حد اقل نزدیک هم باید باشدووووووو موحدicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
ازدواج دوتا ام اسی باهم ازنظرمن بسیارمناسبه.میدونیدچرا؟خودمن بشخصه اگه بخوام بایه آدم غیرام اسی ازدواج کنم حتی اگه اون شخص بیماری دیگه ای هم داشته باشه همیشه نگران این هستم که نکنه یه روزی شرایطمو درک نکنه و از شرایطم خسته بشه!نکنه یه روز بگه دیگه نمیتونم تو واین بیماریت که هرروز یه جورخودشو نشون میده رو تحمل کنم.خب آدما همگی مث هم نیستن.ممکنه تحمل نکنن.بنظرم خیلی خوبه خودمون بفکرخودمون باشیم.تاکی بایدمنتظر مرحمت دیگران باشیم.ولی میدوونید یکی ازمشکلات بزرگ ماچیه؟این که بعضیامون بااینکه ام اس داریم امایه ام اسی رو لایق ازدواج نمیدوونیم.باورکردنش سخته ولی متاسفانه هست!!!
 تشکر شده توسط : حسن , حسین ms , movahedi , hamsare booshveg , elham 66 , hilda , میلاد زحمتکش

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 278
  • 279
  • 280(current)
  • 281
  • 282
  • ...
  • 429
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  داستان ازدواج یک ام اسی آذرستون 36 25,174 2020/07/18, 08:37 PM
آخرین ارسال: یاسمین123
  بیماری خود را قبل از ازدواج با همسر آینده مطرح کنید آیدا 35 10,726 2019/12/01, 08:57 PM
آخرین ارسال: آرزو
  نحوه برخورد خانواده همسر پس از ازدواج عمومهربان 76 43,412 2017/07/26, 09:57 PM
آخرین ارسال: famoon
Heart موافق و مخالف ازدواج shams_taban2000@yahoo.com 160 93,764 2017/07/12, 11:58 AM
آخرین ارسال: famoon
  آمادگی و شرایط مناسب برای ازدواج m_o 0 4,110 2013/02/01, 11:49 AM
آخرین ارسال: m_o

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
7 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست