نظرسنجی: آيا زمان صرف ناهار در ديدار حضور داريد ؟
بلي
78.95%
15 78.95%
خير
21.05%
4 21.05%
در کل 19 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 46
  • 47
  • 48(current)
  • 49
  • 50
  • ...
  • 56
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ديدار پنجشنبه 9 اردیبهشت 89، از ساعت 10 به بعد، پارک لاله.
(2010/04/30, 02:41 PM)behbood نوشته است: یعنی بیسسست نفر بودین ؟؟!!Rolleyes
یعنی پرتعداد ترین دیدار بوده ؟؟!!Rolleyes
خوشحالم که بهتون خوش گذشته (غیر از حس حسودی)
کسی سرما نخورد ؟sad2
دیگه مجسمه که ندزدیدین ،نه ؟:35:
راستی کنجکاو شدم mirali که انقد بیتاب بود واسه دیدار پس چرا نیومد،
اونوقت به جاش شوهر عمه ی روناک اومد ؟!confused2icon_cry

منم دقيقا سوالم همينه icon_cry
اصن الان كجاس؟
نكنه سر به نيستش كردين؟confused
يا هنوز داره دنبالتون تويه پاركه لاله ميگرده؟icon_cry
آنارام باشید
(2010/04/30, 03:42 PM)anaram نوشته است: منم دقيقا سوالم همينه icon_cry
اصن الان كجاس؟
نكنه سر به نيستش كردين؟confused
يا هنوز داره دنبالتون تويه پاركه لاله ميگرده؟icon_cry
خیالت جمع mirali هم سالمه هم راحت پیداش کردیم چون جزء اولین افراد بود:35:
البته علی(voodoo) هم اومده بودagreement2
دوست دارم وقتی که چشمات می بندی....با من به دردای این دنیا می خندی....
پس 21 نفر بودین ؟؟!!!:38::38::38:
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
(2010/04/30, 10:38 AM)hamed نوشته است: سلام به همه
با اینکه دیروز نتونستیم به موقع به قرار برسیم و خیلی از دوستان رو ندیدیم ، ولی حضور اندک تو جمع بچه های با صفا و دوست داشتنی گروه ، هم برای من و پریا غنیمتی بود تا لحظه های خوب و شیرینی رو برامون رقم بزنه ، حضور دوستان دوست داشتنی مثل حمید ، سینا ، مجید ، آرام ،محمود ، علی (voodoo) ، مهدی ، سعیده مهربون ، شهرزاد ، نازنین ، مرتضی ، سلمان ، حمید باعث شد تا ام اس تنها یه بیماری برای من نباشه و به بهونه ای برای داشتن دوستای خوب تبدیل بشه .
حمید از تو بخاطر حرکت قشنگت و آوردن اون کیک و گرفتن اولین تولد انجمن که نشون دهنده همبستگی و همدلی بچه ها هم بود تشکر می کنم .
سینا از تو بخاطر کارهای خوبت در زمینه درمان بیماری ام اس و از بقیه بچه ها بخاطر حضورشون تو دیدار دیروز تشکر می کنم . icon_question
روز خیلی خوبی بود حیف که دیر رسیدم .confused

منم يه گوشه نشسته بودم، نگاه مي كردمsad2
(2010/04/30, 04:48 PM)MORI_AZG نوشته است: خیالت جمع mirali هم سالمه هم راحت پیداش کردیم چون جزء اولین افراد بود:35:
البته علی(voodoo) هم اومده بودagreement2
خوبه
پس چرا از بعد از قرار تعداده يه عده نميان
من واقعا مشكوكم يه بلايي سره mirali آورده باشينconfused
آنارام باشید
سلام به همگي
به همه دوستاي دوست داشتني و پري روي خودم
تشكر خيلي خيلي مخصوصي ميكنم از حميد كه دو روز كلي بهش زحمت دادم و شبم خونه حميد بودم و تا صبح بيدار بوديم (آره جونه تو)
كلي اينور اونور كشوندمش و
شب با حميد و مجيد رفتيم چالوس بعد من و بردن رستوران جام جم كرج .... چقدر غذاش خوشمزه بود .... به خصوص ماستش ... بعدش حميد من و برد پاي كوه كرج (داغ اتيي) ....
خونه هم كلي بهش زحمت دادم و كلي حال كردم كه چطوري هنرمندانه يه قاشق عجيب ساخته بود ....
خلاصه حميد جون خيلي زحمت داديم از اينجا يه بار ديگه مخلصتيم و تشكر ميكنيم و دوست دارم
.......
بعد جا داره تشكر مخصوصي بكنم از نغمه جان كه واقعا لطف كرده بود و افتخار داده بود و بالاخره اين سعادت نصيب ما شد كه روانشناس سايت رو ببينيم و تا دلمون ميخواد ازش انتقاد كنيم كه چرا كمرنگه ..... البته آخرش ما رو تنها گذاشت و با آقا سعيد كه برنامه نويس بودن رفتن يه جايي
----------
بعدش تبريك ميگم به ندا و امير ... خيلي خوشحال شدم و اميدوارم كه اين زوج جوان خوشبخت .. بيشتر تر خوشبخت تر بشن
---------
آني و ماتيلات و مريم و بقيه كه نيومده بودين .... واقعا با هر تك زنگ و اس ام اس از طرف بچه هايي كه نيومده بودن ... دلم هري ميريخت پايين و خيلي غمگين ميشدم كه چرا نيستين و الانم كه دارم مينويسم بازم در اين مورد غمگينم ... ايشالا اميدوارم حتما تو ديدار هاي بعدي ببينمتون...
----------
از همه پري رويان عزيز ديگه هم كه اومده بودن تشكر ميكنم ... قربون همتون برم الهي... همچنين آنيتا و آريناي خوفشل خوچولوي ناز كه قرار بود فيلم هاي اژدهاي خفته و بازگشت گودزيلا رو بازيكنن كه وقت نشد و آيدا تشخيص داد كه احتمال خطر براي بقيه بچه ها زياده و رفت
....................
بعدش من آخرش خراب كردم اومدم اينجايي كه الان هستم و دعا كنين ولم كنن برم تبريز والا يه ماهي شب و روز نداريم ... با اينكه دوست دارم ولي و بازم برميگرديم به اون دوران قبل از ميلاد مسيح و انواع حملات زنانه مردانه بچه گانه
----------------
قربون همتون ... واسه من يكي كه كلي خوش گذشت
... وقتی تبر به جنگل آمد ، درختان فریاد زدند و گفتند :نگاه کنید دسته اش از جنس ماست !!. ... 1213.2

تشکر شده توسط : anaram , hamid , Aram , Atefeh , Matilat , Morteza , salman121 , محمود , سحــــــــر
(2010/04/30, 12:01 PM)Aram نوشته است: دوستان فکرکنم جای یه تاپیک برای جشن تولد سایت کم هستش، کی دست به کار میشه؟ این آقایان مدیر خیلی ماخوذ به حیا هستن هاااااااااااااا!!!! confused

لطفا كسي پست واسه تولد نزنه . هنوز تاريخش نرسيده wink2

سلام
جاي همه كساني كه نيومده بودن خالي بود واقعا . انشالله ديدار بعد همگيتون خواهيد بود .

ديروز اول ديدار . سلمان . مهدي . حميد . مرتضي . ميرعلي . محمود . رضا . كيميا . عاطفه . مجيد . سينا و من بوديم
نغمه . سعيد (اگه اشتباه نكنم اسمش سعيد بود .. دوست نغمه )آيدا و ني ني هاش و مامانش . ندا و امير ( همسر ندا ) . علي . نازنين . مهسا . شهرزاد . ارام . سعيده . پريا . حامد هم بعدا اومدن

فكر ميكنم كسي رو از قلم ننداختم

هوا هم بد نبود . آفتاب بود . ابري شد . بارون اومد . سيل شد . ابري شد . آفتاب شد smiling
سورپرايزم همون طور كه دوستان گفتن كيك تولد يكسالگي سايت بود كه البته 12 روز زودتر گرفته شد ( اگه اشتباه نكنم )

خيلي ها هم كيك نخوردن . مثلا ميخواستيم بزاريم در زماني كه بيشترين افراد بودن كيك رو تقسيم كنيم . رضا هم كه گله داره من اصلا نديدم كه رضا خداحافظي كنه . دلم واسه خانومش ميسوزه . رضا با خانومتم اينجوري سلام و خداحافظي ميكني ؟

خلاصه خوش گذشت . جاي همه كساني كه نيومدن بازم خالي

دليل غيبت منو سينا هم اين بود كه سينا تا 1 ساعت پيش ، پيش من بود . ديشب با سينا و مجيد تا 1 بيرون بوديم . بعدشم منو سينا اومديم خونه منتهي انقدر خسته بوديم كه حتي نتونستيم پست بنويسيم .
نمونه اي از خستگيمونم . خوابيدن سينا پاي سيستم بود ( من داشتم باهاش حرف ميزدم laughing3 )
بعد كه دراز كشيديم به سينا گفتم فلان كارو چي كار كنيم ، گفت واسه چي ؟ بعد جوابشو دادم .. جواب سينا اين بود : خورر پف خوررر پف laughing3laughing3 مرده بودم از خنده نصفه شب laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3

صبحم كه به زور 10 بيدار شديم و تا 1 ساعت پيش با هم بوديم و حرف زديم و ... الانم در خدمت شمام
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : Aram , nahid , Matilat , salman121 , Sina , محمود
اقا حمید سلام
برنامه دیروز خیلی خوب بود، خوش گذشت، از بابت زحمتهای که شما و سلمان و مجید و سینا می کشید ممنونم ، خوشحالم که شماها رو دیدم، جای خانم حمید خیلیییی خالی بود:55:
رسول خدا صل الله علیه و آله و سلم فرمودند: هر که مومنی را شاد سازد، مرا شاد ساخته و هر که مرا شاد کند، خدا را شاد کرده است.
 تشکر شده توسط : hamid , salman121 , سحــــــــر
سلام به همگي
ديدار ديروز خيلي خوش گذشت جاي همه اونايي كه نيومدن خالي بود
واقعا جا داره از حميد و مجيد و سينا بخاطر زحماتي كه كشيدن تشكر كنم انشالله عروسيتون جبران كنيم (ببخشيد كه نفرين كردم)laughing3:35:
اميدوارم ديدارهاي بعد همه حضور داشته باشن و مجبور نباشيم كه جاي كسي رو خالي كنيم
آهان يه چيزي داشت يادم ميرفت اميدوارم دفعه بعد اين مدير مارو سر كار نذاره چون اولين كسي كه ديروز رسيد پارك لاله و پرچم ام اس سنتر رو زد من بودم بعد زنگ زدم ديدم جناب مديريت هنوز خونه تشريف دارنangry
عاقبت خاک شود.حسن جمال من و تو. خوب و بد میگذرد.وای بحال من و تو.
 تشکر شده توسط : Matilat , Aram , salman121
(2010/04/30, 06:47 PM)hamid نوشته است: رضا هم كه گله داره من اصلا نديدم كه رضا خداحافظي كنه . دلم واسه خانومش ميسوزه . رضا با خانومتم اينجوري سلام و خداحافظي ميكني ؟
والله اینجا 2 مبحث پیش میاد !!!
اول اینکه اگه نمیرفتی دنبال اونی ! هر بار من میرفتم دنبالش فحشم میدادی !!!
الان با آیدا خانوم هم خداحافظی کرده بودی !
دوم اینکه من اگه از تو هم اندازه زنم میترسیدم ! الان وضعیتم این نبود !

یه مطلب دیگه هم اینه که تو زندگی مردم چی کار داری !
مگه خودت زندگی خصوصی نداری ؟؟؟؟
درخت را به نام برگ
بهار را به نام گل
ستاره را به نام نور
کوه را به نام سنگ
دل شکفته مرا به نام عشق
عشق را به نام درد
و مرا به نام کوچکم صدا بزن
 تشکر شده توسط : Matilat

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 46
  • 47
  • 48(current)
  • 49
  • 50
  • ...
  • 56
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دیدار ۴۵ ام اس سنتر ۲۱ اردیبهشت ۹۷ hamid 58 18,110 2018/06/06, 01:10 PM
آخرین ارسال: پریا حقیقت پور
  دیدار ۴۱ «جمعه ۱۵ اردیبهشت ۹۶ » atkh 0 4,312 2017/04/14, 10:02 PM
آخرین ارسال: atkh
  ديدار 19 مهر 1392 مـه ســـا 195 36,294 2013/10/31, 07:44 PM
آخرین ارسال: پویش
  آخرین دیدار سال 90 اعضا (12 اسفند پارک گفتگو) hamed 762 148,321 2012/03/08, 11:24 AM
آخرین ارسال: aalieh
  نظرتون راجع به ديدار از باغ شازده كرمان چيه ؟؟؟؟ hedieh 76 16,530 2011/11/22, 01:13 AM
آخرین ارسال: امنه زارع
  ديدار مهرماه مدیر تدارکات 396 51,715 2011/10/18, 05:56 PM
آخرین ارسال: parnia mosahebi
  دیدار 23 اردیبهشت ماه hamed 174 29,015 2011/05/27, 10:56 PM
آخرین ارسال: sama
  ديدار فوري تهران . 1 مرداد 1389 hamid 15 5,549 2010/07/24, 11:40 AM
آخرین ارسال: pariya
  ديدار 22 فروردين 1389 - تهران salman121 63 17,038 2010/04/07, 12:19 PM
آخرین ارسال: pariya
  ديدار !!؟ hamid 207 35,641 2010/03/27, 09:00 AM
آخرین ارسال: salman121

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: