•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 180
  • 181
  • 182(current)
  • 183
  • 184
  • ...
  • 429
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 43 رأی - میانگین امیتازات : 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ازدواج و ام اس
عالیه جان چرا اینقدر اسم میزاری رو ما فعلا که ما از خیلی ها که سالم هستن هم تلاشمون هم موفقیتامون هم شادیمون بیشتره چون خودمون می خوایم تک تر باشیم
و اینکه خواسته ها ن همیشه میگم خواسته ها با توجه به شرایط مشخص میشه اما به نظرم ربطی نداره چون ام اس داریم و طرف با ما می خواد ازدواج کنه از یه سری چیزا دست برداریم
حداقل برای من اینجور نیست چون کسیو انتخاب می کنم که منو برای خودم بخواد
زندگی نبرد است جرات حضور در آن را داشته باشید

[تصویر:  28018023802572124662.jpg]

عالیه جون مریضی و مورد ما جوری نیست که با شرایط و شروط بریم خونه بخت...
و اما از اینکه از خواسته هات بگذری منوط به اینکه بیماری ام اس داری اشتباهه و اینکه یک نوع بی احترامی به خودمون...
زن و شوهر وقتی قبول میکنن زوج بشن اولش خیلی توقع و خواسته و آرزو دارند ولی وقتی باهم زندگی رو تشکیل میدن باید از یک سری خواسته ها بگذرند چه بیماری داشته باشند چه نداشته باشند....
رو اینکه بخوای پافشاری کنی رو خواسته هات بحثش جداست:
این زندگی نیست این اعلام جنگه...
به نظره من بهتره خواسته ها منطقی باشند که اگر برای پافشاری به کسی رجوع کردید بگن آره دیگه منطقیه حق داره پافشاری کنه...

حالا شیطون خبریه؟
فعلا سکوت را برگزیدیم ............
مرسی دوستای گل icon_question
همینطوری داشتم ارسالای بچه ها رو میخوندم یهو برام سوال شد
اگه کسی بخواد با ما ازدواج کنه (نه اینکه بگم ما مشکل داریم یا اونا گذشت کردن یا ...) فقط بحث ندونستن آدمای جامعه مونه و اینکه از ام اس فقط یه اسم وحشتناک رو می شناسن. یعنی خیلی کار خارق العاده ای کرده؟ کلا نظر بقیه چیه؟؟ !!!!
فعلا که قصد ندارم ولی خوب تجربه و اطلاعات لازمه دیگه wink2
زندگی کوتاه نيست ..... مشکل اینجاست که ما زندگی را دير شروع ميکنيم!!!
عالیه جون هر کسی یه برداشتی از ازدواج داره
من خودم به شخصه برام خیلی مهمه که بگم ام اس دارم و بمونه بی منت...
اگر خودش هم داشته باشه خوب دیگه میمونه تفاهم ها
و اگر خودش یک مریضیه دیگر داشته باشه باز هم برام مهمه که چطور از یک بیمار ام اس نه بیماری ام اس بلکه بیمار ام اس اطلاع داشته باشه....

ناراحت نشو (آخه گارد تندی بود)
خواستیم اگر خبری بود اطلاعات بیشتری بدیم
قربونت نه بابا ناراحتی نداره آخه تعریف همه از ازدواج یه ازدواج ایده آله. برا همه ام اینجوریه کاری به جنس و سن و سلامت و اینا هم نداره
ولی من خیلی وقت نیست که شرایطم تغییر کرده اینجا نظر و درد دلای بچه هارو خوندم برام سوال شد که کار درستیه مثل چندماه پیشم فکر کنم یا باید از تجربه های دوستای گلم استفاده کنم و تغییر شرایطم رو بپذیرم و یه مدل دیگه فکر کنم و انتخاب
خلاصه امیدوارم و همیشه دعا میکنم خدا بهترین همراه زندگی رو سر راه همه قرار بده مخصوصا ام اسی ها و ام اس سنتری های پاک و مهربون که کاری به اسم و اینا نداشته باشه و قدر شون رو بدونه
قربونه دله پاکت

ولی عالیه جون من خودم میگم بستگی به عشق پاکه دل آدمها داره

اگر ازته دل بخوان همدیگرو دیگه هیچی نمیتونه جلوی خوشبختیشون رو بگیرهlove28
من شرمنده ولی این روزا دیگه خیلی کمیاب شده وباور کردنش برام سخته ولی خوب ایده آلیه که همه منتظرشن و ایشالاه برا همه اتفاق بیفته innocent0001.gif
حتی اگه کسی به من بگه که عشق پاک و اسطوره ای داره که همیشگی باشه نه هوس زودگذر فکر نکنم بتونم رو حرفش حساب کنم مگه شرایط خاص... wink2
کاملا باهات موافقم کاملاlove28love28
پروانه جان ولش کن بابا بیخیال مردم معلومه بهر کی بگیم ام اس داریم میگه نگوووووووووووووووووو واقعا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چرا تووووووووووووووووووووووووووووو ؟
پس چرا سالمی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یعنی اخرش روی ویلچر میشینی میمیری بچه دار نمیشی فلج میشی و ....................................

بیخیال بابا بشین پیش مامان و بابات مگه بهت بد میگذره من که کلیم کیف میکنم در کنار خانوادم بیخیال مردم و شوهر و حرف مردم و دهن گشادشون
منم با یاس معتقدم....
منم ترجیح میدم پیشه خانوادم باشم تا ازدواج با کسی که قراره یک عمر منت بزاره که اگر من نمیگرفتمت میموندی البته بگما جفت پا میرم تو حلقشangry2angry2

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 180
  • 181
  • 182(current)
  • 183
  • 184
  • ...
  • 429
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  داستان ازدواج یک ام اسی آذرستون 36 25,169 2020/07/18, 08:37 PM
آخرین ارسال: یاسمین123
  بیماری خود را قبل از ازدواج با همسر آینده مطرح کنید آیدا 35 10,703 2019/12/01, 08:57 PM
آخرین ارسال: آرزو
  نحوه برخورد خانواده همسر پس از ازدواج عمومهربان 76 43,400 2017/07/26, 09:57 PM
آخرین ارسال: famoon
Heart موافق و مخالف ازدواج shams_taban2000@yahoo.com 160 93,740 2017/07/12, 11:58 AM
آخرین ارسال: famoon
  آمادگی و شرایط مناسب برای ازدواج m_o 0 4,106 2013/02/01, 11:49 AM
آخرین ارسال: m_o

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
47 مهمان