•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 183
  • 184
  • 185(current)
  • 186
  • 187
  • ...
  • 429
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 43 رأی - میانگین امیتازات : 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ازدواج و ام اس
(2012/03/20, 11:51 PM)شهرزاد نوشته است: پروانه جون من عذرخواهی میکنم ازت
من خوندم دیدم همه حرفهای شما و آقا میلاد رو میشه تو این حدیث جا کرد
باز هم من قصده توهین نداشتمicon_question

قربونت من شوخی کردم باهات ممنون که تو بحث شرکت میکنی اما موضوع به این مهمی کسی سر نمیزنه مخصوصا متاهلهاangry2
کار از حدیث گذشته باید موشکافی کردagreement2
خلاصه همه برید پی شریک و عروسی راه بندازید رقص یادمون رفت باباevilgrin0039.gif
در این خاک, در این خاک
در این مزرعه ی پاک
به جز عشق, به جز مهر
دگر بذر, نَکاریم...!
 تشکر شده توسط : شهرزاد , ارزو
نقل قول: به نظرت همسرشون هم میتونه اونطور که باید باشه؟؟؟؟؟؟؟؟
خوب باید دید طرف مقابلش چه انتظاراتی ازش داره اگه روز اول همه خواسته هاشو بهش بگه طرف میتونه با چشم باز قبول کنهicon_question
بعضی وقتا ما هم شبیه همیم

یه سری چیزامون

ولی نه همه چیمون...
(2012/03/21, 12:23 PM)استاکس نت نوشته است: خوب باید دید طرف مقابلش چه انتظاراتی ازش داره اگه روز اول همه خواسته هاشو بهش بگه طرف میتونه با چشم باز قبول کنهicon_question

به نظر شما انتظارات یک فرد که ام اس داره, در وهله ی اول چیا میتونه باشه؟؟؟
با تمام بی کسی هایم کســـی دارم هنـــــوز

گاهی گمان نمی کنی و می شود/گاهی نمی شود که نمی شود
گاهی هزار دوره دعا بی اجابتست/گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود
گاهی گدای, گدائی و بخت نیست /گاهی تمام شهر گدای تو می شود

(2012/03/21, 03:57 PM)احمدرضا نوشته است: به نظر شما انتظارات یک فرد که ام اس داره, در وهله ی اول چیا میتونه باشه؟؟؟
به نظر من تفاوت چندانی با خواسته ی بقیه آدم ها نداره!
اول ایمان
بعد اخلاق که بشه کنارش آرامش داشت
بعد متناسب بودن چه از نظر خانوادگی یا تحصیلی یا اجتماعی یا اعتقادی.
اصلا "ام اس" برا من مث رنگ چشم می مونه! همونطور که یکی مثلا از رنگ چشم آبی خوشش نمیاد همونطور هم میتونه از ام اسِ طرف مقابلش خوشش نیاد! یعنی اصلا معظل نیست!icon_biggrin
ارزش تو به اندازه آن چیزی است که به آن دل می بندی
پس مواظب باش که به کمتر از بی نهایت عشق ، دلبسته نشوی...
سلامicon_question
فاطیما خانوم باید عرض کنم بنظر من یه ام اس خواسته هاش از شریک زندگیش کمی متفاوته agreement2
یه ام اسی شریکی میخواد که فروتن و از خود گذشتگی داشته باشه صبر و تحملش نسبت به دیگران کمی بیشتر باشه نه بخاطر عشق بلکه ذاتا فردی باشه که بتونه پشتوانه خوبی باشه چون یه ام اسی احتیاج به کسی داره که خیالش اسوده باشه و ارامش داشته باشه وشریک زندگیش همه جوره حمایتش کنه چون شاید همسزش به هیچکسی نگفته باشه و محرمش شریکشه پس اون همسر باید جای همه رو براش پر کنه تا خلا عاطفی نداشته باشه ما برا زندگی بیشتر از هرچیز ارامش و محبت میخواییم اگه فردی عصبی و پرخاشگر و حساس شریک ما بشه با اینکه مهر سلامتی روشه ممکنه ما رو ازار بده و ارامش ما رو سلب کنه مخصوصا درباره خانومها باید بگم ما زنها معمولا تو زندگی سعی میکنیم مردمون و به ارامش و کنترل خودش دعوت کنیم اما ام اسی ها احتیاج دارن طرفشون قادر به کنترل خودش باشه بهرحال انتخاب ما دقت میخواد و یه شریک که به درمان ما کمک کنه تا ما اظطراب و نگرانی نداشته باشیم این چیز زیادی نیست اما برا ما مهمهicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
ممنون
در این خاک, در این خاک
در این مزرعه ی پاک
به جز عشق, به جز مهر
دگر بذر, نَکاریم...!
 تشکر شده توسط : احمدرضا
من شخصا یه چیزی میگم
میدونید بله این چیزهایی مه پروانه خانوم گفت درسته چون باید ما از استرسمون کمتر بشه نه اینکه از اولش از شب خواستگاری تا ... همش در استرس باشیم و بدتر بشیم
بله اینم درسته مثلا من خودم رو میگم حاضر بودم به خودم سختی بدم ولی کسی نفهمه من بیمارم در نتیجه اون طرف مقابلم غلط میکنه به مامان و بقیه خانوادش بگه laughing3 گوشاشو میبرم
ولی در کل اگه من اقا بودم و از کسی خوشم میومد حتی اگه داشت میمردم بخاطر یه روز زندگی باهاش همه کار میکردم نه مثل خیلی ببهشیدا ولی واقعیت این خروسای مسخره که یه روز عاشقن و فرداش یادشون میره اونم برای ماها که حساس و روحیه عجیب و غربی داریم laughing3

بهرحال حالا که من خانمم و با توجه به استرسها و مشکلاتیکه توی جامعه ما هست من حوصله فکر کردن به این گزینه ازدواج رو ندارم یعنی فکرشم نمیکنم چون میدونم فعلا نه امادگیشو دارم نه کسی رو که باب دل من هست میتونم پیدا کنم ولی
ایشالله هر کسی میخواد مزدوج بشه ایشالله خوشبخت بشه و بره بسلامت زندگی کنه
ولی بدونید مهم توی زندگی وفاداری ایمان صبر ارامش و ... هست که میتونه از خیلی چیزها بهتر باشه و البته دوست داشتن هم گزینه خوبی هست چون تا کسی کسی رو دوست نداشته باشه عمرا با گزینه ام اس کنار بیاد laughing3بهرحال ایشالله هر کی هر ارزویی داره بهش برسه حداقل توی امسال evilgrin0039.gif
 تشکر شده توسط : پروانه , احمدرضا , شيدا رها
نقل قول: به نظر شما انتظارات یک فرد که ام اس داره, در وهله ی اول چیا میتونه باشه؟؟؟
من حس میکنم محبت واقعی

یه سری چیزامون

ولی نه همه چیمون...
 تشکر شده توسط : پروانه
در وهله اول بیمه باشه laughing3laughing3laughing3
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
نقل قول: در وهله اول بیمه باشه
نوع بیمش هم مهمه فک کنم اگه طرف بیمه تکمیلی هم داشته باشه خیلی عالیهSmile (52)Smile (52)

یه سری چیزامون

ولی نه همه چیمون...
(2011/01/22, 05:17 AM)h.kakavand نوشته است: سلام به تمام دوستان
من می گم اصلا نبید ازدواجی انجام بشه ، و اگر کسی دوست داشت ازدواج کنه به نظر من بهتره بایک فرد همانند خودش ازدواج کنه تا بهتر همدیگر را درک کنند و از بچه دار شدن جلوگیری کنند ، بخاطر اینکه در نظریه های متعدد در مورد بیماری ms یکی از راه انتقال احتمالی از نظر کارشناسان و متخصصین ژنتیک است.
پس قبل از هر تصمیمی در این مورد بهتر است کمی فکر و تحقیق کنیم.
همدیگر را هم از نتایج تحقیقات مطلع کنیم.

شاید دوستان کسی باشد که بخواهد با غیر ام اسی ازدواج کنه و به خاطره ام اس باید بزاره کنار ودنباله فرده ام اسی باشه؟
فعلا سکوت را برگزیدیم ............
 تشکر شده توسط : پروانه

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 183
  • 184
  • 185(current)
  • 186
  • 187
  • ...
  • 429
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  داستان ازدواج یک ام اسی آذرستون 36 25,224 2020/07/18, 08:37 PM
آخرین ارسال: یاسمین123
  بیماری خود را قبل از ازدواج با همسر آینده مطرح کنید آیدا 35 10,805 2019/12/01, 08:57 PM
آخرین ارسال: آرزو
  نحوه برخورد خانواده همسر پس از ازدواج عمومهربان 76 43,505 2017/07/26, 09:57 PM
آخرین ارسال: famoon
Heart موافق و مخالف ازدواج shams_taban2000@yahoo.com 160 94,191 2017/07/12, 11:58 AM
آخرین ارسال: famoon
  آمادگی و شرایط مناسب برای ازدواج m_o 0 4,117 2013/02/01, 11:49 AM
آخرین ارسال: m_o

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
7 مهمان