•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 98
  • 99
  • 100(current)
  • 101
  • 102
  • ...
  • 429
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 43 رأی - میانگین امیتازات : 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ازدواج و ام اس
اخه بلد نبودم مرسی یادم دادی اما اینجوری هم میشه گفت
انا احبک(عربی)
ای لاو یو
مهمتر از همه (سن گوربان)smilingsmilingsmilingsmilingsmiling
همیشه سختترین نمایش به بهترین بازیگر تعلق داره شاکی سختیهای دنیا نباش شاید تو بهترین بازیگر خدایی....!!!!!!!!!love28                                                        

تشکر شده توسط : warrior
(2011/08/16, 12:32 PM)warrior نوشته است: شکلات جان باید اینطوری میگفتی....
تی برار قربانsmilingsmiling:55:
واااااااااااااااااااااا داشتیم؟؟
باشه اگه خوشحال میشید مهم نیست
شیمی قوربانSmile
زندگی میکنم حتی اگر بهترینهایم را از دست بدهم
چون این زندگی کردن است که بهترینهای دیگر برایم میسازد
بگذار هر آنچه از دست میرود برود
چون من چیزی را میخواهم که به التماس آلوده نباشد.
الان صاحبش میاد دم هر سه تامونو میگیره از تاپیک پرتمون میکنن بیرونconfusedconfusedconfused
خوب داشتیم به مقوله ازدواج میپرداختیم نظر دوستان چی بود؟

زود جمع بندی کنیم که وقت تنگهagreement2agreement2agreement2agreement2
همیشه سختترین نمایش به بهترین بازیگر تعلق داره شاکی سختیهای دنیا نباش شاید تو بهترین بازیگر خدایی....!!!!!!!!!love28                                                        

(2011/08/16, 11:01 AM)nazaninn نوشته است: نمیدونم چرا الرژی دارم به این کلمه موهبت و نعمت و دوست که ببندیمش به ام اس سوسن جونconfused

تو جمع خودمون همه نوعش رو داشتیم واقعا فقط و فقط به طرفین و نوع دیدگاهشون به این قضیه ربط داره وقتی پای عشق در میون باشه که خود به خود حله قضیه وقتی هم پای زندگی کردن در میون باشه یه چیز دیگست و هرکسی این حق و داره که نوع زندگیش براش مهم باشه تو این قضیه نمیدونم از کسی میشه خرده گرفت یا نه حتی اگه بره حسابی تحقیقش رو بکنه
اونایی که شرایط و قبول میکنن و بعد زیرش میزنن یا اونایی که بعد از زندگی مشترک دچار ام اس میشن و طرف مقابل رهاشون میکنه که قصش کاملا یه چیز دیگست
د رکل ازدواج چیز خوبیست اگر با ادم خوبی باشد ازدواج کنید اگر ادم خوبی هستید و هرگز از یاد نبرید که خداوند با صابران است و دست آدمهای خوب همیشه در دست خدا می ماندlove28

تو جمع خودمان هم داریم کسانی را که با مشکل طلاق یا انصراف از ازدواج روبرو شدند و می‌شوند!
وقتی نوشتم یک موهبت هست ام.اس برای اینکه به قول تبسم، ام.اس باعث می‌شود که مطمئن شوی مرد یا زن زندگی‌ات تو را به خاطر خودت دوست دارد!

توی فیلم‌ها و داستان‌ها خواندیم که دختر پادشاهان برای وصلت معمولاً یک سری کارهای محیرالعقول طلب می‌کردند. خیلی‌ها جا می‌زدند و می‌رفتند. منظورم این بود که این ام.اس باعث می‌شود عشق و علاقه‌ی واقعی و حقیقی بازشناخته بشه و یک نوع سنگ محک شده است برای ما.

شما اصرار داری بگویی مهم نیست کسی با وجود ام.اس پای زن و مردش می‌مونه؟ این انصاف نیست. ممکنه برای شما این شرایط پیش نیامده است، ولی برای من هر آمد و رفتی یک شوک و استرس بود. ده سالِ تمام. من مخفی نمی‌کردم. همه می‌دانستند. مشکلی با بیماری‌ام نداشتم و ندارم ولی رفتار و برخورد امیر و مردها و زن‌هایی مثل امیر برای من قابل تقدیره و به نظرم آدم‌هایی هستند که دل‌گنده هستند و کم هم پیدا می‌شوند. حداقل بین مردها.

مرا آفرید، آنکه دوستم داشت.
 تشکر شده توسط : MFhealth
افرییییییییییییینagreement2agreement2agreement2agreement2agreement2
سوسن جون به نظرت منم نیمه گمشده ام میاد سراغم پیدام میکنه؟laughing3laughing3laughing3laughing3
رفتم فال بگیرم واقعا حالم گرفته شد گفت تو زندگیت همسری نمیبینمsad2sad2sad2sad2گفتم خانوم بادقت تر ببین گفت نه نه نهrolleyesrolleyesrolleyesrolleyes
حالا هی بیایید اینجا به ما مخلوقات مجرد پوزه شوهراتونو بدید.بیبیناااااااااااااااangryangryangryangryangry
ایشالا تنشو سالم باشه خدا این مردارو زیاد کنهwink2wink2wink2wink2

(2011/08/16, 01:14 PM)shokolat نوشته است: الان صاحبش میاد دم هر سه تامونو میگیره از تاپیک پرتمون میکنن بیرونconfusedconfusedconfused
خوب داشتیم به مقوله ازدواج میپرداختیم نظر دوستان چی بود؟

زود جمع بندی کنیم که وقت تنگهagreement2agreement2agreement2agreement2
وای راس میگی؟ باشه پس جمع بندی کنیم
کلا ازدواج خوبه شکلات جون
نتیجه میگیریم همه باید یه روز ازدواج کنیم به لطف خدا
اما مهم اینه که کی باشه؟
من از خدا خواستم چون مطمئنم بهترین چیز دست خداست
یه ادم پاک مهربون صادق و دیونه هم باشه آخه من یکم دیوونمlaughing3laughing3شوخی کردم
ایشالا برا همه چه پسرا چه دخترا یه همسفر و همراه خوب خدا قرار بده
آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآمییییییییییییییییییییییییییییییییییییییینSmileخوب بود جمع بندیم شکلات جونWink
زندگی میکنم حتی اگر بهترینهایم را از دست بدهم
چون این زندگی کردن است که بهترینهای دیگر برایم میسازد
بگذار هر آنچه از دست میرود برود
چون من چیزی را میخواهم که به التماس آلوده نباشد.
 تشکر شده توسط : shokolat
شکلات عزیز، خیلی افراد سالم هم هستند که اصلاً ازدواج نمی‌کنند. چه مرد و چه زن. همین حضرت معصومه و عمه ی حضرت امام زمان هم مجرد بوده‌اند. حضرت عیسی هم ازدواج نکرد.
گاهی ازدواج نکردن خیلی بهتر از ازدواج کردن هم هست، ولی وقتی موردی پیش آمد که حاضر بود با جان و دل با شما باشد و زندگی کند، مثل یک دوستی که خودش امتناع می‌کرد و پسر دست به دامان ما شده بود تا دخترخانم را راضی کنیم نشود و بعد از تحقیق و مشاوره، ازدواج کنید.
تن‌تان سالن عزیزان من. من پُز نمی‌دهم عزیزم. باور کن پُزی در کار نیست.
 تشکر شده توسط : شهرزاد
خوب من که سالم نیستم من که حضرت معصومه و عیسی نیستم angry2angry2angry2angry2angry2
من یه شکلاتم که اگه زودتر پیدام نکنن ممکنه اب بشمwink2wink2wink2wink2wink2wink2
وااااااااااااااای هر کی ندونه میگه له له شوهر دارماconfusedconfusedconfusedconfusedconfused

تشکر شده توسط : شهرزاد
فکر کردم سوالت جدی هست و جدی گرفتم و جواب دادم. ایشالا تا آب نشدنت به سرانجامی برسی که مطلوبت باشه.
 تشکر شده توسط : arezooo82
سوسن جو ن مگه سوال پرسیدم دخترconfusedconfusedconfusedconfused
سرانجام؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ای کجایی سرانجام من؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 98
  • 99
  • 100(current)
  • 101
  • 102
  • ...
  • 429
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  داستان ازدواج یک ام اسی آذرستون 36 25,170 2020/07/18, 08:37 PM
آخرین ارسال: یاسمین123
  بیماری خود را قبل از ازدواج با همسر آینده مطرح کنید آیدا 35 10,704 2019/12/01, 08:57 PM
آخرین ارسال: آرزو
  نحوه برخورد خانواده همسر پس از ازدواج عمومهربان 76 43,401 2017/07/26, 09:57 PM
آخرین ارسال: famoon
Heart موافق و مخالف ازدواج shams_taban2000@yahoo.com 160 93,741 2017/07/12, 11:58 AM
آخرین ارسال: famoon
  آمادگی و شرایط مناسب برای ازدواج m_o 0 4,106 2013/02/01, 11:49 AM
آخرین ارسال: m_o

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
38 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست