وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس
تاثیراسترس بر پیشرفت بیماری ام اس - نسخه قابل چاپ

+- وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس (https://mscenter.ir)
+-- انجمن: ام اس (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3)
+--- انجمن: اخبار مربوط به ام‌اس (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A7%D8%AE%D8%A8%D8%A7%D8%B1-%D9%85%D8%B1%D8%A8%D9%88%D8%B7-%D8%A8%D9%87-%D8%A7%D9%85%E2%80%8C%D8%A7%D8%B3)
+--- موضوع: تاثیراسترس بر پیشرفت بیماری ام اس (/Thread-%D8%AA%D8%A7%D8%AB%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%B1%D8%B3-%D8%A8%D8%B1-%D9%BE%DB%8C%D8%B4%D8%B1%D9%81%D8%AA-%D8%A8%DB%8C%D9%85%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7

RE: استرس‌هاي عاطفي موجب تشديد MS مي‌شود - مریم شیمیست - 2012/02/01

تمام بچه های عضو سایت حتما سری به سایت www.aramgroup.irبزنید و مطالب اونو به دقت بخوانید خیلی مفیده،امتحان کردنش ضرری نداره .smilinglaughing3laughing3

RE: استرس‌هاي عاطفي موجب تشديد MS مي‌شود - N00shin - 2012/02/01

"استرس‌هاي عاطفي و محيطي موجب تشديد «ام.اس» مي شود" رو واقعا قبول دارم، چون خودم لمسش کردم... واقعا همین طوره Confused

RE: استرس‌هاي عاطفي موجب تشديد MS مي‌شود - فرناز - 2012/02/01

میدونمconfused2ولی مگه میشه تو زندگی استرس نداشت چه عاطفی چه غیرهconfused2

استرس و هیجان روحی برای بیمار ام‌اس سم است - hamdam - 2012/08/22

استرس و هیجان روحی برای بیمار ام‌اس سم است
دبیر کمیته علمی انجمن ام اس ایران، بر دوری بیماران ام اس از استرس و پرهیز از هیجانات روحی، تاکید کرد. دکتر محمدعلی صحراییان، در خصوص اینکه بیمار مبتلا به ام اس دچار چه نوع اختلالات و عوارضی می شود،...

دبیر کمیته علمی انجمن ام اس ایران، بر دوری بیماران ام اس از استرس و پرهیز از هیجانات روحی، تاکید کرد.

دکتر محمدعلی صحراییان، در خصوص اینکه بیمار مبتلا به ام اس دچار چه نوع اختلالات و عوارضی می شود، به خبرنگار مهر گفت: یک بیمار ام اس می تواند دچار اختلال حرکتی، ادراری، تعاملی و بینایی شود که این مسئله بر حسب درگیر شدن سیستم عصبی بدن، رخ می دهد.

وی با اشاره به اینکه استرس و هیجانات روحی، برای بیمار ام اس خطرناک است، افزود: مهم ترین نکته ای که در خصوص روند درمان این قبیل بیماران وجود دارد، این است که باید از چنین شرایط و محیط هایی دور باشند.

دبیر کمیته علمی انجمن ام اس ایران با تاکید بر ناشناخته بودن علت بیماری ام اس، اظهار داشت: متاسفانه به عمین علت، این بیماری رو به افزایش است.

صحراییان همچنین با عنوان اینکه بیماری ام اس درمان قطعی ندارد، افزود: فقط روشهای درمانی وجود دارد که سیر بیماری را به تاخیر می اندازد و از این جهت، مشکل خاصی در کشور نیست. زیرا، داروهای مورد نیاز این بیماران در ایران وجود دارد.

RE: استرس و هیجان روحی برای بیمار ام‌اس سم است - nazii - 2012/08/22

پس با این حساب شهربازی هم بای بای...

RE: استرس و هیجان روحی برای بیمار ام‌اس سم است - شهرزاد - 2012/08/22

نازی جان شهربازی استرس مثبته نه منفی ....!البته کسایی که ازین استرس میترسن آره درست میگی باید بای بای باشه براشون

ولی بهتره علاوه براینکه خودمون در نقش استرس موثریم کمی هم مسئولان حالا با بهتر کردن اوضاع درمان و حتی تهیه داروها و ... بتونن استرس رو از افراد کم کنن

همین چند هفته ای که میگن بتافرون تو بازار کم شده !خوده این موضوع هم باعث استرس دوستانه ...

ولی با اینحال خود شخص از همه بیشتر نقش داره برای کاهش استرس

RE: استرس و هیجان روحی برای بیمار ام‌اس سم است - ehsan 10054 - 2012/08/22

ميگم تو هركات بدنيم دارم راه رفتنم دستام واي خدا
اين ديگه چه استرسي هستashamed0006.gif

RE: استرس و هیجان روحی برای بیمار ام‌اس سم است - roohi - 2012/09/15

[quote='nazii' pid='248474' dateline='1345610709']
پس با این حساب شهربازی هم بای بای.
شهر بازی جرا بای بایangry2angry2

RE: استرس و هیجان روحی برای بیمار ام‌اس سم است - ساغر - 2012/09/15

پس منم بايد قيد اداره رو بزنم Sad جديدا حتى جمعه شبا كه فرداش شنبه س و بايد بيام سر كار استرس ميگيرم.confused2

RE: استرس و هیجان روحی برای بیمار ام‌اس سم است - MFhealth - 2012/09/15

ای بابا اینا چه دلشون خوشه من زندگیم سرشار از استرسه. هر جا می رم یه استرسی بهم وارد میشه. مخصوصا این 2 ماه اخیر. من یکی که انگار از شرایط استرس زا خلاصی ندارم. کلی با شربت گلاب و عسل سعی می کنم خودم رو آروم کنم. این زندگی اعصاب واسه آدم نمی ذاره. با این حساب تا الان جون سالم به در بردم خیلیه.