نظرسنجی: این سفر را از لحاظ کیفیت و کمیت با چه نمره ای ارزیابی میکنید ؟
10
52.17%
12 52.17%
9
21.74%
5 21.74%
8
17.39%
4 17.39%
7
4.35%
1 4.35%
6
4.35%
1 4.35%
5
0%
0 0%
4
0%
0 0%
3
0%
0 0%
2
0%
0 0%
1
0%
0 0%
در کل 23 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 63
  • 64
  • 65(current)
  • 66
  • 67
  • ...
  • 95
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سفر ماسوله - انزلی
سلام سلامممممممممم
کلی اینا رو خوندم احساس دلتنگی بهم دست داد...
اول بگم دلم براتون قد سوراخ جوراب مورچه شده...میشه این هفته هم بریم؟!
خیلی دوستون دارم...خیلی خیلی...
ایشالا سفر بعدی همه اعضای سایت بتونن بیان..یعنی 1000 نفری بریم!
من این دفعه کلی سر وقت رسیدم ها!دیگه به من نگید بد قولی!ساعت 4:15 به وقت تهران آزادی بودم...
خانم ها مقدم هستن!
مهسا عاشقانه دوست دارم
هانیه خیلی عزیزی برام
سحر جونم ببخش اگه اذیتت کردم
نرگس و نفیسه جون...نفیسه کل سفر خواب بود!
باران که خیلی زحمت کشید برامون
بهار با لبخندای قشنگش که همیشه جلوی چشمامه
ماتیلات عزیزم با کلی زحمتی که برامون کشید...تازه لباس محلی هم برامون آورده بود که من پوشیدمش..البته یه سوتی خیلی بزرگ هم دادم!!!
پریا جونم مرسی که با ما اومدی عزیز دلم
شیرین با انرژی فوق العادش...
هم اتاقی های عزیزم برا شاهکارهای فوق العاده ام هم لازمه مجدادا پوزش بطلبم!نخندیننننن!
حالا آقایون...
از آقا حامد عزیز خیلی خیلی ممنونم که کلی با حوصله و صبر زیادش کلی برامون زحمت کشید..
از سینا برا مهربونیاش..
از حمید(هر چی فکر کردم دلیلی پیدا نکردم!حالا برا اینکه دلش نشکنه ازش تشکر کردم)!!!
مخلصیم داداش حمید..
از مجید عزیز که آخرش شیرینی نداد بهم
مرسی سلمان که اومدی
از حسین و حمید2 عزیز که منو تا منزل همراهی کردید(البته شما هم میخواستید برید خونتون دیگه!من افتخار دادم همراهتون اومدم)
از فرشید برا گل های قشنگش...دستم هم کلی تیغ تیغی شد آخرشم جایزش به ما نرسید!
علیرضا...خیلی باحالی..
فربد که زحمت عکس ها باهاش بود
احسان که کلی افتخار دادن تا باهاشون عکس بندازیم
آقا سعید عزیز..
آقا جلال که زحمت کشیدن و ما رو همراهی کردن
مهدی عزیز که به خاطر لباس قرمزش کلی هم صدمه دید در سفر!!!!با هانیه جون چند بار هم منو از خطر گم شدن نجات دادن.
میر علی که برامون بستنی خرید..
بچه ها برا اینکه اسم کسی جا نیوفته کلی فکر کردم..همه خاطرات سفر اومدم جلوی چشمام...الان بارونی شده...
ببخشید اگه کسی جا افتاد...
خیلی دوستون دارم

وقتی نیستی،همه نیستن
نه که نیستن،هستن
مثل تو نیستن
 تشکر شده توسط : fireboud , حمید , hanie , Narges , farshid , hamid , Sina , hamed , i3aran , pariya , مـه ســـا , سحــــــــر , Matilat
Cool

