وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس
رژیم غذایی جمشید خدادادی - نسخه قابل چاپ

+- وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس (https://mscenter.ir)
+-- انجمن: ام اس (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3)
+--- انجمن: بحث هاي تخصصي اعضا (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A8%D8%AD%D8%AB-%D9%87%D8%A7%D9%8A-%D8%AA%D8%AE%D8%B5%D8%B5%D9%8A-%D8%A7%D8%B9%D8%B6%D8%A7)
+--- موضوع: رژیم غذایی جمشید خدادادی (/Thread-%D8%B1%DA%98%DB%8C%D9%85-%D8%BA%D8%B0%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%AC%D9%85%D8%B4%DB%8C%D8%AF-%D8%AE%D8%AF%D8%A7%D8%AF%D8%A7%D8%AF%DB%8C)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27

RE: رژیم غذایی پیشنهادی برای ام اس - zohrevand - 2012/04/05

باسلام خانم مریم که گفتید الان روی ویلچر است همان مریم شفا یافته است wink2

RE: رژیم غذایی پیشنهادی برای ام اس - شفا یافته - 2012/04/05

دوستان عزیز من این نوع جوسازی را نمیپسندم که دو طرف با یک حالت تنش سعی در محکوم کردن دیگران دارند. من دلایل علمی را که تغذیه باعث اسیدی شدن محیط بدن و درنهایت بوجود آمدن بیماریهایی مانند ام اس میشوند را هم در سایت گذاشتم.

بارها هم گفته ام که من با تغذیه علت بیماریم را از بین بردم و با داروهای گیاهی درمان شدم.

لازم به ذکر این نکته هست که بیماری من هرچند که ابتدا پیشرونده-پسرونده بود اما بعدش به پیشرونده ثانویه تبدیل شد که در اون مرحله از بیماری امکان بازگشت نیست. من یک شبه دچار فلجی نشدم که با یک دوره درمانی (از هر نوع) به حالت اولم برگردم. من به مرور ضعیف و ضعیف تر شدم تا به اون حد رسیدم که نه دستانم توان هیچ کاری داشت و نه پاهام و حتی ناه حرف زدن هم نداشتم و و و ...

ویلچری به کسی میگند که نتونه از جاش بلند بشه و هیچ حرکتی داشته باشه. من با واکر راه میرم و فقط برای اینکه با بقیه همقدم باشم و مزاحمتی ایجاد نشه در قرارها از ویلچر استفاده کردم (فکر نمیکردم سوء استفاده بشه!!)
من تا 80% درمان شدم و 20% باقیمانده مربوط به ام اس نیست. دکتر ارتوپد هم قدرت عضلاتم را تایید کرد و گفت بدلیل نشستن زیاد عضلات کمر و شکمم ضعیف شدند که بدون تکیه نمیتونم راه برم و فقط با ورزش برطرف میشه و منهم دارم تلاش میکنم.

همه دنیا میدونند که سوسیس و کالباس، ماکارونی، غذاهای فرآوری شده، سرخ شده، آرد سفید، قند و شکر و.... مضر هستند. پس مخالفت شما برای چیست؟!!confused2
سالم غذاخوردن مشکلی براتون بوجود نمیاره، اطمینان داشته باشید.

در پایان باید بگم ما همگی هدفی مشترک داریم و اونهم بهبودی هست. بنابراین بهتره هرکسی نظراتش را با لحنی ملایم تر بیان کنه. نباید اختلاف نظر منجر به اختلاف بشه.

همتون را دوست دارمicon_biggrin

RE: رژیم غذایی پیشنهادی برای ام اس - شيدا رها - 2012/04/05

(2012/04/05, 11:53 AM)شفا یافته نوشته است: همه دنیا میدونند که سوسیس و کالباس، ماکارونی، غذاهای فرآوری شده، سرخ شده، آرد سفید، قند و شکر و.... مضر هستند. پس مخالفت شما برای چیست؟!!confused2
سالم غذاخوردن مشکلی براتون بوجود نمیاره، اطمینان داشته باشید.

اين ر‍ژيم غذايي خيلي خوبه.تو سايت جمشيد خدادادي هم نكات خوب نوشته شده فقط اين كه شما داروت رو قطع كردي و عوارضي نداشته ولي ممكنه يك نفر اين كار رو كنه و عوارض جبران ناپذيري سراغش بياد. چون جسم آدم ها با هم فرق مي كنه. يكي به دارو جواب مي ده، يكي به تغذيه.
به خاطر همين گفتن اين كه من اين رژيم رو رعايت كردم و خوب شدم شما هم همين كار رو كنيد اگه عواقبي داشته باشه به كسي كه اين حرف رو زده برمي گرده.
جمشيد خدادادي ادعا كرده با اين روش ام اس درمان مي شه ولي ممكنه بدن يكي به اين روش جواب نده.

