•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 190
  • 191
  • 192(current)
  • 193
  • 194
  • ...
  • 429
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 43 رأی - میانگین امیتازات : 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ازدواج و ام اس
سلام
من تازه عضو شدم خوشحالم که بین شما دوستان هستم.
منم با نظر دوستان موافقم چرا که این اتفاق برای من افتاده ، نه اینکه پنهان کاری کرده باشم فقط از روی بدشانسی یا سرنوشت یا هر چیز دیگه که اسمشو بذاری درست
7ماه بعد از ازدواج به بیماری ام اس مبتلا شدم . با اینکه قبل از ازدواج بیماری ام اس نداشتم اما همسرم و خانواده اش مدعی بودن که من پنهان کاری کردم و قبل از ازدواج
این بیماری رو داشتم درحالی که من هیچ علائم یا بیماری خاصی قبل از ازدواج نداشتم.
برای همه دوستان آرزوی سلامتی و خوشبختی دارم icon_question
 تشکر شده توسط : شهرزاد , melody , ارزو , مرضیه :) , blue sky , ساغر , شيدا رها , mehdi488 , sadaf
(2012/04/01, 08:49 PM)استاکس نت نوشته است: فکر کنین یه فرد سالم از طرف خدا مامور شده تا با یه بیمار ام اس ازدواج کنه و اونو خوشبخت کنه

متاسفانه این همون ترحمه....
یک فرشته از طرفه خدا برای ام اسی

این شد همون ترحم که همه ام اسی ها ازون بیزارن
فعلا سکوت را برگزیدیم ............
 تشکر شده توسط : fireboud , melody , fatima , مرضیه :) , ارزو , blue sky , وحیده 90 , ساغر , شيدا رها , sadaf
استاکس نت نوشته شده توسط:
فکر کنین یه فرد سالم از طرف خدا مامور شده تا با یه بیمار ام اس ازدواج کنه و اونو خوشبخت کنه
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
خواهشاً ازاین تزها ندید چون یکی از این مامورها اومد تو زندگی من متاسفانه قلابی از آب در اومد منو بدبخت کرد.
دل به کف غصه نباید سپرد ...... اول و آخر همه خواهیم مرد
 تشکر شده توسط : fatima , melody , شهرزاد , blue sky , ساغر , sadaf
(2012/04/01, 03:14 PM)استاکس نت نوشته است: باور کنین بیماری شما انقدرا هم بد نیست من با اینکه سالمم از خدامه با یه فردی که ام اس داره ازدواج کنم
به نظر من اگه قصد خیری داری می تونی با هر بیمار دیگه ای هم ازدواج کنی! مثلا سرطانی باشه یا نارسایی کلیه یا تو یه تصادف پاش قطع شده باشه یا هر کس دیگه! لزومی نداره با یه ام اسی ازدواج کنی!
دوم اینکه 80 درصد ام اسی ها کاملا از نظر جسمی و حرکتی سالم هستن و فقط یکی دوتا پلاک کوچولوی بی آزار دارن و حتی اگه خودشون نگن هیشکی نمی فهمه که مریضن! پس شما خیلی هم هنر نمی کنید!
سوم، اگه هم بخواید با یه ام اسی پیشرونده ی وخیم ازدواج کنید هم به نظر من این دلیلتون به اندازه ی کافی قانع کننده نیست... یعنی بنظر من یه تصور و دلسوزی زودگذره...
چهارم اینکه فکر کنم شما خانوم باشید، من تا حالا ندیدم پسرای ام اسی برا ازدواج مشکلی داشته باشن! بیشتر خانوما هستن که ممکنه به این دلیل خواستگاراشونو از دست بدن.
ببخشید اگه یه کم زیاده روی کردم.
ارزش تو به اندازه آن چیزی است که به آن دل می بندی
پس مواظب باش که به کمتر از بی نهایت عشق ، دلبسته نشوی...
 تشکر شده توسط : شهرزاد , melody , maedeh , شیرین , مرضیه :) , شيدا رها , domeh , sadaf
به این مامور خدا بگید میتونه با هزینه دارو به این گرونی کنار بیاد؟ من شب عید رفتم دارو گرفتم داروی 25 هزارتومانی شده بود 70 تومان - حالا یه ماهش بود وای به باقی ماهها -شعار ندید واقع بین باشید با این وضعی که هست؟؟؟؟؟؟؟
 تشکر شده توسط : شهرزاد , melody , مرضیه :)
وای چه خبرتونه؟؟؟چرا همه جبهه گرفتین حالا خوبه من گفتم میخوام با یه خانوم ام اس ازدواج کنم نگفتم که میخوام یه بیمار ام اسی رو بکشم در ضمن من پسرم و خانوم نیستم هر کس باور نمیکنه میتونم ثابت کنم این که من میگم دوست دارم با یه بیمار ام اسی ازدواج کنم یه دلیل شخصی داره و ربطی به ترحم و دلسوزی نداره چون به شخصه بدم میاد کسی به خاطر دلسوزی و ترحم ازدواج کنه چون ازدواج موفق نیست
بعضی وقتا ما هم شبیه همیم

