•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 25
  • 26
  • 27(current)
  • 28
  • 29
  • ...
  • 64
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امیتازات : 4.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اراده بچه های ام اس سنتر قراره کوه آرارات را تسخیر کنه...
وقتی کارتان را نمی توانید پیش ببرید، استراتژی خود را تغییر بدهید؛
خواهید دید بهترین ها ممکن خواهد شد؛
باور داشته باشید هر تغییر بهترین چیز برای زندگی است.
حتی برای کوچکترین...
اعمالتان از دل، فکر، هوش، و روحتان مایه بگذارید؛
این رمز موفقیت است.... لبخند بزنید...

شما بهترین استراتژی رو برای عوض کردن دید جامعه نسبت به ms انتخاب کردین....icon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
به اندوه خود لبخند بزن...
 تشکر شده توسط : همراز , یاسی , hamid , glassheart , elham 66 , shahrzad , hadisss
هنوز هم میتوان شروع کرد, هیچ وقت دیر نیست...
هنوز هم میتوان به قله های افتخار و سربلندی رسید...

هنوز هم میتوان زندگی را از نو ساخت, تحولی دوباره ...

هنوز هم میتوان با تمام وجود فریاد زد: «من بهترینم»...

هنوز هم میتوان هر لحظه از زندگی را تبدیل به خاطره ای خوش کرد...

هنوز هم میتوان به سوی خدا بازگشت , برای او هرگز دیر نیست...

هنوز هم میتوان از چیزهایی که داریم لذت ببریم...

icon_questionicon_questionicon_questionicon_question
 تشکر شده توسط : یاسی , hamid , همراز , glassheart , elham 66 , shahrzad , hadisss
سخت كوشی هرگز كسی را نكشته است، نگرانی از آن است كه انسان را از بین می برد agreement2
روز را با خنده شروع کن تا زندگی با خنده در دستانت شکوفا شود
 تشکر شده توسط : hamid , معصومه عباسی , سمیرا67 , همراز , glassheart , elham 66 , shahrzad , hadisss
اگه دوستان کوهنوردمون یه مقدار از جزئیات سفر و مسیری که در پیش رو داردند، بیشتر بگن مایه قدردانی خواهد بود.
هم هیجان این سفر برای دوستان بیشتر میشه و هم جذابیت اون.icon_biggrinhappy0064.gif
ما منتظریم....mscenter
 تشکر شده توسط : hamid , coffeedot , سمیرا67 , همراز , glassheart , elham 66 , یاسی , shahrzad , hadisss
سلام به همه دوستان عزیزم که انقدر بهمون محبت دارن
مرسی از این همه انرژی که به گروه انتقال میدید
چند تا پیغام خصوصی و تماس تلفنی و ... داشتم که برنامه چی شده و ... اومدم توضیح بدم

جمعه یعنی 26 تیر یه صعود داشتیم به قله کلون بستک .
چند شب میشد که خواب خوبی نداشتم و استرس و ..... در من موج میزد Smile (16) فکر کنم ۴۸ ساعت قبل از کلون بستک، کلا ۴ ساعت خوابیده بودم
خدا رو شکر صعودمون خیلی عالی بود و نوید اینو میداد که برنامه صعودمون به دماوند که قرار بود در تاریخ 31 تیر الی 2 مرداد انجام بشه ، برنامه خوبی باشه .
کمی چشمم مشکل پیدا کرده بود و بعضی اوقات یه حالت برق زدگی داشتم.

همه چی خوب بود داشتیم برای دماوند کارهای نهایی رو انجام میدادیم که ۲۷ تیر شب خوابیدم دیگه بیدار نشدم Smile (16)Smile (16)Smile (16)
ظاهرا شب تشنج کردم و بیهوش شدم و با کمک دوستان به بیمارستان رسیدم و قبل از اینکه اقدام خاصی انجام بشه ، بهوش اومدم. ولی اونجا گیر دادن که ترامادول خوردی Smile (16) هر چی من میگم آقا من نمیدونم اینی که میگی چیه smiling قبول نکرد و از تک تک بچه ها پرسید و بازم قبول نکرد و ازم ازمایش خون گرفت تا بهش ثابت شد confusedSmile (16)
این چند روز هم که کم پیدا بودم مشغول پالس تراپی و در مسیر درمونگاه و خونه بودم Smile (16)
خلاصه اینکه ظاهرا داروی زیفرون بهم جواب نداده و توی حدود 7-8 ماهی که دارم مصرف میکنم ۲ تا پلاک اضافه کردم که هر جفتش توی یه قسمت نمیدونم چی چیه مغز smiling که باعث تشنج میشه ، بوده. قراره داروم عوض شه ولی با دکتر صحبت کردم و قرار شد به خاطر برنامه آرارات، این تغییر دارو تا اون موقع به تعویق بیوفته.

خدا رو شکر دکتر مجوز صعود به آرارات رو بهم دادن و گفتن اگه مراقب باشی و زیاده روی نکنی اشکالی نداره .
از بچه های گروه هم عذرخواهی مینمویم smiling که باعث شدم برنامه دماوند کنسل بشه .

راجع به آرارات هم طی امروز یا فردا با یه تاپیک مفصل جزییات رو اعلام میکنیم .
همچنان به انرژی احتیاج داریم و مرسی که پشتوانه محکمی واسمون هستید
یادتون نره که شدیدا محتاجیم به دعاهاتون icon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
دوستون دارم و داریم خیلی خیلی خیلی زیاد love28
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : coffeedot , hadisss , paeeze , سمیرا67 , معصومه عباسی , همراز , nahid , glassheart , ahya , elham 66 , naazanin , یاسی , sasan-8 , shahrzad , hamid_147 , sooorooosh
اراده خود را دست کم نگیرید و جمله (( این کار محال است !))

را از دفتر زندگی خود خط بزنید تا بتوانید با چشم باز به اینده

بنگرید و موانع و مشکلات را با قدرت عزم و تصمیم خود از

میان بردارید....

icon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
حمید زود خوب شو به جون حاجی قول میدم دیگه نگم من مدیرم...((حالا الکی مثلا تا حمید خوشحال باشه بعدا حالشو میگیرمSmile (16)Smile (16)Smile (16)Smile (16) )))

laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3
 تشکر شده توسط : coffeedot , همراز , nahid , glassheart , elham 66 , hamid , یاسی , hadisss
وقتی ایمان بیاورید.که چیزی ناممکن است فکرتان در پی دلایلی میگردد که این مطلب را اثبات کند، ولی وقتی ایمان داشته باشید، ایمان حقیقی که کاری شدنی است، فکرتان راه های انجام آن را می یابد...agreement2agreement2agreement2

آقا حمید براتون آرزوی سلامتی دارم... زود تر خوب بشید که آرارات منتظر شماست...happy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gif

icon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin
تو که یک گوشه ی چشمت غم عالم ببرد
حیف باشد که تو باشی و مرا غم ببرد...
 تشکر شده توسط : سمیرا67 , glassheart , coffeedot , elham 66 , hamid , یاسی , hadisss
* به مشكلهايتان بخنديد تا هميشه موضوعي براي خنده داشته باشيد . *laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3
حمید خیلی زودددددد بهتر شوlove28love28
باید کاری کنی، آروم بگیرم Blush
 تشکر شده توسط : سمیرا67 , coffeedot , elham 66 , hamid , یاسی , همراز , hadisss
به خاطر داشته باشید :
شما نوع مرگ و زمان مردن خویش را نمیدانید ;
تنها می توانید :
در مورد چگونه زندگی کردن خود تصمیم بگیرید...

آفرین برشما که تسلیم سختی نمیشید ومقاومت وخواستن رو سرلوحه زندگیتون قرار دادین....happy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gif

عاغا سرخیابون ما عروسیهparty0048.gifparty0048.gifparty0048.gifparty0048.gifparty0048.gifparty0048.gifparty0048.gif
confusedconfusedconfused
 تشکر شده توسط : elham 66 , hamid , glassheart , یاسی , sasan-8 , coffeedot , همراز , hadisss
باورش سخت است ، ولی باور کن گاهی،دقیقا" همان لحظه که همه تو را احمق خطاب میکنند،تو داری هوشمندانه ترین و عقلانی ترین کار را انجام میدهی ...

تو انسان بزرگی هستی
برای انسانهای بزرگ بن بست وجود ندارد
روز را با خنده شروع کن تا زندگی با خنده در دستانت شکوفا شود
 تشکر شده توسط : sasan-8 , سمیرا67 , elham 66 , coffeedot , همراز , hamid , hadisss , glassheart

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 25
  • 26
  • 27(current)
  • 28
  • 29
  • ...
  • 64
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اطلاعیه : اولین فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر fireboud 167 87,083 2018/10/28, 11:08 PM
آخرین ارسال: hamid
  اطلاعیه : فراخوان برگزاری تیم فوتسال ام اس سنتر (ویژه آقایان) گروه کوهنوردی ام اس سنتر 103 70,514 2017/04/07, 08:57 PM
آخرین ارسال: hadisss
  نارنجی پوشان 5 : پنجاه و نهمین فراخوان گردشگری گروه کوهنوردی ام اس سنتر یه غریبه 18 13,143 2015/09/07, 12:57 PM
  همه با هم در صعود به آرارات Aram 46 29,531 2015/08/11, 10:11 PM
آخرین ارسال: Sajjad
  نارنجی پوشان 4 : بیست و نهمین فراخوان گردشگری ام اس سنتر گروه کوهنوردی ام اس سنتر 136 74,050 2015/05/19, 09:55 PM
  چهل و هفتمین فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر گروه کوهنوردی ام اس سنتر 17 11,345 2015/02/12, 11:36 AM
آخرین ارسال: Vahid.1974
  چهل و پنجمین فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر گروه کوهنوردی ام اس سنتر 107 60,110 2015/01/10, 02:38 PM
آخرین ارسال: matin
  فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر "برنامه 36 ام" گروه کوهنوردی ام اس سنتر 21 15,968 2014/10/30, 07:25 PM
آخرین ارسال: Sajjad
  فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر "برنامه 38 ام" گروه کوهنوردی ام اس سنتر 9 5,918 2014/10/04, 12:06 PM
آخرین ارسال: ehsan 10054
  فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر "برنامه 37 ام" گروه کوهنوردی ام اس سنتر 0 2,576 2014/09/22, 10:47 AM
آخرین ارسال: گروه کوهنوردی ام اس سنتر

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
4 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست