وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس
سفر همدان - ثبت نام آغاز شد - نسخه قابل چاپ

+- وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس (https://mscenter.ir)
+-- انجمن: بحث ها وگفت و گوهای عمومی اعضاء (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A8%D8%AD%D8%AB-%D9%87%D8%A7-%D9%88%DA%AF%D9%81%D8%AA-%D9%88-%DA%AF%D9%88%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B9%D9%85%D9%88%D9%85%DB%8C-%D8%A7%D8%B9%D8%B6%D8%A7%D8%A1)
+--- انجمن: مراسم و ملاقات هاي اعضا (https://mscenter.ir/Forum-%D9%85%D8%B1%D8%A7%D8%B3%D9%85-%D9%88-%D9%85%D9%84%D8%A7%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D9%87%D8%A7%D9%8A-%D8%A7%D8%B9%D8%B6%D8%A7)
+--- موضوع: سفر همدان - ثبت نام آغاز شد (/Thread-%D8%B3%D9%81%D8%B1-%D9%87%D9%85%D8%AF%D8%A7%D9%86-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%A2%D8%BA%D8%A7%D8%B2-%D8%B4%D8%AF)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37

RE: سفر همدان - ثبت نام آغاز شد - nahid - 2013/08/24

سلام .
از حمید و عوامل پشت صحنه تشکر میکنم بابت تدارکات سفر و حرصی که بابتش خورد !
همه کسانی که محیط شادی رو فراهم کردن هم خسته نباشن smiling
از دیدن دوباره دوستان و آشنا شدن با دوستان جدید هم خیلی خوشحال شدم.
دوستان خیلی چیزا رو گفتن ، دارم فکر میکنم اونایی که گفته نشد رو بگم:

حمید توسط برادران و خواهران اراذل و اوباش کتک خورد ولی همین باعث شد حالش بهتر شه و ما اصن نفهمیدیم پالس داشته قبلش confused2
حمید یه جعبه پر از قرص و دارو هم داره مثل کمد آقای ووپی که هرکی هر مرضی داشته باشه علاج میشه . منم ازش استامینوفن گرفتم و سردرد ضربه ایم اون آخرا دیگه خوب خوب شد.ممنون حمیدicon_question

وقتی غار رو با قایق رفتیم و برگشتیم و قسمت پیاده روی که میگفتن 260 پله داره رو رابط تور حذف کرد ،دلم میخواست احسان و سروش ، آقای نصرتی و خانمشون ، پریا و شهاب ( محمد رضا ) هم همراهمون بودن چون مشکلی پیش نمی اومد.البته خود سروش اگه میومد قایق ها برمیگشت confused
تو غار به هممون جلیقه دادن و نیازی به لباس گرم نبود .

بعضیا سوغاتی های مختلف خریدن از شیرینی های همدان گرفته تا ظروف سفالی و ... سروش هم یه تیرکمون خرید و یه بوق کوچیک مسابقه فوتبال!confused و همش سروصدا میکرد !

جای کسانی که میخواستن و نتونستن بیان سبز و خال خالی بود و ازشون یاد شد wink2

RE: سفر همدان - ثبت نام آغاز شد - نازی ی - 2013/08/24

آآآآآآآآآآآآآخخخخخخخخخخخخخخ چقدر من حلوا زرده دوست می دارم!!! از کدوم قنادی خریدین؟

RE: سفر همدان - ثبت نام آغاز شد - hessam - 2013/08/24

(2013/08/24, 11:30 AM)نازی ی نوشته است: آآآآآآآآآآآآآخخخخخخخخخخخخخخ چقدر من حلوا زرده دوست می دارم!!! از کدوم قنادی خریدین؟
شرینی سرای رسالت
آرام گاه باباطاهر پایین تر از آتش نشانی رجبی
ولی همچی جای جالبی هم نبود کوچیک بود فکر کنم جای بهتری هم بود ولی ما را نبردند confused

ما می خواستیم بری آرام گاه بابا طاهر بریم ولی تو شیرینی سرا وقت گرفته شد دیگه آرامگاه نرفتیم sad2

RE: سفر همدان - ثبت نام آغاز شد - hilda - 2013/08/24

نازی جان از قنادی رسالت اگه اشتباه نکنم
اسم صاحبش فکر کنم رجبی بود

حسام انقدر غر نزن fighting0030.gifSmile (16)

