وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس
سفر همدان - ثبت نام آغاز شد - نسخه قابل چاپ

+- وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس (https://mscenter.ir)
+-- انجمن: بحث ها وگفت و گوهای عمومی اعضاء (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A8%D8%AD%D8%AB-%D9%87%D8%A7-%D9%88%DA%AF%D9%81%D8%AA-%D9%88-%DA%AF%D9%88%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B9%D9%85%D9%88%D9%85%DB%8C-%D8%A7%D8%B9%D8%B6%D8%A7%D8%A1)
+--- انجمن: مراسم و ملاقات هاي اعضا (https://mscenter.ir/Forum-%D9%85%D8%B1%D8%A7%D8%B3%D9%85-%D9%88-%D9%85%D9%84%D8%A7%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D9%87%D8%A7%D9%8A-%D8%A7%D8%B9%D8%B6%D8%A7)
+--- موضوع: سفر همدان - ثبت نام آغاز شد (/Thread-%D8%B3%D9%81%D8%B1-%D9%87%D9%85%D8%AF%D8%A7%D9%86-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%A2%D8%BA%D8%A7%D8%B2-%D8%B4%D8%AF)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37

RE: سفر همدان - ثبت نام آغاز شد - hamid - 2013/07/14

فکر کردم نوشتم !! حتما در پست های بعدی اشاره کرده بودم .
ممنون از یاداوری . پست اول اصلاح شد

RE: سفر همدان - ثبت نام آغاز شد - Hasty - 2013/07/14

وقتی این تاپیک وپستهای اونو می بینم بینهایت عصبانی وغمگین میشمangryangryangryangryangryangry
آخه چرا واقعا جرا همچین سفری رو تنظیم کردین شما که زخمت کشیدین اما چرا اینجوریsadsadsadsadsad
هر چی میگن هیچی نگو با دیدین پستهای جدید عصبانی تر میشمangryrolleyesrolleyesrolleyes
شما واقعا این مافرت رو فقط وفقط برای تهرانی ها وشهرهای نزدیک به اونجا تنظیم کردین چون 5 شنبه ها که تهران کار تعطیله وجمعه هم که همیشه تعطیله اونو خیلی شیک ومجلسی شنبه سر کارتون هستینangryangryangryangryangry3angry3angry3angry3angry3
واقعا که اونوقت توی اعلام کارهای انجام شده می گید یک مسافرت داشتین بهتر نیست همون کوه نوردی دسته جمعی تونو می رفتین ویک سفر درست وحسابی برای همه مثل سفر مشهد ترتیب می دادینDodgyDodgyDodgyDodgy
من فکر می کنم هیئیت مدیره تک قطبی عمل می کنه واین خیلی بده
نمی دونم که اطلاع دارید یا نه من برای ترتیب دادن یک کنسرت آقای خواجه امیری گفتم فورا جواب منفی بود.......سفر تبریز گفتم وکلی هم هم تحقیقات وقیمت گرفتم با همین پول که دارید میرید همدان 4...5 روزه تو بهترین جای تبریز.......تازه میگم برای مشهد رفتن هم آشنایی هست که می تونم هتل شیک وبا قیمت مناسب برای چند روز برای بچه ها بگیرم اما کو گوش شنوا (قابل توجه حمید آقا)
بازم میگم خیلییییییییییی از دستتتون عصبانی هستم واین فشار عصبی خیلی روی بیماریم تاثیر بدی گذاشتهsadsadsadsadsadsadangry3angry3angry3angry3angry3angry3
اینهمه سعی کردین ولی فقط 21 نفر اعلام آمادگی کردن بعید می دونم با این شرایط بدی که تعیین کردین بیشتر از این بشه

RE: سفر همدان - ثبت نام آغاز شد - hessam - 2013/07/14

(2013/07/14, 12:44 PM)Hasty نوشته است: که اطلاع دارید یا نه من برای ترتیب دادن یک کنسرت آقای خواجه امیری گفتم فورا جواب منفی بود.......سفر تبریز گفتم وکلی هم هم تحقیقات وقیمت گرفتم با همین پول که دارید میرید همدان 4...5 روزه تو بهترین جای تبریز.......تازه میگم برای مشهد رفتن هم آشنایی هست که می تونم هتل شیک وبا قیمت مناسب برای چند روز برای بچه ها بگیرم اما کو گوش شنوا (قابل توجه حمید آقا)
ءء اینجا ها هم می شد بریم

آخه چرا شما هیمن حرفا را تو این تاپیک :
http://mscenter.ir/showthread.php?tid=300
قبل از اعلام و بر نامه ریزی سفر مطرح نمی کنید RolleyesBlush

RE: سفر همدان - ثبت نام آغاز شد - paeazan - 2013/07/14

هستی خانم قربونت برم چرا هی اینجوری میگی؟ بنظر من اگ ملایم تر صحبت کنیم خیلی بهتره
خب این اونطوری برنامه ریزی کردن در حد توانشون شاید اگ جور دیگه برنامه میریختن که برای شما مناسب بود برای یکی دیگه مناسب نبود. شما اگ ساعت حرکت هواپیما یا اتوبوست به ساعت حرکت اینا میخورد میگفتی چقدر خوب تنظیم کردین و یکی دیگه میگفت خوب نیست

شرایطش برای من که بد نیست من اگ نیام بخاطر یه سری دلایل دیگس. اگ حالم بهتر شه حتما میام

شاید بعضی ها بخاطر هزینش نمیان، از بعضی ها شنیدم. همه ی اونایی که ثبت نام نکردن که بخاطر ساعتش نیست. این هزینه رو هم تور بهشون گفته بعضی ها میگن هزینش مناسبه

خب معلومه که چون مبدا و مقصد تهرانه برای تهرانی ها خیلی مناسب تره

خب مسئولهای سایت که نمیشه نیان مدیر کارهان پس تنظیم کردن پنج شنبه جمعه که بتونن بیان
فک کنم این دو روز رو اکثرا تعطیل باشن

RE: سفر همدان - ثبت نام آغاز شد - دیاکو - 2013/07/14

من خودم به خاطر هزینش نمیام! چون تهران نیستم و با ماشین خودم بیام همدان یه هزینه هم اونجا باید بکنمangelangel
از طرف دیگه به نظرم 170 زیاده نیست؟؟؟؟؟ آخه وقتی کسی با تور میخواد بره که هزینه بیاد پایین نه اینکه بیشتر از شخصی رفتن خرج کنه! الان من هر جور حساب میکنم هزینه دوتا ناهار با دوتا صبونه با ورودی علی صدر که نهایت 70تومن بشه میمونه هتل که ینی 100!!!!
البته واسه تهرانی ها مناسبه چون مبدا و مقصد همونجاس واسه ما ها که از یه جا دیگه ایم هزینه اش زیاد میشه البته واسه من زیاده شاید واسه یکی دیگه زیاد نباشه

هستی جان حرفات منطقی و درسته ولی اینو بدون که راضی کردن همه کار سختیه

قبلا هم گفتم ولی باز هم میگم :
به خاطر اینکه هزینه کم باشه و دوستان ( با توجه به اینکه اکثرا شاغل هستن و پنجشنبه هم روز کاری هست حتی در تهران ) راحت تر بتونن مرخصی بگیرن سفر 2 روزه برگزار میشه . به خاطر 2 روزه بودن سفر اصلا امکان جا به جایی ساعت وجود نداره چون راس ساعتی باید غارعلیصدر باشیم و راس ساعت دیگه ای هتل و الی آخر .

شما میتونی مثل مرضیه شب حرکت کنی که ساعت 5 تهران باشی. منم تجربه شرکت در سفر ام اس سنتر رو به این صورت داشتم که ساعت 12 شب از اصفهان حرکت کردم و ساعت 5 صبح تهران بودم .

راجع به تبریز با توجه به مسافت زیاد و به طبع 3 روزه شدن سفر همچنان برگزاری این سفر مقدور نبود ، و سفر مشهد هم علاوه بر دلیل قبلی به خاطر اینکه یک بار به اون شهر سفر شده فعلا میسر نیست .

تعداد شرکت کننده ها 100% واسمون مهم هست ولی از اون مهم تر اینه که حتی اگر 5 نفر اعلام امادگی کنن بعد از برگشت از سفر همه رضایت کامل داشته باشن .

راجع به هزینه برنامه :
سفر مشهد که 2 سال پیش بود و اگه اشتباه نکنم 3 روزه قیمتش 60 تومن بود .
با توجه به نرخ های این 2 سال که قیمت هر چیزی حداقل 3 برابر شده مبلغ 170 تومن ، خیلی زیاد نیست . به علاوه اینکه قبلا تلاشمون این بود که هر طور شده قیمتمون پایین باشه که متاسفانه خیلی جاها از کیفیت زده شده بود و تورها قیمت رو پایین میوردن ولی از کیفیت میزدن مثل هتل مشهد ، ولی سیاست این سفر پایین ترین قیمتت در عین حال بهترین کیفیت هست که به عنوان مثال اقامتمون در بهترین هتل همدان هست ، وسیله نقلیمون جزو بهترین وسیله نقلیه های موجود هست . و اینم بگم که من با درصد بالایی از آژانس های تهران در ارتباطم . پایین ترین قیمت موجود همین قیمت هست .

بازم امیدوارم شرایط رو یه جوری محیا کنی که در سفر حضور داشته باشی

دیاکو جان فکر کنم قیمت ها رو نداری اصلا !!
زنگ بزن هتل بوعلی قیمت بگیر : هتل دو تخته شبی 192 تومن
و یه خورده بعضی موارد نادیده گرفته شده :

هزینه وسیله نقلیه
هزینه بیمه مسافرتی
هزینه عصرانه
هزینه تور لیدر

و 100% تور هم باید یه مبلغی برای خودش باشه .
بازم میگم اگر فکر میکنید قیمت مشکل داره ، قیمت بگیرید و بهم معرفی کنید .
اگر هم فکر میکنید 1 ریال واسه ام اس سنتره باید بگم که به خدا از روز اول ام اس سنتر تا مطمئنا روز آخر ام اس سنتر ، حتی 1 ریال هم تو جیب مدیران و ناظرین نرفته و همه این اشخاص سالیانه هزینه های چند صد هزار تومنی رو تقبل میکنن

RE: سفر همدان - ثبت نام آغاز شد - دیاکو - 2013/07/14

آقا حمید به ولله منظورم این نبود که پولو واسه خودتون میخواینHuhHuh من فقط فک نمیکردم قراره بهترین هتل باشه همین
درکل بنظر من میتونین واسه اونایی که خارج تهرانن این شرایطو بذارین که خودشون بیان و با تور نباشن
و اینکه زحمتاتون برکسی پوشیده نیست مطمئن باشین

RE: سفر همدان - ثبت نام آغاز شد - Hasty - 2013/07/14

حمید جان از زحماتی که می کشی من ممنونم اما بازم میگم تصمیم گیری شما تک قطبی بوده........DodgyDodgyDodgy
برای من هزینه اصلا مهم نیست ...خودت می دونی که برای یک دیدار که نهایتش 3 ساعت میشه من فقط چیزی بالای 200 تومن هزینه می کنم تا بیام وشما عزیزان رو ببینمicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
اما اینو بگو بر فرض من صبح رو یه کاری کردم در برگشت اصلا هیچ وسیله ای نیست اونو چی کار کنم؟icon_cryicon_cryicon_cryicon_cryicon_cryicon_cryicon_cryConfusedConfused

RE: سفر همدان - ثبت نام آغاز شد - kaveh_plus - 2013/07/14

(2013/07/14, 05:00 PM)Hasty نوشته است: حمید جان از زحماتی که می کشی من ممنونم اما بازم میگم تصمیم گیری شما تک قطبی بوده........DodgyDodgyDodgy
برای من هزینه اصلا مهم نیست ...خودت می دونی که برای یک دیدار که نهایتش 3 ساعت میشه من فقط چیزی بالای 200 تومن هزینه می کنم تا بیام وشما عزیزان رو ببینمicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
اما اینو بگو بر فرض من صبح رو یه کاری کردم در برگشت اصلا هیچ وسیله ای نیست اونو چی کار کنم؟icon_cryicon_cryicon_cryicon_cryicon_cryicon_cryicon_cryConfusedConfused

هستی خانوم خب شما برگشت یک شب تهران مهمونی باشید و صبح برگردین البته نمیدونم کجا میتونید برید مهمونی icon_cryicon_cryicon_cry