RE: رژیم غذایی پیشنهادی برای ام اس - hamid - 2012/04/05

مریم جان فکر میکنم از حرف های من ناراحت شدی !
اول باید بگم دلیل اینکه انقدر محکم در مقابل این رژیم غذایی وایسادم اینه که تا حالا گفته نشده علاوه بر اینکه این رژیم رو رعایت میکنید داروهای خودتون رو هم مصرف کنید . شما هم چنین استراتژی داری و تا حالا من ازت نشنیدم که بگی این رژیم فوق العاده هست ولی داروهای خودتون رو هم استفاده کنید .
فکر کنم 2 سال بیشتره که باهم دوست هستیم ، از روز اول شما اذهان بر این داشتید که درمان شدید ولی با کدوم مدرک و سند ؟
همه میدونیم که تنها راه تشخیص ام اس و مراحل پیشرفت اون و ... MRI هست . از روز اول هم بهتون گفتیم که mri انجام بدید ولی همچنان شما میگید درمان شدم و ام ار ای هم انجام ندادید !

خیلی از دوستان در این سایت و جاهای دیگه دنبال درمان ام اس هستن و با شنیدن کلمه درمان سریع اون کارو انجام میدن و احتمالا کارهای قبل رو رها کنن . من خودمو موظف میدونم تا چیزهایی که میدونم رو بگم
اینکه فربود رو مثال زدم به خاطر وجه تقریبا مشترکش با شما بود . فربود هم یک شبه به فلجی نرسید و اگه اشتباه نکنم 4 تا 6 ماه طول کشید . ولی وخیم شدن بیماریش چند روز طول کشید .

به هر حال اگه شما رو آزرده خاطر کردم عذرخواهی میکنم . سخت ترین کارمم تو این سایت همین موضوع بوده که نه میتونستم و میتونم سکوت کنم و نه میتونستم و میتونم حرف هام رو بگم.

مثل همیشه به کسانی که میخوان این روش رو امتحان کنن میگم که داروهای خودشون رو رها نکنن و پست های این چند تاپیک یکسان رو مطالعه کنند

RE: رژیم غذایی پیشنهادی برای ام اس - ثریا - 2012/04/05

سلام
اگه حاج حمید دوباره با من دعوا نکنه منم میخوام حرف بزنم.
آره حمیدجان شما نمیتونید سکون کنید من هم نمیتونم پس بذارید هم شما حرف بزنید هم من.
من آمپول و هرچی داروی شیمیایی بود قطع کرد نمیگم شما هم قطعش کنید.هرکسی آزاده هر کاری که دوست داره انجام بده.اما من دیگه از تزریق خسته شدم.از موقعی که به شکمم میزدم و صبح تا بیام مغازه همه بخاطر اینکه فکر میکردن معتادم چون مجبور بودم بخاطر دردش خم خمکی راه بیام بهم میخندیدن خسته شدم.از گدایی جلوی هر کس و ناکس برای جور کردن 140 هزار تومان پول آمپول خسته شدم.از دکترم که به غیر از پول به چیز دیگه ای فکر نمیکنه خسته شدم و ......
برای درمان ام اس حتما ام آر آی نمی خواد.
اگه شما میگید فربود با آمپولا خوب شده لازم به ذکره که به شما بگم این آمپول فقط از پیشرفت جلوگیری میکنه پس جو و متشنج نکنید.
من به همه تا جایی که اجازه دادید راه و نشون دادم.راهی که یک سال دنبالش بودم.کسی و هم مریم خانم مجبور نکرده.من باورش کردم چون دیدم.نمیگم راه فربود غلطه نه.اما فربود جان حاضر نشدی راهت و بهم درست نشون بدی.من هم اجرا کردمش چند روز رفتم کوه دویدن صبحگاهی و .. که آخرش تو شمال حالم بد شد و به کورتن کشید کارم.فربود باید کمکمون کنه چون به نظر من راه فربود هم اگه با راه مریم ادغام بشه تاثیرش دوبرابر میشه.
بذارید به جای دیدارهامون و بازی کردن دنبال راه درمان باشیم.بخدا ابزار سرگرمی توی این سایت خیلی زیاده.مطمئن باشید تنها راه درمان دست خود ما ام اسی هاست.ما باهوشیم با اراده ایم قوی هستیم.به دکترا امید نداشته باشید.خودتون یه یا علی بگید و بیفتید دنبال خوب شدنتون.
=========
اخطار
میدونم آقا حمید تو گلوم گیر کرده بود.نمره منفی بدید

