وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس
سفر همدان - ثبت نام آغاز شد - نسخه قابل چاپ

+- وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس (https://mscenter.ir)
+-- انجمن: بحث ها وگفت و گوهای عمومی اعضاء (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A8%D8%AD%D8%AB-%D9%87%D8%A7-%D9%88%DA%AF%D9%81%D8%AA-%D9%88-%DA%AF%D9%88%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B9%D9%85%D9%88%D9%85%DB%8C-%D8%A7%D8%B9%D8%B6%D8%A7%D8%A1)
+--- انجمن: مراسم و ملاقات هاي اعضا (https://mscenter.ir/Forum-%D9%85%D8%B1%D8%A7%D8%B3%D9%85-%D9%88-%D9%85%D9%84%D8%A7%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D9%87%D8%A7%D9%8A-%D8%A7%D8%B9%D8%B6%D8%A7)
+--- موضوع: سفر همدان - ثبت نام آغاز شد (/Thread-%D8%B3%D9%81%D8%B1-%D9%87%D9%85%D8%AF%D8%A7%D9%86-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%A2%D8%BA%D8%A7%D8%B2-%D8%B4%D8%AF)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37

RE: سفر همدان - ثبت نام آغاز شد - مـه ســـا - 2013/08/24

خب بزارين تعريف كنم
پنجشنبه: با دلي خجسته ساعت تقريبا 5 صبح حركت كرديم يه جا فك كنم سمت قزوين بود( آقا من از اول هم تو درس آمار ضعيف بودم همه چيم رو تقريبي ميگم..بعدشم وقتي پرده ها كشيدست از كجا بفهمم دقيقا كجا بود اونجااااا؟)
صبحونه:يعني خامه ش باهات حرف ميزد يعني خوشمزه بوداااا
آقا بعد ديگه شروع شد!!ماشين سواري به همراه كمي تا قسمتي حركات موزون ( البته من كه فقط نشسته بودم نگاه مي كردمSmile (16))
بعدش رفتيم غار عليصدر كه به شدت هم شلوغ بود....يعني واقعا زيبا بود جا داره از حسام كه اين همه قايق رو ؛ پا زد تشكر ويژه به عمل بياد.جاي همه دوستان خالي هواي خنك چي ميگفت آخه به اون شدت!!!
بعد دوستان خدا نصيب نكنه! رفتيم نهار خورديم ( فقط همين ديگه خدا نصيب نكنه)
ساعت شش و نيم ديگه قسمت شد بريم توي اتاقامون بعد از يه استراحت خيلي كوتاه رفتيم تپه هاي عباس آباد اصلنم از عكس گرفتن خوشمون نمياد بعدشم شام
جمعه: با تموم خستگي بالاخره از تخت بلند شديم رفتيم صبحونه كه عالي بودد بعد از صبحونه رفتيم مقبره ابو علي سينا كه مثل اينكه سالروزش بود و از طرف خانواده نمي دونم كي گل گزاشته بودند سر مقبره ش. بعدشم رفتيم گنجنامه كه خدايي زيبا بود من يكي خيلي خوشم اومد بعدشم لالجين و سوغات ....نهار سپس حركت به سمت تهران به همراه حركات شديدا موزون ؛ فروش يه سري مسواك و خمير دندون و دمپايي و لواشك هاي ترش ترششششش
الانم من خسته ترينممممممممم

