•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 275
  • 276
  • 277(current)
  • 278
  • 279
  • ...
  • 429
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 43 رأی - میانگین امیتازات : 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ازدواج و ام اس
خب دوستان من از یه متخصص در این زمینه سوال کردم گفتم شاید شما هم دوست داشته باشید پاسخ ایشون رو بشنوید

نقل قول: سوال :سلام آقای دکتر! دخترایی که مبتلا به ام اس هستند ولی از نوعی که از ظاهرشون مشخص نیست و بیماری شون با انترفرونها قابل کنترل هست در چه مرحله ای و چطوری به خواستگارشون بگند که بیمارند؟ اصلا نیازی هست که این کارو بکنند؟ آخه می دونین همه اینقدر از این بیماری وحشت دارند که تا اسمشو می شنوند منصرف میشند.
پ ن: این سوال بسیاری از بیماران ام اسی هست ممنون میشیم نظر کارشناسانه ی شما رو بشنویمSmile

نقل قول: سلام ، وقتی اولین جلسه خواستگاری انجام شد باید با خانواده فرد و خودش در میون گذاشته بشه توسط خانواده تون
خیلی از اوقات اگر امکانش هست که دیداری بین شما و خواستگار قبل از جلسه رسمی انجام بشه ، خوبه اونجا مطرح بشه ( تا رسمیت خواستگاری را متحمل نشوید )
اگر دختر و پسر رابطه دارند با هم که در متن رابطه بهتره مطرح بشه و وقتی خانواده پسر دختر را دیدند نیز بعدش توسط پسر به خانواده اش گفته شود
 تشکر شده توسط : نازلی , shokolat , مـه ســـا , arezooo82 , paeeze , zenith
من اگه زمانی اجازه دادم کسی بیاد خونمون بلند میشم جلوشون میگم منو میبینید ؟ من ام اس دارم بیماریکه همه ازش وحشت دارن ولی من باهاش دوستم
دیگه خودتون مختارید میخواین عروس ام اسی داشته باشید که بایدم افتخار کنید دلتونم بخواد اگه هم دوست ندارید همین الان بیرووووووووووووووووون
قیافشونم دیدینیه وقتی بفهمن کسیکه این مدت داشت راه میرفت میپرید چایی و میوه اورد و............... حالا ام اس داره

منم برای مامانش اینطوری میکنم N_aggressive (35)N_aggressive (35)fighting0030.gifN_aggressive (35)
خیلیم افتخار بدم عروستون بشم و این پسره یه لا قباتون رو بخوام و لیاقتم رو داشته باشه ها ها هااااااااااااااااااااا evilgrin0039.gif

راز زندگی آرام اینست امروز را در کنار خدا گام بردار و فردا را به او بسپار baybay
 تشکر شده توسط : OMG! , arezooo82 , آنا
بنظرم خیلی منطقیه که اگه ممکن باشه قبل از جلسه رسمی خواستگاری بعد از یکی دو جلسه دیدار با خوده طرف مطرح بشه.
اگر حین این رابطه بگید طرف فرصت فکر کردن پیش خودش داره ویاحتی ممکنه بره اطلاعاتی خودش کسب کنه که اینطوری خیلی بهتره تا اینکه مثل رادیو پیام از خود ما اطلاعاتی بشنوه.
اینجوری خودش اگر کنار بیاد با قضیه ،خودشم با دست پر از اطلاعات وقبول مسئله، موضوعو با خانواده اش مطرح میکنه وپیش زمینه ای رو میده بهشون قبل از جلسه رسمی.(بنظرم خانواده اگه از دهن خود فرزندشون درجریان موضوع قرار بگیرن بهتره)
اینجوری خیلی خیلی بهتر پیش میره قضایاwink2
به امید ازدواج همراه با خوشبختی وارامش همه جووناicon_biggrin
همیشه سختترین نمایش به بهترین بازیگر تعلق داره شاکی سختیهای دنیا نباش شاید تو بهترین بازیگر خدایی....!!!!!!!!!love28                                                        

تشکر شده توسط : melody , OMG! , arezooo82
(2013/01/29, 05:29 PM)yas نوشته است: من اگه زمانی اجازه دادم کسی بیاد خونمون بلند میشم جلوشون میگم منو میبینید ؟ من ام اس دارم بیماریکه همه ازش وحشت دارن ولی من باهاش دوستم
دیگه خودتون مختارید میخواین عروس ام اسی داشته باشید که بایدم افتخار کنید دلتونم بخواد اگه هم دوست ندارید همین الان بیرووووووووووووووووون
قیافشونم دیدینیه وقتی بفهمن کسیکه این مدت داشت راه میرفت میپرید چایی و میوه اورد و............... حالا ام اس داره

منم برای مامانش اینطوری میکنم N_aggressive (35)N_aggressive (35)fighting0030.gifN_aggressive (35)
خیلیم افتخار بدم عروستون بشم و این پسره یه لا قباتون رو بخوام و لیاقتم رو داشته باشه ها ها هااااااااااااااااااااا evilgrin0039.gif
یه دست کتکم روشون بزن خوagreement2laughing3

تشکر شده توسط : arezooo82
این حق رو بدیم که دیگران نیاز به توجیه شدن دارن،به شخصه تو محیط کارم 3 تا از همکارانم در خانوادشون یکیشون همسرش یکیشون پسرش و یکیشون مادرش که ضایعه نخاعی هم داره هستن

از صحبت های فردی که همسرش ام اس داشت فهمیدم مرد پخته ای هست و زنش رو کاملا درک میکرد، بهم میگفت صدای بلند اذیتشون میکنه،مسافرت براشون خوبه،معمولا آهنگ گوش میدن و .......