RE: رژیم غذایی پیشنهادی برای ام اس - hamid - 2012/04/05

(2012/04/04, 01:07 PM)hamid نوشته است: اگر شما این روش رو درمان قطعی بدونید من مدرک مستند تری دارم :
میتونم بگم فربود ، با فیزیوتراپی و تزریق امپول های ام اس از فلجی کامل به کوه نورد حرفه ای رسیده
پس میشه گفت این روش درمان قطعی تره نه ؟

ولی من نه این روش و نه تزریق امپول و ... رو روش درمان قطعی نمیدونم
همه میدونیم ام اس بیماری پر افت و خیزیست . شاید فربود زمانی که به فلجی کامل رسید در بدترین شرایط دوران ام اس قرار داشت و الان که کوه نورد هست در بهترین شرایط ام اس .
پس من نگفتم فربود درمان شده و نه گفتم که امپول فربود رو درمان کرده ! پس کسی که داره جو رو متشنج میکنه شما هستید .

شما هم میتونید صحبت کنید کسی جلوتون رو نگرفته . فکر کنم برای دفاع از خودم و ناظرها و سایت باید به همه بگم که شما داشتی از طریق پیغام خصوصی تبلیغ این روش رو میکردی که جلوتون رو گرفتن . هر جا قانونی داره و قانون اینجا هم اینه .

چرا عصبانی میشی بابا؟
«میتونم بگم فربود ، با فیزیوتراپی و تزریق امپول های ام اس از فلجی کامل به کوه نورد حرفه ای رسیده»
دکتر خدادادی نه پدر منه نه به من پول میده.خودم هم دارم پول جور میکنم تا داروهام و از دکتر ملکیان بگیرم.
باشه باور نکنید.
من خوب میشم خیلی زودتر از اونی که فکرش و بکنید.بخدا هرشب به فکر همتون هستم.دارم واسه همتون حرص میخورم.خدا کنه زودتر راهتون و پیدا کنید.موقعی که یکیتون خوب میشه من بال در میارم از پدر مادرتون هم بیشتر خوشحال میشم.این حرفم و بچه هایی که میشناسنم باور میکنن.
مولام علی یار و یاور هرچی ام اسی.علی علی یاعلی

RE: رژیم غذایی پیشنهادی برای ام اس - TootFarangi - 2012/04/05

هر موقع از این تاپیک ها می بینم با خودم می گم پس چرا من ام اس گرفتم confused2

خب مگه ام اس چیه؟
یه امتحان الهیه.باید سربلند از توش بلند بیرون بیایم همه مون.
امتحانه تا به حال امتحان دادید؟نمرتون خوب بوده؟
من که تا به حال امتحانی و رد نشدم چه تو درس چه تو زندگی.این امتحان هم مطمئنم تا مرداد ماه قبول میشم هیچ،بیست میشم.

RE: رژیم غذایی پیشنهادی برای ام اس - TootFarangi - 2012/04/05

(2012/04/05, 05:55 PM)ثریا نوشته است: خب مگه ام اس چیه؟
یه امتحان الهیه.باید سربلند از توش بلند بیرون بیایم همه مون.
امتحانه تا به حال امتحان دادید؟نمرتون خوب بوده؟
من که تا به حال امتحانی و رد نشدم چه تو درس چه تو زندگی.این امتحان هم مطمئنم تا مرداد ماه قبول میشم هیچ،بیست میشم.

اگر منظورتون به منه ، بایس بگم متاسفانه منظور من رو متوجه نشدید.
بنده میزان استفاده از گرمی جات و غذاهای طبیعی در زندگیم 7 یا 8 برابر استفاده از سردی ها و غذاهای مصنوعی هست.
چرا من ام اس گرفتم ؟
نظریه های علمی 100% نیست ، چه طب سنتی چه کلاسیک ، ممکنه من با قطع دارو مشکلی نداشته باشم ولی فلانی مشکل دار بشه !!
همه ی صحبت های جناب حمید هم همین بود ، پیشنهاد دادن برای بهبود وضعیت جسمی هر فرد کار زیاد جالبی نیست.
من شیر می خورم چون با خوردنش هیچ وقت احساس بدی نداشتم که خیلی هم دوست می دارم ، فلانی با خوردن شیر احساس ضعف بهش دست میده و حالش بد میشه !
من وقتی ماست می خورم مشکلی ندارم ، ولی فلانی اذیت میشه !!!!
بدن آدم ها با فرق داره دوست جان عزیز ...
شما نمی تونید 100% بگید من اگر فلان کار رو بکنم خوب میشم چه بسا که ممکنه بدتر بشم ، اونوقت کی جوابگو هست ؟
به هر جهت من به شخصه می تونم به جرات بگم من گرمی خوری و طبیعی خوری بیشتر داشتم تا سردی خوری و خوردن غذاهای مصنوعی .
بعدش هم آدم توی زندگیش باید تعادل داشته باشه ، نه 100% گرمی نه 100% سردی !