RE: سفر همدان - ثبت نام آغاز شد - sargol - 2013/08/24

(2013/08/24, 09:20 AM)مـه ســـا نوشته است: خب بزارين تعريف كنم
پنجشنبه: با دلي خجسته ساعت تقريبا 5 صبح حركت كرديم يه جا فك كنم سمت قزوين بود( آقا من از اول هم تو درس آمار ضعيف بودم همه چيم رو تقريبي ميگم..بعدشم وقتي پرده ها كشيدست از كجا بفهمم دقيقا كجا بود اونجااااا؟)
صبحونه:يعني خامه ش باهات حرف ميزد يعني خوشمزه بوداااا
آقا بعد ديگه شروع شد!!ماشين سواري به همراه كمي تا قسمتي حركات موزون ( البته من كه فقط نشسته بودم نگاه مي كردمSmile (16))
بعدش رفتيم غار عليصدر كه به شدت هم شلوغ بود....يعني واقعا زيبا بود جا داره از حسام كه اين همه قايق رو ؛ پا زد تشكر ويژه به عمل بياد.جاي همه دوستان خالي هواي خنك چي ميگفت آخه به اون شدت!!!
بعد دوستان خدا نصيب نكنه! رفتيم نهار خورديم ( فقط همين ديگه خدا نصيب نكنه)
ساعت شش و نيم ديگه قسمت شد بريم توي اتاقامون بعد از يه استراحت خيلي كوتاه رفتيم تپه هاي عباس آباد اصلنم از عكس گرفتن خوشمون نمياد بعدشم شام
جمعه: با تموم خستگي بالاخره از تخت بلند شديم رفتيم صبحونه كه عالي بودد بعد از صبحونه رفتيم مقبره ابو علي سينا بعدشم گنجنامه بعدشم لالجين ونهار سپس حركت به سمت تهران
الانم من خسته ترينممممممممم
ممنون بابت گزارشتون عالیتون.

RE: سفر همدان - ثبت نام آغاز شد - نازی ی - 2013/08/24

به به رسیدن بخیر دوستای خوبم خب زود تند سریع سوغاتی هامون رو بیارین ببینم کماج ، انگشت پیچ، سفال ، شیره ( البته از نوع انگورش) ، فلفل بی بر، سبزی کوهی 1 تیکه هم از کتیبه گنج نامه!!!!
راستی کجاها رفتین ؟ میدان رو دیدین ؟ دانشگاه عزیز بوعلی سینای ما؟ سنگ شیر؟ گنجنامه؟ استر و مردخای ؟ باباطاهر عریان بالاخره لباس پوشید یا نه ؟بوعلی سینای عزیزم خوب بود؟ یی تمن هنوزم ییتمنه ؟ غار هنوزم ورودیش گرونه؟ راستی دقت کردین تمامه میدوناش آرامگاهه؟

RE: سفر همدان - ثبت نام آغاز شد - hessam - 2013/08/24

(2013/08/24, 09:43 AM)نازی ی نوشته است: به به رسیدن بخیر دوستای خوبم خب زود تند سریع سوغاتی هامون رو بیارین ببینم کماج ، انگشت پیچ، سفال ، شیره ( البته از نوع انگورش) ، فلفل بی بر، سبزی کوهی 1 تیکه هم از کتیبه گنج نامه!!!!
راستی کجاها رفتین ؟ میدان رو دیدین ؟ دانشگاه عزیز بوعلی سینای ما؟ سنگ شیر؟ گنجنامه؟ استر و مردخای ؟ باباطاهر عریان بالاخره لباس پوشید یا نه ؟بوعلی سینای عزیزم خوب بود؟ یی تمن هنوزم ییتمنه ؟ غار هنوزم ورودیش گرونه؟ راستی دقت کردین تمامه میدوناش آرامگاهه؟
خیلی از این جاهای که شما گفتین به دلایلی نشد بریم confused
ولی خوب
چون با هم بودیم همون جوری که عالیه گفت خوش گذشت و فقط آنجا هایی که مه سا گفت رفتیم در مورد سوغاتی یک جایی رفتیم که فقط 4 تا از سوغاتی ها (کماج ، انگشت پیچ و حلوا زرده و یک چیز دیگه چون من نگرفتم یادم نیست اسمش چی بود) را داشت angelSmile (16)
حالا خودتون قضاوت کنید از 1 تا 10 چند بدیم icon_cry

RE: سفر همدان - ثبت نام آغاز شد - یه غریبه - 2013/08/24

فك كنم دالتون رو ميگي حسام! ( دالتون نبود اسمش. سخت بود، ما صداش ميكرديم دالتون كه مخالفتي هم نكرد خوب!!)
سفرمون عالـــــــــــي بود. به نظر من همدان يه بهانه بود واسه بودن پيش دوستام! نميتونم حسم رو بگم چون بهترين سفري بود كه رفتم...
اگه همدان جيتو هم داشت و يه جيتو هم ميزديم نمره اش ١١ بود از ١٠ ! اما با حميد تقريباً بيشتر از ١٠ تا سوپرماركت رفتيم و هيچكدوم جيتو نداشتنSad
ولي مهم نبود! مهم اون خنده هامون بود سر اون بازي! كار ي كه عاليه بايد انجام ميداد! كار علي!! كف اتوبوس و اينا كه بقيش رو نميگم!! واي ازتون ممنونم كه بهترين ها رو برام رقم زديد!

RE: سفر همدان - ثبت نام آغاز شد - مـه ســـا - 2013/08/24

(2013/08/24, 10:17 AM)یه غریبه نوشته است: فك كنم دالتون رو ميگي حسام! ( دالتون نبود اسمش. سخت بود، ما صداش ميكزديم دالتون كه مخالفتي هم نكرد خوب!!)
دارتول... اين يكيو مطمئنم

RE: سفر همدان - ثبت نام آغاز شد - فرناز - 2013/08/24

رسیدن بخیر خواهر برادرهای گلمicon_questionhappy0065.gifسفرقشنگیش به دور هم بودنشه.هرچند که نتونی همه جاهاروبری وبگردی همون که باچند تا از بهترین دوستان بری میشه بهترین سفرagreement2خوشحالم که سلامت بر گشتیدicon_question

RE: سفر همدان - ثبت نام آغاز شد - hilda - 2013/08/24

سلاااااااااااااااااااااااااام
من اومدم Smile (16)
اول از همه دست مدیرای گل سایتمون مخصوصاً حمید درد نکنه بخاطر این سفر بسیار عالی و خاطره انگیز
دوم از همه دست همه ی اونایی که با وجود شرایط سخت بازم اومدن و تو جمع ما بودن و منو تحمل کردن درد نکنه
سوم از همه جای همه ی اونایی که نبودن خالی کردیم اسم نمیبرم که کسی جا نومه بعد ناراحت بشه جای همتون خای بود

حالا یکم تعریف کنم ما اصلاً ساعت 5 صبح که راه افتادیم حرکات موزون نکردیم confusedlaughing3
مدیونین اگه فکر کنین من حرکات موزون کردمااااااااااااا laughing3
سروشم اصلاً قرص خواب نخورده بود و مثل معتادا نخوابیده بود مام اصلاً ازش عکس نگرفتیمااااااا فکرکردین ما چهجور آدمایی هستیم؟؟؟؟؟؟؟؟ evilgrin0039.gif
توی هتلم همه ساکت آروم مودب confused صبحونه ی هتل خیلی خوب بود یه بنده ی خدایی بود کالباس با کره و پنیر می خورد laughing3
گنج نامه ام خیلی بود من و مهسا یه پایی به آب زدیم wink2
بعدم رفتیم لالجین سفال اینا خریدیم بعدم بدون حرکات موزون اومدیم تا آزادی laughing3

RE: سفر همدان - ثبت نام آغاز شد - yummy - 2013/08/24

خوشحالم بهتون خوش گذشته Heart

RE: سفر همدان - ثبت نام آغاز شد - shahrzad - 2013/08/24

من هم بگم یه کم؟
ما در گروهمون یه خانم مرتضی پاشایی داشتیم که ای واااای من...آقا هرچی این خواننده میخواست بخونه این خانم بلد بود!angelwoman
بام همدان هم خیلی دوست میداشتم مخصوصا وقتی ماه از اون بالا بالا آروم آروم بالاتر میومدlove28
یه خانم دیگه م بود که با تلویزیون ازمون عکس مینداختsmilingخیلی دوستش دارم.کلی با هم رفاقت داشتیمicon_question
احیا و آرمین نصرتی شاهکار گروه که آخرای سفر کشف شد Smile (16) احیا یادت باشه شماره به زور گرفتی هاevilgrin0039.gif
اون درخت سیب توی حیاط هتل هم که معرکه بودhappy0065.gif
آبشار گنج نامه هم خیلی خوش گذشت مخصوصا وقتی که زیر آب خیس میشدیم.میگن مثل اینکه اونجا فالوده های خوشمزه ای هم داشتهsad2
هم صحبتی با آقای نصرتی و شنیدن خاطراتشون هم حسن ختام سفر من شد.البته یادتون باشه به دلیل راهنمایی هام از اون زمین منظور سهم میخوام هاsmilingicon_cry
دوست دارم از تک تکتون بنویسم
از لحظه لحظه ی با شما بودن
از حمید هم خیلی خیلی تشکرات دارم.حمید میدونم تا حالا این جمله رو نشنیدی ولی خیلی خوبیagreement2