•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 159
  • 160
  • 161(current)
  • 162
  • 163
  • ...
  • 429
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 43 رأی - میانگین امیتازات : 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ازدواج و ام اس
(2012/01/11, 02:48 PM)marmar نوشته است: عزيزم سرد نشديم. ولي ديده مردم بده . اينكه اين واقعيت هست كه مردم ما راجع به ام اس زياد نمي دونن. و جزء بيماريهاي بد قرارش دادن.
و اينكه ما بخوايم ازدواج كنيم بايد منتظر باشيم ببينيم طرفه مقابلمون بعد از فهميدن اين موضوع، مي پذيره يا نه. اين انتظار خيلي سخته.

کاملا بانظر مریم موافقم کاملا

حرفه من هم همین بود درصورتی که خانم ها بیشتر با مریضیه آقایان کنار می آیند
فعلا سکوت را برگزیدیم ............
 تشکر شده توسط : marmar
بچه ها همکلاسی من رفت تحقیق کرد در مورد بیماریم بعد دوباره اومد طرفم که به قول خودش کنارم باشه و کمکم کنه.واقعا از ته دلش میگفت.پسر خوب هم زیاد داریم به خدا.اما مامانش که یه زن بود!اون چرا اجازه نداد؟! خوبه از این جبهه هم به موضوع نگاه کنیم.من با سارا موافقم.مرد و زن نداره.منافع فقط مهمه..البته در این که خانوما احساسی ترن شکی نیست.ولی همه جا منافع حرف اول رو میزنه...
به یاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد..
 تشکر شده توسط : رنگین کمان , شهرزاد , ارزو
Rainbow 
(2012/01/11, 05:46 PM)arezooo82 نوشته است: بچه ها همکلاسی من رفت تحقیق کرد در مورد بیماریم بعد دوباره اومد طرفم که به قول خودش کنارم باشه و کمکم کنه.واقعا از ته دلش میگفت.پسر خوب هم زیاد داریم به خدا.اما مامانش که یه زن بود!اون چرا اجازه نداد؟! خوبه از این جبهه هم به موضوع نگاه کنیم.من با سارا موافقم.مرد و زن نداره.منافع فقط مهمه..البته در این که خانوما احساسی ترن شکی نیست.ولی همه جا منافع حرف اول رو میزنه...
مگه کسانی که ام اس دارند چه جوری اند که ممکنه منافع کسی رو از بین ببرند؟
دلشونم بخواد Smile (52)

تمام چراغ های خانه روشن است
و من صدای خنده ات را
بلندتر از همیشه نقاشی می کنم
لطفی کن، به کسی چیزی نگو
بگذار همسایه ها خیال کنند تو آمده ای....
 تشکر شده توسط : شهرزاد
میدونی که دید جامعه به ام اس چطوریه؟! غول بی شاخ و دم!!
به یاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد..
 تشکر شده توسط : رنگین کمان , شهرزاد
icon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin
خیلیم دلشون بخواد(طرف مقابلتون)
 تشکر شده توسط : رنگین کمان , شهرزاد , ارزو
بچه ها من 1خواستگار دارم همه چیش مورد قبولمه.ام اسمم بش گفتم اونم قبول کرد فقط 17 سال ازم بزرگتره موندم به خدا به نظرتون چیکار کنم؟
زنـــــــــــــــــــــده ام با نفـــــــــــــــــــس تو...!
 تشکر شده توسط : marmar
ولی مثل اینکه طرفهای مقابل این رو نمی خوان. و براشون خیلی مهمه که خانوم این بیماری رو نداشته باشه.
آه بکشیمsad2 sad2
 تشکر شده توسط : ارزو , شهرزاد
من میگم ما نباید خودمونو از بقیه جدا کنیم
بابا چرا انقدر سخت میگیرید؟Huh
من اگه روزی از کسی خوشم بیاد و احساس کنم بدرد هم میخوریم بدون توجه به اینکه اونم مریضه یا نه یا اینکه مریضیه خودمو مهم جلوه بدم میرم توو کار مزدوج شدن
ولی فکر ازدواج خودم واسه خودمم خنده داره!smiling
Together we stand
Divided we fall
 تشکر شده توسط : marmar , الهه السادات
(2012/01/11, 10:01 PM)parastoo joon نوشته است: من میگم ما نباید خودمونو از بقیه جدا کنیم
بابا چرا انقدر سخت میگیرید؟Huh
من اگه روزی از کسی خوشم بیاد و احساس کنم بدرد هم میخوریم بدون توجه به اینکه اونم مریضه یا نه یا اینکه مریضیه خودمو مهم جلوه بدم میرم توو کار مزدوج شدن
ولی فکر ازدواج خودم واسه خودمم خنده داره!smiling

خانمی عزیز دل، مشکل دوستان که دارن مطرح میکنن همینه
خانمها پای عشق میمونن وپای بندن ولی آقایان( نه همه بازهم میگم نه همه)هستند که اگر بفهمن نظرشون عوض میشهangry2
فعلا سکوت را برگزیدیم ............
 تشکر شده توسط : marmar , الهه السادات
(2012/01/11, 08:47 PM)شیرین نوشته است: بچه ها من 1خواستگار دارم همه چیش مورد قبولمه.ام اسمم بش گفتم اونم قبول کرد فقط 17 سال ازم بزرگتره موندم به خدا به نظرتون چیکار کنم؟

شيرين جون 17 سال خيلي زياده. خيلي خوب فكر كن . همه چيز رو بسنج.
البته بستگي به اون آدم و ديده تو به زندگي و چيزهايي كه از زندگي مي خواي هم داره.

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 159
  • 160
  • 161(current)
  • 162
  • 163
  • ...
  • 429
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  داستان ازدواج یک ام اسی آذرستون 36 25,184 2020/07/18, 08:37 PM
آخرین ارسال: یاسمین123
  بیماری خود را قبل از ازدواج با همسر آینده مطرح کنید آیدا 35 10,739 2019/12/01, 08:57 PM
آخرین ارسال: آرزو
  نحوه برخورد خانواده همسر پس از ازدواج عمومهربان 76 43,423 2017/07/26, 09:57 PM
آخرین ارسال: famoon
Heart موافق و مخالف ازدواج shams_taban2000@yahoo.com 160 93,820 2017/07/12, 11:58 AM
آخرین ارسال: famoon
  آمادگی و شرایط مناسب برای ازدواج m_o 0 4,114 2013/02/01, 11:49 AM
آخرین ارسال: m_o

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
10 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست