•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 203
  • 204
  • 205(current)
  • 206
  • 207
  • ...
  • 429
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 43 رأی - میانگین امیتازات : 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ازدواج و ام اس
به امید شادی ،‏ خوشبختی و تشکیل خانواده همه شما دوستان خوبم ‏.‏ ‏icon_question
 تشکر شده توسط : parastoo joon , arezooo82 , احمدرضا , sohaa , domeh
ای خدا چی میشد یه خانوم خوب هم واسه ما پیدا میشد....
بعضی وقتا ما هم شبیه همیم

یه سری چیزامون

ولی نه همه چیمون...
 تشکر شده توسط : ساغر
دوست عزیز بذار یک نصیحتی به عنوان برادر کوچکتر و متاهلت به شما بکنم ‏:‏ به نظر من و خیلیا همونطور که کار از توی آگهی و اطلاعیه روی دیوار ‏ نمیشه پیدا کرد و باید خود آدم بره دنبالش ‏،‏ همسر و شریک زندگی هم از توی اینترنت نمیشه پیدا کرد ‏.‏ پس ااگر قصد ازدواج داری با خانوادت وبزرگتر هات در میون بذار نه اینکه ‏...
 تشکر شده توسط : parastoo joon , arezooo82 , ارزو , شهرزاد , sohaa , niloufar , domeh
(2012/04/07, 08:27 PM)ورپریده نوشته است: سلام عزیزم همیشه خوش خبر باشی
خوب پس معلومه ادم منطقی به نظر میرسه ولی پیشنهاد می کنم در این مورد هر دو تون با هم از دکترت مشاوره بگیرید حتما با هم برید که یک عمر با خیال اسوده زندگی شادی داشته باشید انشالله
ما منتظر خبر های خوب بعدی هستیمhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifparty0048.gifparty0048.gifparty0048.gifparty0048.gif
یه خبر داغ داغ همین الان یکی زنگ زد خونمون ازم خواستگاری کرد میگید چه کنم قبول کنم یا افه بذارم بگم من قصد ازدواج ندارم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ashamed0006.gifashamed0006.gifashamed0006.gifashamed0006.gifashamed0006.gif

دکترم 4 شنبه گفت اگه یکی دیگه از خواستگاراتو بخاطر این ا پلاک نافعال که اندازه عدس هم نیست رد کردی دیگه پیش من نیا ولی من میترسم sadsadsadsadsadsadsadsad
سلام من نمی دونم از چی ازدواج میترسی و اصلا چه ربطی به مریضیت داره؟!؟!
من 3 ساله ازدواج کردم و با اینکه 14 تا از اون عدس ها که گفتی دارم ولی هیچ مشکلی با شوهرم ندارم اتفاقا اگه ازدواج نمی کردم وضعم بدتر بود مطمئنا!
از ازدواج استقبال کن خوبه برات باور کنicon_questionicon_question
 تشکر شده توسط : نازلی , parastoo joon , arezooo82 , ساغر , Ghost , AlirezaS , domeh
یکی از دوستام عقد کرده به من میگه شهرزاد تو چرا ازدواج نمیکنی؟

تو نکنه بیماریه خاصی داری که از ازدواج میترسی؟؟؟

میگه انقد ازدواج خوبه توصیه میکنم تو هم ازدواج کنی......

میگه تو که ایرادی نداری خوب ازدواج کن دیگه....

شما بودید چی بهش میگفتید؟؟

جالبیش اینه که چه زود مردم ازدواج نکردنه یکی رو میچسبونن به بیماریه خاص !!!بدونه اینکه بدوننangry2

یعنی چون بیماریه خاص داری پس ازدواج نمیکنی.....جالبه تعبیره مردم نه؟؟
فعلا سکوت را برگزیدیم ............
 تشکر شده توسط : parastoo joon , baran1390 , arezooo82 , ارزو , شيدا رها , melody , sohaa , Ghost , AlirezaS , niloufar , yummy , ورپریده
عزیزم love28 چون افرادی که بیماری خاص دارند ازدواج نمی کنند و دلیل ازدواج نکردنشون رو بیماریشون می دونند خب بین مردم هم ملکه ذهن شده
عزیزان تقصیر خودمونه دیگه ، از ام اس یه غول بی شاخ و دم ساختیم گذاشتیم گوشه ی خونمون هر روز هم بزرگترش می کنیم تُرو خدا بیائید این غول رو بشکنید الان همه ی مردم از یک بیماری رنج می برند در حالی که بیماری خاص هم ندارند .در حالی که ما از سالم ها هم سالمتریم یه مُهر زدند به پیشونیمون این رو من نمی گم همسرم هر روز تکرار می کنه چون وقتی می گم ام اس دارم
ناراحت میشه و میگه به جاش بگو من چیزیم نیست خیلی هم سالمم
راست میگه روزهائی که به ام اس فکر نمی کنم حالم خیلی خوبه

چند نفر در فامیل هستند که زمینگیر شدند و یا حالشون خیلی بده [/code] ام اس ندارند ولی چون می دونند من ام اس دارم وقتی من رو شاد و سر حال می بینند همیشه میگویند اصلاً ناراحت نباش برو و خدا را شکر کن و سعی کن روحیه ات همیشه بالا باشه
 تشکر شده توسط : arezooo82 , ارزو , شيدا رها , احمدرضا , gilane , ساغر , mary909 , Ghost , AlirezaS , TootFarangi , niloufar , شهرزاد
(2012/04/09, 07:44 PM)شهرزاد نوشته است: یکی از دوستام عقد کرده به من میگه شهرزاد تو چرا ازدواج نمیکنی؟

تو نکنه بیماریه خاصی داری که از ازدواج میترسی؟؟؟

میگه انقد ازدواج خوبه توصیه میکنم تو هم ازدواج کنی......

میگه تو که ایرادی نداری خوب ازدواج کن دیگه....

شما بودید چی بهش میگفتید؟؟

جالبیش اینه که چه زود مردم ازدواج نکردنه یکی رو میچسبونن به بیماریه خاص !!!بدونه اینکه بدوننangry2

یعنی چون بیماریه خاص داری پس ازدواج نمیکنی.....جالبه تعبیره مردم نه؟؟

مثه من شهرزاد جان....به دوستم گفتم میخوام به آقای خواستگار جواب منفی بدم اصلا میخوام مجرد بمونم ......یه لیست سرهم کرده که تهش اینه:هیچ مشکل و ایرادی هم که نداریSmile (16)
[size=medium]من که هیچی بهش نگفتم...دیدم راس میگهSmile (16)laughing3
 تشکر شده توسط : ارزو , melody , شهرزاد , sohaa , gilane , AlirezaS , arezooo82
واله نازلی جون من چیزی بهش از ام اسم نگفتم ولی برام جاله دیده مردم....

الان که ماشاله بعد 91 ما توسایت3تا زوج داریم پس بیماریه خاص هم ازدواج میکنه ولی چون خیلی حساسن باید کسی پیداشه قدر این احساسو بدونه

البته به نظره من....

ولی کاش مردم از رو عقل قضاوت میکردن نه ظاهر
فعلا سکوت را برگزیدیم ............
 تشکر شده توسط : نازلی , Aynaz , sohaa , gilane , ساغر , mary909 , AlirezaS , ارزو , niloufar , arezooo82 , yummy
age moshkele khasi nadari ziad nabayad az mset betarsi motmaen bash age kasi vaghan bekhadet miad jolo va be hashie tavajohi nemikone
Smile
 تشکر شده توسط : نازلی , AlirezaS , شهرزاد
اگه قراره کسی بخاطر مریضیت باهات ازدواج نکنه شهرزاد جان ‏،‏ بهتر ‏ چون ازون آدم شوهر در نمیاد ‏.‏ ولی اگه برعکسش باشه اون طرف برات بهترین همسر میشه ‏.‏ در ضمن برای امثال ماها ازدواج بهترین روش برای جنگ با مریضیمونه پس نترس و زود ازدواج کن ‏.‏ اصلا همین فردا ‏Tongueagreement2
 تشکر شده توسط : gilane , AlirezaS , ارزو , TootFarangi , شهرزاد , arezooo82 , ساغر

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 203
  • 204
  • 205(current)
  • 206
  • 207
  • ...
  • 429
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  داستان ازدواج یک ام اسی آذرستون 36 25,183 2020/07/18, 08:37 PM
آخرین ارسال: یاسمین123
  بیماری خود را قبل از ازدواج با همسر آینده مطرح کنید آیدا 35 10,738 2019/12/01, 08:57 PM
آخرین ارسال: آرزو
  نحوه برخورد خانواده همسر پس از ازدواج عمومهربان 76 43,423 2017/07/26, 09:57 PM
آخرین ارسال: famoon
Heart موافق و مخالف ازدواج shams_taban2000@yahoo.com 160 93,808 2017/07/12, 11:58 AM
آخرین ارسال: famoon
  آمادگی و شرایط مناسب برای ازدواج m_o 0 4,114 2013/02/01, 11:49 AM
آخرین ارسال: m_o

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
7 مهمان