•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 8
  • 9
  • 10(current)
  • 11
  • 12
  • ...
  • 35
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امیتازات : 3.22
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
وقتی فهمیدین ام اس دارین چه احساسی پیدا کردین؟(و کی بهتون گفت)
سلام به همگي دقيقا من 6 ساله اين بيماريو دارم . اولش با گزگز كردن نوك انگشتاي دستم شروع شد.بعد از ام آرآي دكترم نمي خواست بيماريمو بدونم اما من اطلاعاتي از اين بيماري داشتم و خودم زود به دكترم گفتم كه اين بيماريو دارم. وقتي دكترم تاييد كرد من داشتم مثل ابر بهاري گريه مي كردم . هيچ وقت اون روز رو ازياد نمي برم.من اون موقع 2ماهي ميشد عقد كرده بودم اما وقتي بيماريمو نامزدم فهميد حاضر نشد باهام زندگي كنه و جدا شديم.اولاش سخت بود اما كم كم بعد از 2 سال حال روحيم بهتر شد . خدا رو شكر بيماريم بيشرفت نكرده و همون گزگز دستامه.
هیچوقت به کسى که بهت اعتماد داره، دروغ نگو

هیچوقت به کسى که بهت دروغ میگه، اعتماد نکن . . .
 تشکر شده توسط : farkhonde , baran , yummy , pinkrose , maedeh , شب آرامش , nanaz , mari , eglantine , BABA
من از اینکه زندگی یکنواخت بود داشتم دیوانه می شدم که خواهرم بهم گفت و کلی روش رندگیم عوض شد wink2
قصه نيستم که بگوئی ، نغمه نيستم که بخوانی ،صدا نيستم که بشنوی ،یا چيزی چنان که ببينی ،يا چيزی چنان که بدانی ...
من درد مشترکم ،مرا فرياد کن
 تشکر شده توسط : maedeh , blue sky , شهرزاد , Ghost , eglantine , BABA
احساسمو که هميشه گفتم ترسيدم ترسيدم ترسيدم ولی الان خوشحالم لبخند ميزنم ورزش ميکنم آهنگ گوش ميدم ميرقصمicon_smile بابام وقتی جواب آزمايشمو ديد بهم گفت که از ام اس ميترسيده که خدارو شکر این نيستconfused آخه پدرم پرستار بوده ولی وقتی رفتيم پيش دکتر ديدم بابا در کمال ناباوری و نگران داره با دکتر آروم حرف ميزنه و چيزايی خارجی ميگه که نميفهميدم امّا اون چيزی که بايد ميفهميدمو ديگه فهميده بودم...
قرار نیست من اونجوری زندگی کنم که دنیا دوست داره ...

خب طبعا قرارم نیست دنیا هم اونجوری بچرخه که من دوست دارم...wink2
 تشکر شده توسط : maedeh , پرستوی زخمی , Ghost , eglantine
من یه دستی زدم رفتم دکتر دکی وقتی معاینه کردوmri رو دید ازمایش داد فرداش بامامانم رفتیم ازمایشگاه ازشانس بدم یه جماعت ادم ازیه شرکتی اومده بودن ازمایش بدن تو ازمایشگاه جای سوزن انداختن نبود همین جور که منتظر بودیم نمی دونم چرا از زبونم در رفت به مامانم گفتم من که می دونم ام اس دارم پس چرا از من پنهان می کنید اشک تو چشاش جمع شدگفت تو که میدونی میخوای چی بت بگم منم چندثانیه واقعا هنگ کردم بعد زدم زیرگریه مثه ابربهار اشک ریختم ولی نگفتم که یه دستی زدم بهانه کردم که ببین میگم همه چیرو ازمن پنهان می کنید همه مردا داشتن نگاه می کردن که این دختره گنده چرا گریه می کنه و..........
ولی خوشم میاد دکترم خیلی رو داره هنوزم میگه این بیماری ام اس نیست من نمی دنم تو cisچی دیده که ول کن معامله نیست
 تشکر شده توسط : nazii , maedeh , zenith , rana
تجربه بدی بود گریه و شیون
جا خوردم
فرقی نمی كند كه گودال كوچك آبی باشی ، یا دریای بیكران ،
زلال كه باشی ، آسمان در تو پیداست .

باورکن تا ببینی
بهارagreement2
 تشکر شده توسط : پرستوی زخمی , maedeh
اي كاش هيچوقت متوجه نميشدم ام اس دارم! اسمش اذيتم ميكنه!
 تشکر شده توسط : maedeh , rana
اولین علائم من در سال 68 دیده شد پیش چند دکتر مغز و اعصاب رفتیم تشخیص ندادن در سال 70 پیش دکتر طب سنتی در تبریز رفتیم اولین نفری بود که بدون ام آر ای تشخیص ام اس را داد . اصلاً تا آن زمان نمی دانستیم ام اس یعنی چی .آن موقع خواهرم دانشجو بود و واحد مغز واعصاب داشتن و درباره ام اس خونده بود گفت ام اس بیماری مخصوص شمال آمریکا و اروپاست از هر2000 نفر 1 نفر ام اس میشه و در ایران این بیماری وجود نداره . (ولی حالا اینقدر زیاد شده)
خیلی ناراحت شدیم و کلی من و مامانم گریه کردیم بعد از چند سال که دستگاه ام آر ای به ایران آمد تشخیص قطعی داده شد.
 تشکر شده توسط : nazii , پرستوی زخمی , maedeh , PAYA , eglantine , BABA
با اجازه دوستان من ام اس ندارم ولی مریضیم دست کمی از ام اس نداره
من سال 86 بصورت قطعی معلوم شد پسوریازیس دارم و وقتی دکتر بهم گفت زیاد چیزی نفهمیدم .
ولی وقتی توی اینترنت سرچ کردم دنیا روی سرم خراب شد و فکر میکردم سرطان دارم و بزودی میمیرم .
از همه چیز ناامید و خسته شدم و شرمنده خانمم بودم که تازه ازدواج کرده بودیم و برای اون و آیندش نگران و شرمنده بودم .
تا اینکه با انجمن پسوریازیس آشنا شدم و با کمک اونها دیدم به این مریضی و آیندم عوض شد .
و با حضور در اینجا دیگه احساس بیمار بودن ندارم و کلا دیدم به زندگی و خودم و همه چیز عوض شده و با توکل به خدا به همه چیز مثبت نگاه می کنم .
 تشکر شده توسط : nazii , maedeh , شهرزاد , eglantine
همتون خوب میدونین یاد اون روز کردن هم اشک تو چشم آدم میاره
دکتر من بر خلاف خیلی از دکی ها همون اول با دیدن ام آر آی گفت ام اس داری ولی حالا واسه اطمینان بیشتر برو آزمایش
تو مطب دکتر با شوهرم بودم داشتم از زور اشک میترکیدم ولی روم نمیشد گریه کنم
وقتی از مطب زدیم بیرون داشت بارون میومد اذانم میداد
شهادت امام حسن بود
نزدیک مطب یه زیارتگاه باصفا بود رفتیم اونجا نماز بخونیم آقا جاتون خالی آقاهه داشت روضه میخوند منم زدم زیر گریه
(حتماً ملت فکر کردن بخاطر سوز صدای آقاهه گریه میکنم)
تا جا داشت گریه کردم
خانواده شوهرم نمی دونن
حتی به بابامم نگفتم داغون میشه بفهمه گناه داره
الان توپه توپم
بیخیال بابا بخندlove51
باور کن:
همیشه خدا جای شکرشو باقی میذاره.
 تشکر شده توسط : gilane , Ghost , maedeh , eglantine
من 2سال بعد خودم تو مطب زوان شناس فهمیدم و بیشلر اد این که اخرین نفر بودم که مریضیمو می:فهمم خیلی ناراحت بودمsad
 تشکر شده توسط : maedeh , eglantine

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 8
  • 9
  • 10(current)
  • 11
  • 12
  • ...
  • 35
  • بعدی