•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 277
  • 278
  • 279(current)
  • 280
  • 281
  • ...
  • 429
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 43 رأی - میانگین امیتازات : 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ازدواج و ام اس
(2013/02/01, 02:44 PM)shokolat نوشته است: خوشبختی اونه که تو در کنار یه نفر فقط به ارامش واطمینان برسیlove28

با سارا و سجاد موافقم!!!ولی بیایم تعریف خوشبختی رو یه مقدار کش و قوسش بدیم .اینکه خوشبختی صرفا تو ازدواج نهفته نشده.درسته ازدواج خوبه ولی نباید تو ذهنمون این باشه که فقط و فقط با یه نفر قراره به آرامش برسیم و باید بگردیم هر چه زودتر اونو پیدا کنیم...

ازدواج یه کاناله برای رفع خیلی از نیاز ها به صورت کاملا منطقی درست و عرفی!!!از حرفام اینطور برداشت نشه کسی که یه نفر مورده نظرش رو پیدا نکرد حالا بیاد کانال رو عوض کنه ....نه!confused

ضمن اینکه تو این زمینه خاص, ما جدای از ام اس یک انسانیم با معیار ها و ملاک های خودمون نیایم اول بسم ا... خودمون رو با ام اس معرفی کنیم.نظر من اینه اول یه سری شرایط اولیه چک بشه اگه فکر میکنید وقتی ام اس نباشه این فرد مناسبه براتون بعد براش توضیح بدید که این مسئله(ببینید مسئله نه مشکل) وجود داره.
شدیدا هم توصیه میکنم تو این مرحله وارد فاز احساسات نشن و از قبل هم دو طرف کاملا آمادگی این رو داشته باشن که ممکنه به موردی بربخورن که دیگه نشه ادامه داد.این سنگا رو همون اول باید وا کند تا بعد از مطرح کردن ام اس طرف شاکی نشه که من باید از اول میدونستم.ضمن اینکه غیر مستقیم هم میشه پرسید یا میشه متوجه شد که طرف مقابل آمادگی زندگی با یه فردی که بیماری مزمنی داره رو داره یا نه!!این آخری رو من تجربه کردم حالا نتایج یافته هام رو بعدا در اختیارتون میزارمsmiling

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

تشکر شده توسط : paeazan , chipchip , shokolat , Ali 324 , arezooo82 , سمانه میم
(2013/02/01, 03:28 PM)paeeze نوشته است: با سارا و سجاد موافقم!!!

اونایی که درباره مهریه بود دیگه icon_cry مگه نه Dodgy
[تصویر:  setare1.gif]
نهههههههههههههه آقا سجااااااااااااد
مهریه بحث شیرینی ی ی ی است مثل شکلات jumping0047.gifjumping0047.gifjumping0047.gif
همیشه سختترین نمایش به بهترین بازیگر تعلق داره شاکی سختیهای دنیا نباش شاید تو بهترین بازیگر خدایی....!!!!!!!!!love28                                                        

تشکر شده توسط : chipchip , Ali 324
(2013/02/01, 03:54 PM)chipchip نوشته است: اونایی که درباره مهریه بود دیگه icon_cry مگه نه Dodgy

نخیییییییییییییر آقا.مهریه سرجاشه!!!!!!جدیدا مد شده میگن مهر نگیرین ببخشین....چند وقت پیش تو برنامه سمت خدا Smile (16)Smile (16)Smile (16) میگفت چ خوبه خانوما مهرشونو ببخشن و اینا......confusedconfusedconfused

حالا تاریخ تولد شمسی میلادی دیگه واقعا نوبره حتی کسی که قبول میکنه هم به نظرم یه مقدار...Tongue ولی میتونه یه تعداد کم سکه باشه و شرایط ضمن عقد که اگه طلاق گرفتن نصف دارایی برای خانوم باشه.اگه طلاق....confused

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

تشکر شده توسط : chipchip
سلام
حتما باید این موضوع گفته بشه به دو دلیل:
1-باید خودتان را جای طرف مقابل بگذارید..صداقت اصلی ترین شرط برای شروع یک زندگی مشترکه..همانطور که انتظار دارید طرف مقابل صداقت داشته باشد و شرایط غیر واقعی را برای شما ترسیم نکند ما هم نباید از گفتن این موضوع سربازبزنیم ..نگفتن این مورد همان دروغگویی و فریبکاریست
2-همانطور که میدانید این بیماری با استرس تشدید میشود..پنهان کردن این بیماری باعث مشغول شدن ذهن و ایجاد استرس میگردد و بیماری را تشدید میکند و دیر یا زود طرف مقابل متوجه این موضوع میشود
به خاطر دلایلی که ذکر کردم حتما این موضوع باید عنوان شود و پرنه عواقب خیلی بدی خواهد داشت..امیدوارم همه بتوانیم شریک زندگی ایده المان را پیدا کنیم..هیچگاه نا امید نباشید..زندگی ما همان میشود که تصور میکنیم..
شاد باشیدSmile
 تشکر شده توسط : ابراهیم , Yanis , chipchip
زندگی ما همان میشود که تصور میکنیم..

منا جان از این جمله ات لذت بردم شدیداً بهش معتقدم
!.........The world is full of nice peaple, if u can't find one, Be One
دنيا پُر از آدم هاى خوبه ولى اگه نتونستى حتى يكى از اونها رو پيدا كنى، لااقل خودت خوب باش!.........

میشه خواهش کنم کمتر به این موضوع که بگیم یا نگیم بپردازیم؟!!!!
همه اینجایی ها اینو قبول دارن ومشکلی با نگفتن قضیه ندارن بابا این تاپیک باید توش پر از خبرهای شادی ومهم ازدواج باشهagreement2
تازشم خبرای شیرین مثل مهریهevilgrin0039.gifevilgrin0039.gifevilgrin0039.gif
همیشه سختترین نمایش به بهترین بازیگر تعلق داره شاکی سختیهای دنیا نباش شاید تو بهترین بازیگر خدایی....!!!!!!!!!love28                                                        

(2013/02/01, 08:24 PM)shokolat نوشته است: نهههههههههههههه آقا سجااااااااااااد
مهریه بحث شیرینی ی ی ی است مثل شکلات jumping0047.gifjumping0047.gifjumping0047.gif

اَ اَ اَ اَ اَ اَ اَ اَ اَ چرا به فکر خودم نرسیده بود confused0006.gif شوکولات خیلی خوبه ، اصن از هر زاویه نیگا کنی بهتر از سکه ست ، مثلا سکه که قبلا گفته بودم بو میده ولی شوکولات نه تازه سکه مزه نداره ولی شوکولات چرا (حالا تلخ و شیرینش انتخابیه Dodgy ) حتی از گل رزم بهتر تره ، گل رز و که نمیشه در سبد غذایی خانوار جا داد ولی شوکولات تلخ و میشه تازه به بهروری در مصرف مهریه هم کمک میکنه

من کــــاملا با پیشنهاد شوکولات به جای سکه واسه مهریه موافقم ، اصن حالا که این طور شد خانومای گرامی به جای تاریخ تولد میلادی میتونن از تاریخ تولد مایایی ها هم استفاده کنن Sleepy
[تصویر:  setare1.gif]
 تشکر شده توسط : Pooya.N , shokolat , نازلی , mehdisalimi
منم دقیقا مهریه همین منظورمهevilgrin0039.gifevilgrin0039.gifevilgrin0039.gif

(2013/02/01, 11:59 AM)chipchip نوشته است: اجازه ما یه چی بگیم

چرا از اون زاویه به قضیه نگاه نمیکنین

اون آقا پسری که هفته دیگه نامزدیشه چند درصد مطمئنِ که عروس خانوم تا آخر عمر هـــیـــــــچ بیماری نمیگیره ، حالا اگه اون دختر خدای نکرده تو زندگی به یه بیماری مبتلا بشه، که نیاز باشه به یکی تکیه کنه، به نظرتون اون آقا پسر میتونه همون شخص باشه،

یکی از آشنایان دور ما (دختر) بعد از چند سال دوستی با یه پسری همین پارسال ازدواج کردن ، خیلی هم عاشق و معشوق و از صوبتا بودن ، هنوز یکسال هم نگذشته از هم جدا شدن ، دختر بنده خدا هم خیلی از لحاظ روحی داغون شده ، فقط هم یه دلیل میتونه داشته باشه اونم اینه که تو این چند سال دوستی همدیگرو خوب نشناخته بودن چون وارد زندگی نشده بودن وقتی رفتن زیر یه سقف و تو شرایط مختلف قرار گرفتن تازه متوجه شدن طرف مقابل چجوریه که دیگه خیلی دیر شده بود

من دقیقا متوجم منظور شما چیه ، ولی از این نظرم نگاه کنیم که :
این قضیه میتونه یه اتفاق بُرد بُرد باشه ، یعنی اگه طرف مقابل اونقدر قوی النفس بود و درکش بالا بود که قبول کنه که خیلی خیلی موردِ عالی میتونه باشه ، از طرف دیگه اگه طرف نتونست یه همچین توانایی و در خودش ببینه و پاپس بگشه بازم حداقل یه کِیسهِ نا مناسب خودشو به موقع نشون داد نه تو زندگی

چیپ چیپ عزیز کاملا حق با توست!من و همسرم سال 86 ازدواج کردیم و کمتر از دو ماه پس از تشخیص ام اس برای من(پارسال)همسرم ماهیت واقعی خودش رو نشون داد.اون کم آورد و الان هم جدا می شیم البته اطرافیان و خانوادش خیلی نقش داشتن.من تصمیم خودم رو گرقتم و امیدم به خداست.چنین آدمی قابل اعتماد نیست چه تضمینی وجود داره که در طول زندگی برای خود اونها مشکلات بدتری پیش نیاد.ما ام اسی ها که چیزیمون نیس
اگر با من نبودش هیچ میلی ، چرا ظرف مرا بشکست لیلی
 تشکر شده توسط : یه غریبه , spring , chipchip , ورپریده , movahedi

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 277
  • 278
  • 279(current)
  • 280
  • 281
  • ...
  • 429
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  داستان ازدواج یک ام اسی آذرستون 36 25,224 2020/07/18, 08:37 PM
آخرین ارسال: یاسمین123
  بیماری خود را قبل از ازدواج با همسر آینده مطرح کنید آیدا 35 10,805 2019/12/01, 08:57 PM
آخرین ارسال: آرزو
  نحوه برخورد خانواده همسر پس از ازدواج عمومهربان 76 43,505 2017/07/26, 09:57 PM
آخرین ارسال: famoon
Heart موافق و مخالف ازدواج shams_taban2000@yahoo.com 160 94,193 2017/07/12, 11:58 AM
آخرین ارسال: famoon
  آمادگی و شرایط مناسب برای ازدواج m_o 0 4,117 2013/02/01, 11:49 AM
آخرین ارسال: m_o

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
3 مهمان