نظرسنجی: این سفر را از لحاظ کیفیت و کمیت با چه نمره ای ارزیابی میکنید ؟
10
52.17%
12 52.17%
9
21.74%
5 21.74%
8
17.39%
4 17.39%
7
4.35%
1 4.35%
6
4.35%
1 4.35%
5
0%
0 0%
4
0%
0 0%
3
0%
0 0%
2
0%
0 0%
1
0%
0 0%
در کل 23 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 64
  • 65
  • 66(current)
  • 67
  • 68
  • ...
  • 95
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سفر ماسوله - انزلی
سلام دوستان عزیز جمیعا خیلی زحمت کشیدید بغیر از من که واقعا متاسفم همگی خسته نباشید دلم برای تک ت تون تنگ شده[/b[/color][color=#1E90FF]
[color=#1E90FF][size=large]تک تکتونو دوست دارمHeartHeartHeart
 تشکر شده توسط : hamed , مـه ســـا , سحــــــــر , fireboud , Matilat
سلام
واقعا دستم توان نداره که بشینم و خاطره این سفر رو بنویسم
به بهار هم گفتم انگار یه خواب بود.چطوری باور کنم که تموم شد
من لحظه به لحظه قدر این سفر رو داشتم
چشمام پر از اشکه و نمیخوام حتی خاطرش رو به یاد بیارم چون واسم سخته که بگم تموم شد
لحظات آخر سفر به هر کدومتون که نگاه میکردم اشک تو چشمم جمع میشد اینکه چقدر دوست داشتنی هستین و چقدر سخته دوری از شماها
بعد از این سفر از زندگی بدم اومد که چرا انقدر چیزایه خوب زود تموم میشه
خیلی دوستون دارم
عشــق
همین خنده های ساده ی توست
وقتی با تمام غصه هایت میخندی
تا از تمام غصه هایم
رها شوم...

تشکر شده توسط : fireboud , مـه ســـا , بهــار , hamed , pariya , hanie , hamid , Matilat , Majid
پریا جون یعنی این مظولومیتت من و کشته
از بابات هم یه تشکر جاجانه بکن که تو رو پیش ما رسوند
... وقتی تبر به جنگل آمد ، درختان فریاد زدند و گفتند :نگاه کنید دسته اش از جنس ماست !!. ... 1213.2

(2011/05/23, 01:54 PM)Sina نوشته است: پریا جون یعنی این مظولومیتت من و کشته
از بابات هم یه تشکر جاجانه بکن که تو رو پیش ما رسوند
جان من این لغت پنجمو ترجمه کن

تشکر شده توسط : fireboud , MAHDI , hamed , hamid , Matilat
مظولومیتت بر وزن ظلم که اگه اولش م بیاد یعنی کسی که ظلم به او واقع شده که میشه مظلم ... ولی چون مظلم مضاف الیه داره باید یه واو بعد از حرف چهارم اضافه بشه که میشه مظلوم حالا اگه بخوایم تبدیلش کنیم به مصدر باید یه ت آخرش بیاریم که میشه مظلومیت و اگه بخوایم بیشتر و محکمتر اعمال بشه باید یه واو هم بعد از حرف دوم بیاد که میشه مظولومیت ... بعد از اینها اگه بخوایم نسبت بدیم به کسی که ت هم باید آخرش بیاد که میشه مظولومیتت
....
حل شد ؟؟؟ اگه مشکلی بود بگو تا بیشتر توضیح بدم .... ادبیات سادست دیگه ... بلد نیستی؟؟؟
... وقتی تبر به جنگل آمد ، درختان فریاد زدند و گفتند :نگاه کنید دسته اش از جنس ماست !!. ... 1213.2

تشکر شده توسط : fireboud , MAHDI , مـه ســـا , hamid , Matilat
بسيار توضيح خوبي بود. حالا ميشه در مورد كلمه جاجانه هم توضيح بدي
هميشه مردم لباس هاي كهنه و پوسيده اشون رو دور مي ندازن دارم به اين فكر مي كنم كه چرا بعضي ها افكار كهنه و پوسيدشون رو هيچ وقت دور نمي ندازن
 تشکر شده توسط : مـه ســـا , hanie , hamid , Matilat
نمیاد نمیاد وقتی هم که میاد اینجوریه

ولی دمشون گرم سینا عجب بلایی سرت آوردن که لکنت زبون گرفتیlaughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3

سینا پیاده شو laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3

مواظب باش فقط موقع پیاده شدن هلت ندنlaughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3
خدا یا کیفیت رو فدای کمیت نکن. کمتر خلق کن ولی آدم خلق کن!
 تشکر شده توسط : hamed , Matilat
و اما جاجانه
....
این کلمه بر وزن جان میاد که بعضی از اساتید میگن که بر وزن جا هم میاد که اینجا ما مورد اول رو مورد بررسی قرار میدیم
....
جان یعنی همون روح و تن و کیفیت زندگی که اگه بخوایم بازهم همون مضاف الیه رو بهش بدیم یدونه ه آخرش اضافه میکنیم که اکثرا این کلمه با صدای بلند تو سوارکاری استفاده میکنن جانههههههه حالا اگه بخوایم تبدیل کنیم به یه کلمه ترسناک و سوالی یه الف اولش اضافه میکنیم که میشه آجانه ؟ که قدیم دزدها استفاده میکردن ولی چون صفت جدا از موصوف وجود خارجی نداره پس یه ج هم اولش لازم داریم که تبدیل بشه به صفت که اکثرا به معنای زن زلیل استفاده میشه :
مثلا : مهدی جاجانه ..... smiling

تشکر شده توسط : MAHDI , hamid , Matilat
با تشكر از توضيحاتتون اونوقت تشكر جاجانه يعني تشكر زن ذليلانه ديگه. منظورت باباي پريا بود اونوقت؟؟؟
هميشه مردم لباس هاي كهنه و پوسيده اشون رو دور مي ندازن دارم به اين فكر مي كنم كه چرا بعضي ها افكار كهنه و پوسيدشون رو هيچ وقت دور نمي ندازن
 تشکر شده توسط : maryamm , hamid , Matilat
نه این جاجانه بر میکرده به مورد دوم یعنی جا
که دیگه از حوصله بحث خارجه فقط باید بگم منظور اینه که درجا ازش تشکر کن

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 64
  • 65
  • 66(current)
  • 67
  • 68
  • ...
  • 95
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...