وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس
پایان نامه ای برای ام اس سنتر - نسخه قابل چاپ

+- وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس (https://mscenter.ir)
+-- انجمن: ام اس (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3)
+--- انجمن: بحث هاي تخصصي اعضا (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A8%D8%AD%D8%AB-%D9%87%D8%A7%D9%8A-%D8%AA%D8%AE%D8%B5%D8%B5%D9%8A-%D8%A7%D8%B9%D8%B6%D8%A7)
+--- موضوع: پایان نامه ای برای ام اس سنتر (/Thread-%D9%BE%D8%A7%DB%8C%D8%A7%D9%86-%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3-%D8%B3%D9%86%D8%AA%D8%B1)

صفحه ها: 1 2 3 4 5

پایان نامه ای برای ام اس سنتر - matinfard - 2013/06/02

1

از هیچ تا همیشه: کانون گردهمایی مبتلایان به ام اس

خوب این اولین ترمیه که پایان نامه دارم (البته اینبار به عنوان استاد راهنما)، با 5 دانشجو...
عناوین پایان نامه ها انتخاب وپروپزال ها تائید شده بود که...
یک روز نمی دونم چی شد، چرا وچه جوری،
احساس کردم فرصتی در اختیار دارم که باید ازش استفاده کنم، یه جور وظیفه، نمی دونم...
راستش وقتی بچه ها (منظورم تک تک شماهایین) رو می بینم که چه جوری برای برنامه های مختلف، برای خودمون، برای ام اس سنترمون، برای... تلاش می کنید، خجالت می کشم که فقط تماشاگر باشم.icon_question
برای همین یه روز از یکی از بچه هام (یکی از دانشجوهام، همین مجید رئیس میرزایی) بی مقدمه پرسیدم در مورد ام اس چی می دونی؟
جوابش جالب بود، گفت دو نفر رو می شناسم که ام اس دارن، اولی مُرد، دومی هم زمین گیره... :60:
وقتی بهش گفتم که من 8 ساله ام اس دارم، حدود 10 دقیقه فقط نگام می کرد... باورش نمی شد، و من همین رو می خواستم...
بهش یه پیشنهاد دادم... اینکه پایان نامه ش رو برای ما، برای ام اس سنترمون کار کنه... طراحی یه جایی که مال ماست، مال خود خودمون... جایی که ام اس سنتر دیگه واقعی بشه... البته حرفامون خیلی بیشتر وبهتر وهدف دارتر بود...
براتون میگم Smile
این فعلاً برای شروع... wink2

عنوان پروژه: از هیچ تا همیشه: کانون گردهمایی مبتلایان به ام اس
رشته تحصیلی: معماری
دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان
نام و نام خانوادگی دانشجو: مجید رئیس میرزایی
استاد راهنما ی پروژه: متین باستان فرد

RE: پایان نامه ای برای ام اس سنتر - anaram - 2013/06/02

واو
متین تو استاد معماری ای>؟icon_cry
چرا من اینو نمیدونستم ؟ confused2
این فوق العاده اس
واقعا راستشو بخوای بعنوان یه استاد این مملکت جسارت بزرگی به خرج داده ای با این پیشنهادت
مثن فک میکنم من اگر جای تو بودم هیچ وقت همچین پیشنهادی رو به دانشجوم نمیدادم confused
نمیدونم چرا ولی شاید خودم این طرح رو پیش میبردم انگار که جسارتشو ندارم کس دیگه رو تشویق به این کار کنم icon_cry
بهرحال
عاشقتم love28

RE: پایان نامه ای برای ام اس سنتر - ابراهیم - 2013/06/02

ممنون خیلی زیبا بود خیلی
خودمون باید ام اس رو معرفی کنیم و بشناسونیم

RE: پایان نامه ای برای ام اس سنتر - matinfard - 2013/06/02

(2013/06/02, 11:22 PM)anaram نوشته است: واو
متین تو استاد معماری ای>؟icon_cry
چرا من اینو نمیدونستم ؟ confused2
این فوق العاده اس
واقعا راستشو بخوای بعنوان یه استاد این مملکت جسارت بزرگی به خرج داده ای با این پیشنهادت
مثن فک میکنم من اگر جای تو بودم هیچ وقت همچین پیشنهادی رو به دانشجوم نمیدادم confused
نمیدونم چرا ولی شاید خودم این طرح رو پیش میبردم ولی انگار که جسارتشو ندارم که مکس دیگه رو تشویق به این کار کنم icon_cry
بهرحال
عاشقتم love28

مرسی مرسی مرسی آنی عزیزم... love51
از این همه انرژی مثبت که با حرفات بهم دادی ممنون
دعا وآرزو کنید که به نتیجه خوبی برسه...
خیلی برام مهمه Smile

RE: پایان نامه ای برای ام اس سنتر - kheiri.mahdi - 2013/06/02

خیلی حرکتت خوب و عالیه
لایک داری استاد
موفق باشی

البته در این مورد من هم همینطور که باهات صحبت کرده بودم در هیئت علمی دانشگاه پیشنهاد به رشته های IT ، روابط عمومی ، مدیریت و ... جهت اجرای پایان نامه هایی در مورد شناخت ، فرهنگ سازی و تبلیغات موثر در شناخت بیماریها و رفتارهای متقابل نظیر "ام اس" رو دادم که با اقبال دنبال میشه خوشبختانه.
یه پیشنهاد هم به دانشکده هنر های زیبا دادم در مورد نمایشگاه یا پایان نامه هایی با عنوان عکس،نقاشی و یا کارگردانی تئاتر و فیلم مستند واقعی با مشاوره MSCENTER در همین مورد که هنوز جوابی ندادند متاسفانه.

RE: پایان نامه ای برای ام اس سنتر - matinfard - 2013/06/02

مهدی جان به کمک و راهنماییات نیاز داریم ... wink2

RE: پایان نامه ای برای ام اس سنتر - yas - 2013/06/03

ایول خوشم اومد چه بی مقدمه بهش گفتی که ام اس داری و طرف سکته رو زد N_aggressive (35) ایشالله فرهنگ سازی بشه ایشالله امیدوارم

RE: پایان نامه ای برای ام اس سنتر - nazii - 2013/06/03

چه باحال منتظر ادامش هستم,موفق باااااااااشینagreement2

RE: پایان نامه ای برای ام اس سنتر - saeid - 2013/06/03

مرسی متین جان
عالییییییییییییییییییییییییییییه

RE: پایان نامه ای برای ام اس سنتر - رنگین کمان - 2013/06/03

متین جان، واقعا حرکت فوق العاده ای انجام دادی love51