•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 132
  • 133
  • 134(current)
  • 135
  • 136
  • ...
  • 429
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 43 رأی - میانگین امیتازات : 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ازدواج و ام اس
من مشکلم خیلی اساسی تر از همتونه دوستان ظاهرا
من اصلا ز بیخ فلسفه ازدواجو نمیفهمم
آدَم ها را بدون اینڪــہ
بـــہ وُجودِشآن نیاز داشتہ باشے دوســـــت بـِــــدار . . .
ڪــارے که خـــــدا با تـــو مے ڪُــند. . .!
سلام دوستای عزیزم
به من میگن دردتو به نامزدت نگو، به نظر شما این حرف درسته با نه؟Sad
سلام.من میخوام ازدواج کنم چون خیلی تنهام . و ام اس هم دارم.خانوادم پیشم نیستن.پدرم هم فوت کرده اردیبهشت ماه.
چه کنم؟
 تشکر شده توسط : ساغر
(2011/10/23, 10:29 AM)mina67 نوشته است: سلام دوستای عزیزم
درود بر شما دوست عزیز . هرگز این کارو نکن تمام اون چیزی رو که درموردخودت و ام اس میدونی به نامزدت بگو حتی ببرش با دکترت حرف بزنه بعد بیارش اینجا حرفهای بقیه دوستان رو بخونه . هرچی اطلاعاتش راجع به ام اس بالاتر باشه بهتره تازه واسه خودت هم بهتره وجدانت راحت تره ، فکرت آزادتره و ...... در ضمن گفتن این حقیقت به نامزدت یه جور محک و امتحان هم هست که بفهمی همراهت تا کجا باهات میاد . اگه عاشقت باشه هیچی نمیتونه مانعش بشه حتی ام اس . می بینی حقیقت چقدر خوبه با یه تیر کلی نشونه میزنی . کامرواباشیدواز با هم بودن لذت ببرید . happy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gif
 تشکر شده توسط : zabih , ارزو
(2011/10/23, 10:29 AM)mina67 نوشته است: سلام دوستای عزیزم
دوست عزیز شما که در قسمت توضیحات گفتی متاهل ام کارمند ........ Huh

بادرود بجه ها لطفا تو قسمت ازدواج یه کم با shekoofe2580 صحبت کنید . فکر کنم لازم داره درددل کنه .... من زیاد نمیشناسمش واسه همین شماها این کارو بکنید . میدونید احساسم بهم میگه اون به دوستای خوب مثل شماها نیاز داره
(2011/10/19, 03:00 AM)بابک57 نوشته است: راستش من بیشتر به خاطر بچه دارشدن بیخیال ازدواج شدم ، نمیخوام بچه ام مثل خودم بشه و ام اس داشته باشه به نظر من آوردن همچین بچه ایی به این دنیا یه جور جنایته .........icon_cryBlushBlush
مگه ایدزه که منتقل شه؟Huh

تشکر شده توسط : ساغر , Ali 324
(2011/10/23, 03:36 PM)zabih نوشته است: مگه ایدزه که منتقل شه؟Huh
مرسی از توجهت ، هپاتید ،سرماخوردگی ، آنفولانزا و....... هم منتقل میشن اما همه باهم و با ایدز و ام اس فرق دارن!!!!!!angry3angry3
(2011/10/23, 05:53 PM)بابک57 نوشته است: مرسی از توجهت ، هپاتید ،سرماخوردگی ، آنفولانزا و....... هم منتقل میشن اما همه باهم و با ایدز و ام اس فرق دارن!!!!!!angry3angry3
ببین در ایدز انتقال عامل بیماریزاست مثل ویروس یا میکروب ولی در ام اس انتقال ژنهای کروموزم صورت میگیره . بحث مفصلیه ولی همینقدر کافیه .
 تشکر شده توسط : zabih
سلام آقا بابک عزیز
راجبه بچه دار شدن شاید اگر اینجا و اینجا رو مطالعه کنید کمکی بهتون کنه.icon_question
smile , be happy and enjoy life
 تشکر شده توسط : بابک57 , ساغر , zabih , Hegan
(2011/10/22, 11:52 AM)Pooya502 نوشته است: --------------------------------------------------------------------------------------------------------
بابک جان مسئله ای که هست هم جدول کتاب مریت هم درصد ها و تحلیلی که من نقل کردم جنبه تحقیقاتی- آماری بر مبنای شرایط موجود دارند. اینم باید توجه کرد که این آمارها همه مختص کشور های اروپایی، امریکا، کانادا و استرالیاست که سیستم آمارگیری بسیار قوی و قابل اعتمادتری دارند. پس با توجه به تعداد نامعلوم سایرین و میزان تاثیر اونها در این آمار یه ذره اتکا به این امار سخت خواهد بود. اما برای اینکه کاملاً مطمئن بشی بهترین راه آزمایش ژنتیک برای شناسایی ژن های معیوب و توان تاثیر اونهاست که شنیدم تو ایران هم به صورت کامل انجام می شود.
در مورد موضوع فرزند خواندگی هم دقیقاً حق با شماست و قانون بسیارسفت و سختی دارد و این سختگیری را مدیون افرادی است که سالهای قبل برای بچه هایی که از شیرخوارگاه و پرورشگاه گرفتن مشکل ایجاد کردند.
پویا جان سلام . تبادل نظر و مباحثه با شما هم مفیده هم خوشایندوباحاله . موفق باشی . بازم از اطلاعاتی که بهم دادی ممنون. icon_questionicon_question
(2011/10/23, 06:08 PM)bita.s نوشته است: سلام آقا بابک عزیز
راجبه بچه دار شدن شاید اگر اینجا و اینجا رو مطالعه کنید کمکی بهتون کنه.icon_question
درود برشما بیتا جان ، خوب بود ؛ خیلی ممنون وicon_question
 تشکر شده توسط : بی تـــا , Hegan
(2011/10/23, 05:53 PM)بابک57 نوشته است: مرسی از توجهت ، هپاتید ،سرماخوردگی ، آنفولانزا و....... هم منتقل میشن اما همه باهم و با ایدز و ام اس فرق دارن!!!!!!angry3angry3
(2011/10/23, 05:53 PM)بابک57 نوشته است: مرسی از توجهت ، هپاتیت ،سرماخوردگی ، آنفولانزا و....... هم منتقل میشن اما همه باهم و با ایدز و ام اس فرق دارن!!!!!!angry3angry3
ببین در ایدز انتقال عامل بیماریزاست مثل ویروس یا میکروب ولی در ام اس انتقال ژنهای کروموزم صورت میگیره . بحث مفصلیه ولی همینقدر کافیه .

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 132
  • 133
  • 134(current)
  • 135
  • 136
  • ...
  • 429
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  داستان ازدواج یک ام اسی آذرستون 36 25,203 2020/07/18, 08:37 PM
آخرین ارسال: یاسمین123
  بیماری خود را قبل از ازدواج با همسر آینده مطرح کنید آیدا 35 10,756 2019/12/01, 08:57 PM
آخرین ارسال: آرزو
  نحوه برخورد خانواده همسر پس از ازدواج عمومهربان 76 43,439 2017/07/26, 09:57 PM
آخرین ارسال: famoon
Heart موافق و مخالف ازدواج shams_taban2000@yahoo.com 160 93,914 2017/07/12, 11:58 AM
آخرین ارسال: famoon
  آمادگی و شرایط مناسب برای ازدواج m_o 0 4,115 2013/02/01, 11:49 AM
آخرین ارسال: m_o

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
3 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست