وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس
رژیم غذایی جمشید خدادادی - نسخه قابل چاپ

+- وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس (https://mscenter.ir)
+-- انجمن: ام اس (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3)
+--- انجمن: بحث هاي تخصصي اعضا (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A8%D8%AD%D8%AB-%D9%87%D8%A7%D9%8A-%D8%AA%D8%AE%D8%B5%D8%B5%D9%8A-%D8%A7%D8%B9%D8%B6%D8%A7)
+--- موضوع: رژیم غذایی جمشید خدادادی (/Thread-%D8%B1%DA%98%DB%8C%D9%85-%D8%BA%D8%B0%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%AC%D9%85%D8%B4%DB%8C%D8%AF-%D8%AE%D8%AF%D8%A7%D8%AF%D8%A7%D8%AF%DB%8C)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27

RE: می دونم همتون جمشید خدادادی رو میشناسین - آرمین - 2011/08/31

من تازه جایی رو پیدا کردم که دوغ محلی اعلا داره الان 4 .5 ماهه که حسابی می خورم با لذت زیاد

RE: می دونم همتون جمشید خدادادی رو میشناسین - maedeh - 2011/08/31

من نه با پنیر مشکل دارم نه دوغ نه شیر

اتفقا مضرف پنیرمم خیلی بالاس

تا حالا که مشکلی ندارم

بابا ادم خودش باید ببین با چی حال می کنه اگه بهش خوش میگذره بخوره

البته نه همه چیز دیگه منظورم روشن دیگه...............agreement2agreement2agreement2agreement2agreement2

RE: می دونم همتون جمشید خدادادی رو میشناسین - DavidBili - 2011/08/31

سلام به همه دوستان گل love51
من از دكترم پرسيدم رژيم غذايي چيكار كنم؟ چي بخورم چي نخورم؟
گفت: هرچي دوست داري بخور دنبال اين حرفا هم نباش! فقط و فقط چربي زياد نخور مخصوصا چربي هاي اشباح!
منم گوش دادم شديد Smile (16) ماست ولبنيات كه زياد ميخورم، دوغ كه اصلا از سر سفره قطع نميشه، خدا را شكر مشكلي هم نداشتم. البته چيزاي گرم زياد ميخورم.
به نظر من رو اين چيزا حساس نشين فقط استرس مياره كه مضرترين چيز واسه منو شماست.

RE: می دونم همتون جمشید خدادادی رو میشناسین - ehsan 10054 - 2011/08/31

يه مدت رزيم آقاي خداداي را گرفتم دندونا م خراب شد البته بعضي از حرفاش مثه گوشت بوقلمونش درست بود ولي كلا خوب نيست حال نميكنم باشTongue

RE: پاسخ : می دونم همتون جمشید خدادادی رو میشناسین - fatiiii - 2011/09/01

(2009/07/23, 08:53 AM)sima نوشته است: بچه ها می دونین رازی که من دارو مصرف نمی کنم چیه؟
من به توصیه های استاد مو به مو عمل می کنم
شما هم امتحان کنین ضرر نمی کنین بعدش هم دارو هاتونو مثل من کنار بذارین Wink

سلام خوبید ؟
من تازه با این سایت آشنا شدم و فکر میکنم تو همبن 2روز که عضو سایت شدم و کسایی رو دیدم که مثل من هستم کلی تو بهتر شدنه روحیه ام تاثیر داشت
اما موقعیته شما برام خیلی جالب بود که تقریبا 10ساله که ام اس دارید و نوشتید که هیچ دارویی مصرف نمیکنید ! انگار شک بهم وارد شد که مگه میشه !!! confused2
گفتم یه پیام بهتون بزنم و در مورد وضعیتتون سوال کنم ! البته اگه جسارت و فضولی نباشه و دوست داشتید جوابمو بدید !
میخواستم بدونم الان موقعیته جسمی و روحیتون چطوره ؟
چطور شده که هیچ دارویی مصرف نمیکنید ! البته نباید از لطف و مرحمت خداوند غافل بود !
ممنون میشم اگه جوابو برام به صورت پیام خصوصی جواب بدید
قربونتون ashamed0006.giflove51

RE: می دونم همتون جمشید خدادادی رو میشناسین - nahid - 2011/09/01

دوست عزیز این ارسال سیما مال دوسال پیشه .
خیلی وقته سیما جون به سایت نیومده چیزی بنویسه.

RE: می دونم همتون جمشید خدادادی رو میشناسین - Ali 324 - 2011/09/09

سلام بچه ها !!!
اگه سیما خانم نیست من که هستم !!!Smile (16)Smile (16)
الان دو ساله داروم را کنار گذاشتم و هیچ دارویی از خانواده ی اینتر فرون ها را مصرف نمی کنم !!
شروع ترکم هم با رژیم استاد خدادادی بود عاشقشم!!!SmileSmile
اگه یه نفر کمی غذاها را بشناسه می تونه توی اون رژیم سخت تنوع ایجاد کنه و رعایت کنه هرچی باشه از سیناوکس و . . . که بهتره !!
بچه های دیگه هم هستن که داروهاشون را بعد از چند سال با رژیم استاد کنار گذاشتن مثل خانم شفایافته و . . .

کی میگه نمیشه رعایت کرد؟؟؟angry3angry3
اگه کلیه ها . کبد و مفاصل یه نفر بعد چند سال تزریق مثل من و دوستام بشه حتما رژیم را ترجیح می دند!!‍

RE: می دونم همتون جمشید خدادادی رو میشناسین - زهرا59 - 2011/09/09

من بخاطر اينكه پاها و كمرم درد ميكنه تصميم گرفتم كه لبنيات بخاطر كلسيمش بخورم براي همينم ماست رو هرروز نهار ميخوردم ولي چشمتون روز بد نبينه بعد از دو روز اينقدر بيحال شدم و دست و پاهام بي حس شدن angry3،خيلي دنبالش رفتمHuh كه ببينم چي حالمو بد كرد ولي بعد توي همين سايت خوندم كه ماست طبيعتش سرده و شروع كردم به عسل خوردن تا اينكه بازم توي همين سايت خوندم كه كنجد كلسيم بالايي داره و طبيعتشم گرمه كه فعلاً خوبم ،ولي عسلو هروز صبح توي چايي ميريزم و ميخورمhappy0065.gifagreement2

RE: می دونم همتون جمشید خدادادی رو میشناسین - somaye_602000 - 2011/09/09

منم 12 سال پیش اولین علامتهای ام اس را داشتم و 8 ساله که تشخیص دادن واسم منم دارو مصرف نمیکنم و همیشه سردیجات زیاد مصرف میکردم (
اطلاعی از سردی و گرمی نداشتم) یکی دو ماه بود که بی رویه ماست و شیر میخوردم که یه حمله بعد 7 سال اومد سراغم فکر کنم کالباس از همه چی بدتره چون شب قبلش کلی کالباس خوردم و ماست پرچرب و .... الانم دارم رژیم گرمی رارعایت میکنم و راضی ام اگه سردی بخورم کف پاهام داغ میشه. من هنوزم دارو مصرف نمیکنمicon_question

RE: می دونم همتون جمشید خدادادی رو میشناسین - ostad2000 - 2011/09/10

به گفته غزل خانم کالباس و سوسیس خیلی مضره,چه برای آدم سالم چه بیمار
هر کس که از کمبود کلسیم در رژیم غذاییش میترسه به جای خوردن لبنیات میتونه از کنجد,انواع مغزهای خام,آبگوشت با استخوان که با شعله ی ملایم پخته شده باشه استفاده کنه