یه سری چیزامون

ولی نه همه چیمون...
 تشکر شده توسط : zenith , sadaf
برو انجمن ام اس خ وصال کوچه شمس - ایشالا مشاوره اونجا بتونه کمکت کنه در این مورد
بعدشم بهت میگن عجب good man ای هست چقدر فداکاره
gone out

follow the white rabbit
[/b]

تشکر شده توسط : استاکس نت , شیرین , شهرزاد , zenith , ساغر , sohaa , بنده خدا , fatima , niloufar , sadaf
نقل قول: برو انجمن ام اس خ وصال کوچه شمس - ایشالا مشاوره اونجا بتونه کمکت کنه در این مورد
مرسی از راهنماییتون
بعضی وقتا ما هم شبیه همیم

یه سری چیزامون

ولی نه همه چیمون...
 تشکر شده توسط : zenith , sadaf
سلام اسمت یادم نیست دوست عزیز

ببن بچه ها حرفای زیادی زدن خوب بد زشت زیبا کاری ندارم

دلیلتو هم برای خودت محترم و شایدم منطقی باشه اما دوست عزیزم هر چیزی یه راه وروشی داره تو دوست دای ازدواج کنی خب مبارکه اما از اینکه به این لفظ بیان کنی درست نیست تو پ.خ هم بهت گفتم با هرکی بخوای ازدواج کنی باید دلیلتو بگی پس تو بان مسئله دقت کن که اینهمه داستان ساز نشه
موفق باشی

ام اس = با ناتوانی نیست
زندگی نبرد است جرات حضور در آن را داشته باشید

[تصویر:  28018023802572124662.jpg]

تشکر شده توسط : melody , sadaf
از لفظ قلمتون خوشم نیامد
میتونستین جای اینکه این برخورد رو با دوستمون بکنید یکمی منطقی راهنماییش میکردید
یکمی جامعه نگر باشین
نه حرفمو پس نگرفتم ام اس بیماری نیست که مشکل ساز بشه اما هر کسی دیدگاه و عقاید خودشو داره
من به شخصه یکبار با یک ام اسی تا پای ازدواج رفتم و مشکلی نداشتم
امیدوارم باز منظورمو چپکی نگیرید دوباره بهتره جای داد و قال بزارید خودش عین من و غیره به این جواب برسه
شب خوش
نامش را دنیای مجازی گذاشتند
اما حرفهایمان ، حقیقی تر از دنیای واقعیست
اینجا راست میگوییم
اطمینان پیدا میکنیم
همراز میشویم و درودل میکنیم

تشکر شده توسط : maedeh , وحیده 90

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 190
  • 191
  • 192(current)
  • 193
  • 194
  • ...
  • 429
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  داستان ازدواج یک ام اسی آذرستون 36 25,184 2020/07/18, 08:37 PM
آخرین ارسال: یاسمین123
  بیماری خود را قبل از ازدواج با همسر آینده مطرح کنید آیدا 35 10,739 2019/12/01, 08:57 PM
آخرین ارسال: آرزو
  نحوه برخورد خانواده همسر پس از ازدواج عمومهربان 76 43,426 2017/07/26, 09:57 PM
آخرین ارسال: famoon
Heart موافق و مخالف ازدواج shams_taban2000@yahoo.com 160 93,830 2017/07/12, 11:58 AM
آخرین ارسال: famoon
  آمادگی و شرایط مناسب برای ازدواج m_o 0 4,114 2013/02/01, 11:49 AM
آخرین ارسال: m_o

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
7 مهمان