وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس
رژیم غذایی جمشید خدادادی - نسخه قابل چاپ

+- وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس (https://mscenter.ir)
+-- انجمن: ام اس (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3)
+--- انجمن: بحث هاي تخصصي اعضا (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A8%D8%AD%D8%AB-%D9%87%D8%A7%D9%8A-%D8%AA%D8%AE%D8%B5%D8%B5%D9%8A-%D8%A7%D8%B9%D8%B6%D8%A7)
+--- موضوع: رژیم غذایی جمشید خدادادی (/Thread-%D8%B1%DA%98%DB%8C%D9%85-%D8%BA%D8%B0%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%AC%D9%85%D8%B4%DB%8C%D8%AF-%D8%AE%D8%AF%D8%A7%D8%AF%D8%A7%D8%AF%DB%8C)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27

RE: استاد خدادادی - رزمینا - 2012/11/12

(2012/11/12, 09:14 AM)ghaside نوشته است: azizam mohem ine k dorost konimo estefade konim !!! ma ke nmitooonim . pas az koja bayad tahaye konim
rolleyesrolleyesrolleyesrolleyes تا اونجا ام که بشه چربی نمیخورم ولی دیروز معجون خوردم بعد از یکسال !!!!!!!!!!!!!!!! تا تونستم میگو البته ب گفته پزشکم, خرما پسته بادوم موز گوشت شتر وشتر مرغ کلی ام میوه و کلم بروکلی . ژله رو هم ک جدیدا دیدم بچه ها میگن خوبه میخورم .توکل ب خدا
قصیده جان متوجه منظورت نشدم . چرا نمی تونیم درست کنیم؟؟؟؟؟؟من خودم از این دارو استفاده کردم.مواد اولیه اش را باید تهیه کنی.

RE: جمشید خدادادی - ابراهیم - 2012/11/12

انصافا در کنار دارو رعایت این تجویز خوراکی تاثیر زیادی دارهagreement2agreement2

RE: جمشید خدادادی - ghaside - 2012/11/12

رزمینا جان یعنی باید همه اینا رو باهم دم کرده و بعد استفاده کنم واقعیتش من تا حالا داروی گیاهی استفاده نکردو اعتقادی بهش نداشتم . واسه همین زیادی سوال میکنم .icon_questionicon_questionicon_question

RE: جمشید خدادادی - رزمینا - 2012/11/12

(2012/11/12, 10:22 AM)ghaside نوشته است: رزمینا جان یعنی باید همه اینا رو باهم دم کرده و بعد استفاده کنم واقعیتش من تا حالا داروی گیاهی استفاده نکردو اعتقادی بهش نداشتم . واسه همین زیادی سوال میکنم .icon_questionicon_questionicon_question

عزیزم اگه خواستی واقعا بدونی بهم پ خ بده تا توضیح بدم. بعدشم هر چی سوال بپرسی و منم بتونم کمکی کنم خوشحال میشم.
و یکی دیگه از دوستان پرسیده بودند که ایا تو این روش درمانی باید داروهامون رو قطع کنیم ؟
باید بگم من خودم از اولش دارو استفاده نکردم اما منافاتی نداره می تونید داروتون رو قطع نکنید و از این روش هم استفاده کنید.wink2

RE: رژیم غذایی پیشنهادی برای ام اس - parisa2087 - 2013/07/01

چرا ماهی ممنوعه است؟icon_cry

موارد ممنوعه
چای – قهوه – نسكافه – قند و شكر – شیرینیجات قنادی – سس – رب – هرچیزی كه با قند و شكر تهیه شده باشد – انواع ترشیجات سركه – شور – لبنیات – مرغ و تخم مرغ ماشینی – عدس – سیب زمینی – برنج سفید - گردو – آب یخ تنقلات مصنوعی – انواع غذاهای ساندویچی – گوشت گاو و گوساله – ماهی – همراه غذا مایعات – نوشابه های گاز دار كلیه غذاهای سردی بخش و اسیدی – پرخوری – دیر خوابیدن – سرو صداهای بلند – نورهای چشمك زن – مكان های شلوغ و پر سر و صدا – میوه جات ترش و كال – گوجه فرنگی – بادمجان – نجویدن غذا – بد و بی موقع غذا خوردن .

خخخخخخخخ من که همه این موارد ممنوعه روال زندگی عادیمه...ترکشون کنم خو میمیرمSmile (16)

RE: جمشید خدادادی - عسل راد - 2013/11/18

منم به اینکه غذای سرد تاثیر بد میذاره اعتقاد دارم واسه خودم که اینجوری.الانم تو خوابگاه شروع کردم تو خوابگاه خودم غذا درست کنم چون غذای دانشگاهو که میخوردم کلا در حال خمیازه کشیدن بودم نمیدونم والله چی توش میریزن هر چیم که میگیم میگن ما چیزی توش نمیریزیم.اینجاست که میگن دروغ تو روز روشنangry

RE: جمشید خدادادی - moon light - 2013/11/18

به نظر من هم داشتن یه برنامه غدایی سالم و طبق برنامه زمانی منظم خیلی مفیده.اگر میگن باید غذاهایی باطبیعت گرم مصرف بشه حتما دلیل منطقیی داره که ممکنه ما از اون بیخبر باشیم.اما من به شخصه آدمی هستم که هرقدر تلاش کنم که برنامه غذایی خاصی رو رعایت کنم،متاسفانه نتونستم.شایدم نخواستم.نمیدونم.درهرصورت باشرایط کاریی که ما داریم(درآموزش و پرورش) که واسه ناهار و نماز و پاسخگویی به خانواده ها و انجام اردهای مدیر و اداره فقط 10 دقیقه وقت در نظر گرفته شده،بنظر شما کسی مثل من اصلا میتونه ناهار بخوره؟!پس برنامه غذایی واسه من بی معنیه

RE: جمشید خدادادی - asall - 2013/11/19

بله برنامه غذایی خیلی مهمه من برنامه غذایی کتاب غلبه بر بیماری ام اس پروفسور جلینک که رعایت می کنم میتونم بگم خیلی عالی امicon_question

RE: جمشید خدادادی - اهورا - 2013/11/19

(2012/10/29, 08:09 PM)sooorooosh نوشته است: عزیزه من شما میای میگی ما شدیم موش آزمایشگاهی...ببین اول اون 30 درصد رو که اعلام میکنن رو یه جامعه آماری بزرگه دارو ممکنه رو یک نفر صفر جواب بده رو یه نفر خیلی بیشتر...این اصلا ربطی نداره...
من نتایج کار روی همین گروه اینترفرون که به چشم هیچ کس نمیان رو دیدم...دارو خیلی فرق میکنه زدن و نزدنش...دوسته من جنابعالی ام اس رو به چشم ندیدی...فکر میکنی اینی که داری ام اس هست...نه برادر...اون کلمه 35-40 درسته اما زدن اینتر فرونها در روال بیماری تو سالهای اینده خیلی تاثیر میزاره...اینجوری نیست که فکر میکنی...بیماری رو خیلی آروم میکنه...ام اس میخوای ببینی ... میتونم مقالاتشم بزارم رو سایت که اعضا به چشم ببینن این مریضی چه قدرتی داشته...همین سری اینترفرون که شما الان به چشم شوخی بهش نگاه میکنی این بیماری رو تا حدود زیادی اروم کرده...ابداع این دارو انقلابی در کنترل ام ا س بود...
شما به حرف پزشکا اعتقاد نداری..اون وقت حرف این بابا که هیچ تخصصی در حوزه پزشکی نداره رو کردی ملاک درمانت ...بقیه رو هم ارشاد میکنی که از این روش استفاده کنن؟والا بخدا هیچ تاثیری نداره....یعنی من تضمین میدم که روش این آقا صفر در صد در رونده ام اس جواب میده...
همون اول یعنی دو سال پیش که خیلی حول داشتم فکر میکردم چی شده فرستادنم المان یه پزشک ویزیتم کرد...یه دنیا سوال نوشته بودیم بریم از این بابا بپرسیم....حتی در مورده نوع تغذیه هم پرسیدم...
اصلا نمیدنست چی میگم...آخرش گفتن هیچ تاثیری نداره...
تنها بهم گفتن چربی اشباع مصرف نکنین...
این آقا معلوم نیست از کجا اومده میگه من ام اس رو درمان کردم.لطفا با این صحبتاتون بقیه رو از درمان صحیح منع نکنید...خودتون اگر دوست دارین تو این راه باقی بمونید ولی نباید نظرتون رو اینجوری تو جمعی که دارن درمان رایج و درسته پزشکی رو مصرف میکنن تلقین کنین
lمن از روش تغذیه آقای خدادادی استفاده می کنم در ام آر ای جدیدم از 7 تا پلاک 2تاش کوچکتر وضعیفتر شده بودند اگه بتونم صد در صد به برنامه های آقای خدادادی عمل کنم مطمعن هستم هیچوقت به دارو نیاز پیدا نخواهم کرد

RE: درمان با طب ابن سينا - 111reza - 2013/12/09

دوست عزیز خواش میکنم مطلبتون رو کامل ارائه بدید شاید اطلاعات شما رو بقیه نتونن پیدا کننicon_question