بهر حال ام اس به نظرم تو این سایت دیدگاه عزیزان منفی هست که همه ی افراد در جامعه رو وحشت زده میدونن راست حسینی قضاوت کنیم هزینه های این بیماری برای جوان های دم بخت تا حدودی سخت هست
 تشکر شده توسط : OMG! , arezooo82
اوکی قبول! ما ه درک می کنیم و برای همینم هست که باهاشون درمیون میذاریم ولی اونا هم مارو درک کنن که تحمل این بار به تنهایی از عهده ی ما هم خارجه این بیماری می تونه برای هرکسی پیش بیاد پس یه کمم خودشون رو جای ما بذارند یه کم بیشتر فکر کنند نه اینکه همون لحظه فرار کنند agreement2
 تشکر شده توسط : arezooo82
(2013/01/29, 09:44 PM)m_o نوشته است: این حق رو بدیم که دیگران نیاز به توجیه شدن دارن،به شخصه تو محیط کارم 3 تا از همکارانم در خانوادشون یکیشون همسرش یکیشون پسرش و یکیشون مادرش که ضایعه نخاعی هم داره هستن

از صحبت های فردی که همسرش ام اس داشت فهمیدم مرد پخته ای هست و زنش رو کاملا درک میکرد، بهم میگفت صدای بلند اذیتشون میکنه،مسافرت براشون خوبه،معمولا آهنگ گوش میدن و .......

بهر حال ام اس به نظرم تو این سایت دیدگاه عزیزان منفی هست که همه ی افراد در جامعه رو وحشت زده میدونن راست حسینی قضاوت کنیم هزینه های این بیماری برای جوان های دم بخت تا حدودی سخت هست

وقتی طرف میاد و بدون اینکه اجازه بده راجع به بیماریت واسش توضیح بدی و یهو میگه از این به بعد مثل برادرتم،دیگه چی میشه گفت بهش؟؟
به یاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد..
 تشکر شده توسط : paeeze , OMG!
(2013/01/30, 12:16 AM)arezooo82 نوشته است: وقتی طرف میاد و بدون اینکه اجازه بده راجع به بیماریت واسش توضیح بدی و یهو میگه از این به بعد مثل برادرتم،دیگه چی میشه گفت بهش؟؟

چیزی نباید گفت.....نتیجه میگیریم تعداد زیادی برادر داریمconfusedlaughing3laughing3laughing3laughing3Tongue

همینطوری گفتم تا جو عوض شهicon_question

(2013/01/29, 09:44 PM)m_o نوشته است: ..

اگه وحشت زده هم نباشن با این وضعیت اقتصادی این کار یه ریسک محسوب میشه.اینم در نظر بگیریم آدما طی زمان ممکنه تغییر کنن....

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

تشکر شده توسط : arezooo82 , OMG!
(2013/01/30, 12:16 AM)arezooo82 نوشته است: وقتی طرف میاد و بدون اینکه اجازه بده راجع به بیماریت واسش توضیح بدی و یهو میگه از این به بعد مثل برادرتم،دیگه چی میشه گفت بهش؟؟
همینو بگو! یعنی این تغییر وضعیت چند ثانیه ای دیگه آخرشهangry3

(2013/01/30, 12:32 AM)paeeze نوشته است: چیزی نباید گفت.....نتیجه میگیریم تعداد زیادی برادر داریمconfusedlaughing3laughing3laughing3laughing3Tongue

همینطوری گفتم تا جو عوض شهicon_question

laughing3laughing3laughing3laughing3

برادرای چینی:60:
 تشکر شده توسط : paeeze , MFhealth , arezooo82
و اما بحث شیرین مهریهevilgrin0039.gifevilgrin0039.gifevilgrin0039.gif
همیشه سختترین نمایش به بهترین بازیگر تعلق داره شاکی سختیهای دنیا نباش شاید تو بهترین بازیگر خدایی....!!!!!!!!!love28                                                        

تشکر شده توسط : chipchip , OMG!

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 275
  • 276
  • 277(current)
  • 278
  • 279
  • ...
  • 429
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  داستان ازدواج یک ام اسی آذرستون 36 25,170 2020/07/18, 08:37 PM
آخرین ارسال: یاسمین123
  بیماری خود را قبل از ازدواج با همسر آینده مطرح کنید آیدا 35 10,709 2019/12/01, 08:57 PM
آخرین ارسال: آرزو
  نحوه برخورد خانواده همسر پس از ازدواج عمومهربان 76 43,401 2017/07/26, 09:57 PM
آخرین ارسال: famoon
Heart موافق و مخالف ازدواج shams_taban2000@yahoo.com 160 93,745 2017/07/12, 11:58 AM
آخرین ارسال: famoon
  آمادگی و شرایط مناسب برای ازدواج m_o 0 4,107 2013/02/01, 11:49 AM
آخرین ارسال: m_o

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
32 مهمان