خب بابا میگفتین بهتون آدرس جاهای خومشزه خومشزه رو می دادم اما همین هم خب حتما خوب بوده که خرید کردین دوست جونام

RE: سفر همدان - ثبت نام آغاز شد - neda.n - 2013/08/24

خوب بود . با هم بودنمون از همه چی بهتر . همدلیها از همه چی قشنگ تر . اومدم که یه آفرین بگم به بچه هایی که بهشون می گن بیمار ام اس . شاید باید بهشون گفت شادترین آدمهای دنیا . اینو در این سفر بچه ها یه بار دیگه ثابت کردن . انقدر گرم و صمیمی و خندون و خوب بودن که اگه یه سری ادم از بیرون می دیدن حتما غبطه می خوردن به حالشون . حتی لحظه هایی که غم پنهان داشتن . اگه بخوام یه کلمه در توصیف این سفر بگم بازم می گم همدلی که خیلی قشنگ بود ، خیلی . از همه کسایی که برای برگزاری این سفر زحمت کشیدن و وقت گذاشتن به خصوص حمید سپاسگزارم . از همه تون که برام لحظه های شاد و به یاد موندنی خلق کردین ممنونم . همدان شاید فقط یه بهانه بود . جزو سفرایی که جایی که بودم خیلی مهم نبود ،‌ آدمایی که همراهم بودن مهم بود . از بودن در کنارتون لذت که نه شاد بودم . جای همه تون ، تک تکتون خیلی خیلی خالی بود . جای اونایی که قرار بود بیان به این سفر ، ثبت نام کردن و نتونستن همراهیمون کنن ، بیشتر خالی . از همه اونایی هر تلاشی کردن برای خوبتر شدن این سفر ممنونم . از همه اونایی که همدیگه رو تو هیچ لحظه ای تنها نذاشتن . از همه اون خواهر برادرا و همسرا و خانواده هایی که تو این سفر باهامون بودن و گرما و صمیمیت خانواده رو هم به جمعمون اضافه کردن ممنون . از تمام بچه هایی که جدیدتر بودن و نگفتن من که کسی رو نمی شناسم و اومدن ممنون . انقدر صمیمی بودن که انگار صد ساله همدیگه رو می شناسیم . من به همدان نیست که نمره میدم .به شماها نمره میدم که بهترین رو خلق کردین و من بعد از دو روز احساس می کنم کلی چیزای خوب ازتون یاد گرفتم .

جا داره اینجا 1 دست مریزاد به حمید بگم که بلافاصله بعد از پالس تراپی به عشق شماها راهی سفر شد و نترسید از بدتر شدن ننالید از حال بد بعد از پالس گرفتن و خندید به حمله ام اس happy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gif پایدار باشی پسر انشا اله دفعه بعد اگه خدایی نکرده زبونم لال روم به دیوار پالس گرفتی سفر به قطب شمال بزاری!!!!

RE: سفر همدان - ثبت نام آغاز شد - م.ه - 2013/08/24

سفر فوق العاده ای بود از همگی دوستانم ممنون هستم دو روز به یاد ماندنی رو باشماها سپری کردم و تا عمر دارم این سفر رو فراموش نمیکنم.از تک تک دوستان ممنونم اسم نمیبرم شاید کسی رو جا بندازم و از آشنایی با دوستان جدید خیلی خوشحالم واقعا جمع گرم و صمیمی بود.ولی یک تشکر ویژه از حمید بابت تمامی زحماتی که کشید علی الخصوص بیدار کردن شبانه ما از خواب wink2 و از سروش عزیز بابت اینکه ما رو خیلی خیلی شاد میکرد.

RE: سفر همدان - ثبت نام آغاز شد - ماه - 2013/08/24

دوستان عزیز خوش اومدبد، صفا آوردیدicon_questionicon_questionicon_question

ولی خودمونیم ها حسودیم داره! چقدر بهتون خوش گذشتهRolleyesRolleyes

RE: سفر همدان - ثبت نام آغاز شد - hessam - 2013/08/24

(2013/08/24, 11:53 AM)hilda نوشته است: حسام انقدر غر نزن fighting0030.gifSmile (16)
کی غر زد؟:
انتقاد کردم باید انتقادی باشه که پیشرفتی هم باشهSleepy
که دفعات بعد بهتر از قبل بشه AngelAngel
و گرنه گفتم خوب بود هنوز هم می گمagreement2