...
 تشکر شده توسط : fireboud , Narges , farshid , i3aran
(2011/05/22, 06:05 PM)shahrzad نوشته است: سلام سلامممممممممم
کلی اینا رو خوندم احساس دلتنگی بهم دست داد...
اول بگم دلم براتون قد سوراخ جوراب مورچه شده...میشه این هفته هم بریم؟!
خیلی دوستون دارم...خیلی خیلی...
ایشالا سفر بعدی همه اعضای سایت بتونن بیان..یعنی 1000 نفری بریم!
من این دفعه کلی سر وقت رسیدم ها!دیگه به من نگید بد قولی!ساعت 4:15 به وقت تهران آزادی بودم...
خانم ها مقدم هستن!
مهسا عاشقانه دوست دارم
هانیه خیلی عزیزی برام
سحر جونم ببخش اگه اذیتت کردم
نرگس و نفیسه جون...نفیسه کل سفر خواب بود!
باران که خیلی زحمت کشید برامون
بهار با لبخندای قشنگش که همیشه جلوی چشمامه
ماتیلات عزیزم با کلی زحمتی که برامون کشید...تازه لباس محلی هم برامون آورده بود که من پوشیدمش..البته یه سوتی خیلی بزرگ هم دادم!!!
پریا جونم مرسی که با ما اومدی عزیز دلم
شیرین با انرژی فوق العادش...
هم اتاقی های عزیزم برا شاهکارهای فوق العاده ام هم لازمه مجدادا پوزش بطلبم!نخندیننننن!
حالا آقایون...
از آقا حامد عزیز خیلی خیلی ممنونم که کلی با حوصله و صبر زیادش کلی برامون زحمت کشید..
از سینا برا مهربونیاش..
از حمید(هر چی فکر کردم دلیلی پیدا نکردم!حالا برا اینکه دلش نشکنه ازش تشکر کردم)!!!
مخلصیم داداش حمید..
از مجید عزیز که آخرش شیرینی نداد بهم
مرسی سلمان که اومدی
از حسین و حمید2 عزیز که منو تا منزل همراهی کردید(البته شما هم میخواستید برید خونتون دیگه!من افتخار دادم همراهتون اومدم)
از فرشید برا گل های قشنگش...دستم هم کلی تیغ تیغی شد آخرشم جایزش به ما نرسید!
علیرضا...خیلی باحالی..
فربد که زحمت عکس ها باهاش بود
آقا سعید عزیز..
آقا جلال که زحمت کشیدن و ما رو همراهی کردن
مهدی عزیز که به خاطر لباس قرمزش کلی هم صدمه دید در سفر!!!!با هانیه جون چند بار هم منو از خطر گم شدن نجات دادن.
میر علی که برامون بستنی خرید..
بچه ها برا اینکه اسم کسی جا نیوفته کلی فکر کردم..همه خاطرات سفر اومدم جلوی چشمام...الان بارونی شده...
ببخشید اگه کسی جا افتاد...
خیلی دوستون دارم
من از همه دوستان تشکر می کنم ازتک تک شما در اضافه نام دوستان دیگری هم کهshahrzadجون جا انداخت
نام ببرم خوبه احسان جان نرگس گلم با خواهر مهربانش باران عزیز با اون دستپخت عالیش وو پری گلم وو شیرین واقعا مثل یه خواهر واقعی زمانی که دید من فشارم افتاده بود خیلی کمکم کرد....ازهمه ممنونم ببخشید اگر اسمی از قلم افتادicon_question icon_question icon_question icon_question love28 love28 love28 love51 love51 HeartHeart Heart

تشکر شده توسط : fireboud , حمید , Prime , hanie , Narges , farshid , hamid , hamed , i3aran , MAHDI , سحــــــــر
sad2sad2sad2
بچه ها یه سفر برای 14 15 بزارین باکو یا ارمنستان
من پایه هستم تورشو هم براتون پیدا میکنم باارزانترین قیمت ممکنه
[تصویر:  Iran-180-animated-flag-gifs.gif]

تشکر شده توسط : Narges , i3aran
سلام فرشيد خوبی ؟
ميبينم سفر بعد جور به همه خوش گذشته
در تدارک سفر جديد هستی
نبایـــد وایســــم باید بـــرم جلوتـــر
نبـــایـــد وایســـم
نبـــایــــد وایسیـــم
بریم برسیــــم به چیزایی که خواستیــــم
agreement2

تشکر شده توسط : farshid , i3aran
(2011/05/22, 08:40 PM)Narges نوشته است: سلام فرشيد خوبی ؟
ميبينم سفر بعد جور به همه خوش گذشته
در تدارک سفر جديد هستی

سلام نرگس جان
ستاره نو مبارک باشه
ما که عددی نیستیم برنامه بزاریم فقط پیشنهاد میکنیم
اگه برین پایه ام
[تصویر:  Iran-180-animated-flag-gifs.gif]

تشکر شده توسط : Narges
سلام .
منم بالاخره به این تاپیک رسیدم . ولی بازم وقت خوبی نیست چون خستم confused

اول از همه از حامد گلم تشکر میکنم . دوست داشتم لیست تورهایی که حامد باهاشون تماس گرفته رو میگفت بهتون . یعنی واقعا این پسر معرکس . خوشحالم که تجربمون ( البته تمام زحمت هاش گردن حامد بوده ) روز به روز داره بیشتر میشه و هر دیدارمون از دیدار قبلی بهتره .

از پریا و احسان عزیز ممنونم که با روحیه بی نظیرشون کلی انرژی به جمع تزریق کردن .

جلال و باران عزیز که کلی هم بهشون زحمت دادیم . کلی جلال کلمه اضافه کرد به بازی و ما خندیدم :55: ( خیلی باحال بود استدلال جلال . میگه دیدم این کلمه یه خورده کمه بهش یه چیزایی اضافه کردم laughing3 )

مهدی و هانیه هم که مثل همیشه پر انرژی بودن . مهدی هم که زیاد گل نخورد smiling دستت درد نکنه :35:

شهرزاد و مهسا و شیرین هم مثل همیشه کلی سرم جیغ و داد کردن . کلی نقشه های پلید واسم کشیدن . دستشون درد نکنه :55:

حاج اقا میرعلی که با رژلب حاج آقا تر بود . حمید که هر سری باید سرش جیغ و داد میکردم که شور هیجان داشته باشه .
سلمان که زحمت کشیده بود از اراک اومده بود . کلی مارو خوشحال کرد . سعید که کلی باحال بود مثل اس ام اس هاش کلی هم باحاش حال کردم

نرگس و نفیسه که خدا رو شکر جمله ای رو این وسط داغون نکردن . یه بارم جمله رو اصلاح کردن smiling ولی یادم میمونه که نفیسه جریمشو انجام نداد واسه همین نرگس رو جریمه میکنیم سری بعد smiling

سینا که ظاهرا جایگاهشو داده بود به نفر پایینی . بعضی اوقاتم یه چشمه هایی میومد که ثابت کنه هنوز پیر نشده smiling هنوزم به سر ایستگاه نرسیده از تختش پیاده شد و رفت در و باز کرد . ماهم بیچاره شدیم smiling

علیرضا و بهار که نصف جمله ها تو این بخش خراب میشد smiling نوبتی هم اشتباه میشنیدن :55::55: خدایی علیرضا نبود نصف خنده هامون نبود smiling و ما بدین وسیله بود که فهمیدیم خدا هست laughing3laughing3

فرشید و حسین هم دیر اومدن . به فرشید هم گفتم یکی طلبت smiling ولی بازم مر30 که اومدید

فربد گلم که قربونش برم هیچی کم نداره هر چی تعریف کنم بازم کمه . ساکته ولی شلوغ شه میترکونه . ورزشم کنه که تبحر خاصی داره angel

بهار ( matilat ) واقعا هیچ جمله ای برای تشکر در مقابل زحمتش وجود نداره . واقعا محشره . ببخشید که اون گربه رو یه خورده له کردم smiling کوبیدم به دیوار . میخواستم پرتش کنم تو اب :35: یه خورده خلی ولی محشری .

مجید گلم که با کلی چک و لگد اوردمش . قشنگ ترین جاش این بود که مجبور شد کاری رو که واسه دیگران تدارک دیده بود خودش انجام بده . smiling

از سحر عزیزمم ممنونم که اومد و به قول بچه ها کلی انرژی واسم اورد .
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : fireboud , Sina , hamed , Prime , i3aran , مـه ســـا , MAHDI , سحــــــــر , Matilat , Majid
بخدا خيلي حرفها دلم مي خواد بزنم ولي تو يك جمله خلاصه مي كنم:

دلم براتون اندازه ي سوراخ جوراب يه مورچه شده
بيا با من مدارا كن ، كه من مجنونم و مستم ...
 تشکر شده توسط : fireboud , hamed , Prime , hamid , Sina , MAHDI , سحــــــــر , Matilat , Majid
باران چان لطف كن عكس سوراخ جوراب مورچه را در اندازه واقعي اينجا بذار
صبورانه در انتظار زمان بمان، هر چیز در زمان خود رخ می دهد. حتی اگر باغبان، باغش را غرق آب کند، درختان خارج از فصل خود، میوه نمی دهند.
 تشکر شده توسط : i3aran

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 63
  • 64
  • 65(current)
  • 66
  • 67
  • ...
  • 95
  • بعدی