نظرسنجی: این سفر را از لحاظ کیفیت و کمیت با چه نمره ای ارزیابی میکنید ؟
10
52.17%
12 52.17%
9
21.74%
5 21.74%
8
17.39%
4 17.39%
7
4.35%
1 4.35%
6
4.35%
1 4.35%
5
0%
0 0%
4
0%
0 0%
3
0%
0 0%
2
0%
0 0%
1
0%
0 0%
در کل 23 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 35
  • 36
  • 37(current)
  • 38
  • 39
  • ...
  • 95
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سفر ماسوله - انزلی
هانیه جان از شما بعیده حزب کارگران مزرعه
angry3angry3angry3angry3angry3
علیرضا ما با کسی دعوا نداریم ما در صلح و آرامش در کنار هم خواهیم بود
از ما به مهربانی یاد آورید
اینا پرنسس های سرزمین ما هستن
الان معرفی شون هم میکنم
از بالا چپ
پرنسس نرگس
مو مشکی پرنسس مهسا
پرنسس سحر
پرنسس باران
از پایین چپ
پرنسس نفیسه
پرنسس شهرزاد
این عکس هم دو شاهزاده حزب مقابله شاهزاده بهار و شاهزاده پریا laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3 تازه از سر مزرعه برگشتن
همه تعظیم کنید
همه احترام بگذارید پرنسس اول وارد میشود
[تصویر:  Iran-180-animated-flag-gifs.gif]

تشکر شده توسط : مـه ســـا
laughing3laughing3laughing3laughing3
شما هر عکسی میخوای بزن فرشید ما پشت مردانمون را خالی نخواهیم کرد
و تنها عشق است که میماند
 تشکر شده توسط : Prime , hamed , pariya
وای سرزمین رویایی ما که به زیبایی گلهای نیلوفر هستی به عظمت کوهساران دوستت میدارم

یا ایها الناس خود سرزمین مارا با دیگر سرزمین ها مقایسه کنید بشتابید که سرزمین ما در انتظار شماست

وای خدااااااااااlaughing3laughing3laughing3
منشور اخلاقی سرزمین ما

گزیده

آنگاه که بدون جنگ و پیکار وارد شهر مهر شدم، همه مردم گام‌های مرا با شادمانی پذیرفتند. در بارگاه بر تخت شهریاری نشستم. سینا خدای بزرگ دل‌های پاک مردم را متوجه من کرد … زیرا من او را ارجمند و گرامی داشتم.
ارتش بزرگ من به صلح و آرامی وارد شهر مهر شد. نگذاشتم رنج و آزاری به مردم این شهر و این سرزمین وارد آید. وضع داخلی و جایگاه‌های مقدسش قلب مرا تکان داد … من برای صلح کوشیدم.
من برده‌داری را بر‌انداختم، به بدبختی آنان پایان بخشیدم. فرمان دادم که همه مردم در پرستش خدای خود آزاد باشند و آنان را نیازارند. فرمان دادم که هیچکس اهالی شهر را از هستی ساقط نکند.
سینا خدای بزرگ از کردار من خشنود شد … او برکت و مهربانی‌اش را ارزانی داشت. ما همگی شادمانه و در صلح و آشتی مقام بلندش را ستودیم …
من همه شهرهایی را که ویران شده بود از نو ساختم.
همه مردمانی که پراکنده و آواره شده بودند را به جایگاه‌های خود برگرداندم و خانه‌های ویران آنان را آباد کردم. همه مردم را به همبستگی فرا خواندم. ، به خشنودی سینا خدای بزرگ و به شادی و خرمی به نیایشگاه‌های خودشان بازگرداندم. بشود که دل‌ها شاد گردد.
من برای همه مردم جامعه‌ای آرام فراهم ساختم و صلح و آرامش را به تمامی مردم اعطا کردم.

تشکر شده توسط : Sina , hamed , pariya
خب خب چه گویا عکسها را در حقانیت حکومت ما گذاشتید و پایه های حکومت خود را به دست خود سست نمودیدsmiling

دقیقاً این عکسها گویای این است که ما در سرزمینی واقعی حکمرانی میکنیم و در کنار مردم ساده زیستو زحمتکشمان دوشادوش ایستاده ایم؛ حال آنکه پرنسس های شما تنها در دنیای مجازی و در سرزمینهای خیالی که کاخهای کاغذی برای خود افراشته اند به خیال خام خود حکمرانی میکنند.:35::35:

از شما کمال تشکر ر ا داریم که منظور ما را به این وضوح و درستی به مردم سرزمیتان فهماندید.agreement2agreement2
حال شما می مانید و یک عقل خردمند که باید بین دنیای واقعی و مجازی یکی را انتخاب کنید!
سرزمین ما مشتاقانه حضور گرم شما را انتظار میبرد،smiling2smiling2
از دنیای خیال و کاخهای کاغذی و پوچ به کلبه های با صفا در دنیای واقعی بپیوندیدsmiling2smiling2
شخصيت منو با برخوردم اشتباه نگير!
شخصيت من چيزيه كه "من" هستم اما برخوردِ من بستگي به اين داره كه "تو" كي هستي...!
 تشکر شده توسط : Prime , بهــار , hamed
سرزمین ما سرزمینی است که آیین مهر هزاران سال در رگ و ریشه مردمانش جاری بوده و هست و از اینجا به بخش های گسترده ای از جهان دیروز و امروز گسترش خواهد یافت. از این روی، در روزگارانی که حاکمان ستم پیشه ای همچون مهدی و علیرضا به شمار بی گناهانی که در کشورگشایی ها کشتند، می نازند، منشور آزادی بخش ما، نوید بخش آزادی ملت ها شد و مردمان سرزمین هایی که تشنه صلح و عدالت بودند یکی پس از دیگری دروازه های سرزمین خود را بر روی ما و یارانمان و پیام صلح و دوستی جهانی ما، گشودند و چنان شد که آوازه « سرزمین مهر » به عنوان بزرگترین ناشر مهر و زیبایی در سراسر ام اس سنتر پیچید و دیروز و امروز دوست و دشمن جایگاه بلند او را در گسترش عملی و فکری در جهان ستوده و می ستایند. مشعل مهر و آزادی که سرزمین مهر برافروخت هنوز نیز روشنی بخش زندگی ملت های سیه روز و دربند است.
آرزوی ما همگرایی همه جانبه همه اقوام و تیره های ام اسنتر و دوستداران فرهنگ ایران زیر پرچم همبستگی ملی است.
... وقتی تبر به جنگل آمد ، درختان فریاد زدند و گفتند :نگاه کنید دسته اش از جنس ماست !!. ... 1213.2

تشکر شده توسط : farshid
نفرمایید سرکار خانوم روز پنج شنبه که اومدم سر قرار میبینین خانه های کاغذی رو
و پرنسس های سر زمین مارو
به میمنت و حضور سینا جان عزیزم سرزمین خود را مهر مینامیم
سینا می ستایمت با تمام وجودم
خدایی چه شهر با کلاسی داریم با مردمانی متمدن و فرهیخته

این یک سری عکس مستند هست از مزرعه ی با صفا ی ما:

عکس یک از بچه ها درحال چیدن ذرت که صبحانه کورنفکس بزنیم به بدن
[تصویر:  iPickingCorn.jpg]

اینم تصویری آنلاین از مزرعه صبح اردیبهش بوی گل های همیشه بهار به مشام میرسد:
آنلاین مشاهده کنید.

اینم مترسک مونه که از رو سینا الگو برداری شده!
[تصویر:  scarecrow2.usermyth.jpg]

اینم کلبه ی محقرمونه که در صلح و صفا زندگی میکنیم.
کلبه مون
حالا بچه آقا حامد اینا بیاد یکم جامون کوچیک میشه من باید برم چند تا درخت قطع کنم که یه اتاق کوچیک در بیاریم اونورش!
اگه تلخم مثل گریه اگه تنهام اگه تاریک
اگه از ترانه دورم اگه با مرثیه نزدیک
اگه ناباور چشمام تو تماشای تو مونده
اگه اون نگاه اول منو پای تو نشونده:
How wonderful life is while you're in the world
 تشکر شده توسط : بهــار , pariya , hamed , MAHDI
سینا حریف ها نیستند رفتند مزرعه بیل بزنند laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 35
  • 36
  • 37(current)
  • 38
  • 39
  • ...
  • 95
  • بعدی