وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس
رژیم غذایی جمشید خدادادی - نسخه قابل چاپ

+- وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس (https://mscenter.ir)
+-- انجمن: ام اس (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3)
+--- انجمن: بحث هاي تخصصي اعضا (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A8%D8%AD%D8%AB-%D9%87%D8%A7%D9%8A-%D8%AA%D8%AE%D8%B5%D8%B5%D9%8A-%D8%A7%D8%B9%D8%B6%D8%A7)
+--- موضوع: رژیم غذایی جمشید خدادادی (/Thread-%D8%B1%DA%98%DB%8C%D9%85-%D8%BA%D8%B0%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%AC%D9%85%D8%B4%DB%8C%D8%AF-%D8%AE%D8%AF%D8%A7%D8%AF%D8%A7%D8%AF%DB%8C)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27

RE: می دونم همتون جمشید خدادادی رو میشناسین - montazer - 2011/05/18

هیچ میدونید تمام انسانها در طول زندگیشون حالتهایی نزدیک به سرطان رو تجربه میکنند؟این مطلب رو در اینترنت دیدم که نتایج تحقیق یک موسسه بود یعنی بعضی مواقع بدن در شرایطی قرار میگیره که یک ناهنجاری درش ایجاد میشه که اگر توسط سیستم دفاعی بدن ترمیم نشه به سرطان تبدیل میشه.طبق اون نتایج هر انسان در طول عمرش شش یا هفت بار این شرایط بحرانی رو تجربه میکنه.
منظورم اینه که شاید همه انسانها تا درجاتی از شروع این بیماری رو طی میکنن ولی سیستم دفاعی بدنشون وضعیت رو برمیگردونه یعنی تغییر و تحولاتی در بدن همه انسانها اتفاق میافته که مانع از نابهنجاری وایجاد این بیماری میشه و فقط وقتی علائم این بیماری ظاهر میشه که وضعیت نابهنجار در بدن مداومت پیدا کنه .
شاید اصرار ما به بودن در یک شرایط خاص (غذایی و روحی روانی و ...)باعث شده که از اون خط قرمز رد بشیم وشاید این برنامه غذایی فرصتی به بدن میده که خودش رو ترمیم کنه.

RE: می دونم همتون جمشید خدادادی رو میشناسین - آرمین - 2011/05/18

ببینید شاید افرادی با علاقه ویا اعتقاد به یک شخص خاصی اونو به عنوان مرید برای خودشون انتخاب کنند ودستورات خاصی رو که اون شخص مثلا در مورد پزشکی مطرح می کنه رو رعایت کنند وجواب بگیرند .

این روش مطمئنا تاثیر مثبت خودش رو می ذاره ،حالا حرفم به کسایی که به این فرد (خدادادی)اعتقاد دارند بر می گرده ،
شما حتی اگه به یک درخت اعتقاد داشته باشید حتما نیروی مثبتش رو تو روح وروان وجسمتون ساطع می کنه!!

آره اگه بعضی بچه ها با این روش حال می کنند یعنی تو وجودشون و روحشون با انجام توصیه ها خدادادی این انرژی مثبت تولید می شه منم به عنوان مخالف ترین فرد این انجمن با خدادادی که نظرم رو اعلام کردم، هیچ حرفی ندارم.

ولی اینو بدونیم که این مثبت اندیشی به این فرد بوده که به شما بهبود بخشیده ویا شما رو شفا داده،نه چیزی غیر از این...

RE: می دونم همتون جمشید خدادادی رو میشناسین - Sina - 2011/05/18

آرمین بالاخره که بد نبوده ....
ولی باز هم بالاخره هر چی باشه ... رژیم هم بی تاثیر نیست و بد هم نیست

RE: می دونم همتون جمشید خدادادی رو میشناسین - sara - 2011/05/18

درسته كه رژيم غذايي موثره ولي نمي شه با اطمينان گفت هركي طبع سرد داره ام اس مي گيره هركي طبع گرم داره نه.
چرا فكر مي كنين همه دكترا دنبال پولن؟ اگه همين كورتون و آمپولا نبود امكان نداشت من از آخرين حمله جون سالم در ببرم دست بردارين توروخدا، رژيم بگيرين اما داروهاتونو خواهشا قطع نكنين.

RE: می دونم همتون جمشید خدادادی رو میشناسین - Sina - 2011/05/18

آره خوب هیچ وقت نباید دارو رو قطع کرد ....
من نمیگم که این رژیم رو رعایت کنین و فلان غذاها رو نخورین
ولی میگم غذاهای خوشمزه ای پیشنهاد داده ... امتحانشم ضرر نداره

RE: می دونم همتون جمشید خدادادی رو میشناسین - sara - 2011/05/19

قبول دارم كه در كنار دارو از رژيم استفاده بشه مخصوصا اگه تو رژيمش چيزاي شيرين زياد باشه.

RE: می دونم همتون جمشید خدادادی رو میشناسین - paeeze - 2011/05/24

(2011/05/17, 09:18 PM)havaars نوشته است: مثلا در روستاها و ایلات که قوت اصلی‌شان ماست و شیر هست آیا ام.اس شایع هست؟! یا در شمال ایران که برنج زیاد می‌خورند ام.اس زیاده؟!

نباید نتایج را تعمیم داد. این یک اصل کلی در تحقیقات است. لطفاً به خاطر داشته باشید که هیچ قطعیتی در هیچ پایه علمی چه کلاسیک و چه سنتی وجود ندارد.

سوسن جان درست میگین من خودم گیلانی ام و حدودا میبینم اطرافم این بیمارا چه تعداد وجود داره و چقدر در حال افزایشه
جالبه بدونی اونا برنج هم مصرف میکنن

من نمیگم برنج و این چیزا دلیل ام اسه ولی خواهش میکنم نگین تو شهرهایی که این مواد مصرف میشه آمار پایینه!!!!!!!!!!شاید قدیم هم این تعداد بیمار ام اس بودن ولی تشخیص ندادن یا اصلا نرفتن دکتر!

دکتر حاتمیان رییس انجمن ام اس گیلان میگه حدود 30 درصد از بیمارای گیلان که بیماریشون تایید شده نمیان تو انجمن عضو شن.این که نمیان دلایل خاص خودش رو داره شاید مثل شهر های دیگه جا افتاده نیست.

RE: می دونم همتون جمشید خدادادی رو میشناسین - nahid - 2011/05/24

به برنج ربطی نداره چون این ژاپنیا و کره ای ها و چشم بادومیا ( رنگین پوست ها )نمی گیرن.احتمالا بیشتر به ویتامین دی ربط داره و تغذیه و نژاد .

RE: می دونم همتون جمشید خدادادی رو میشناسین - sattar - 2011/05/29

(2011/05/16, 05:55 PM)nahid نوشته است: خوب آقای ستار ، این موارد باید در شکایت از این پزشک و بیمارستان آورده بشه و کسانی که در این باره صحبت می کنند ، اسنادش رو هم جمع کنند تا شاید رسیدگی شود.
سلام
گوش اگر گوش تو و ناله اگر ناله ماست آنچه البته به جایی نرسد فریاد است

RE: پاسخ : می دونم همتون جمشید خدادادی رو میشناسین - ناصر1333 - 2011/08/07

با سلام.دوستان عزیز اگر تاریخچه پیشرفت پزشکی را مطالعه کنیم متوجه میشویم که پزشکان هر دوره ای از تاریخ با افراد خلاق زمان خودشان مخالفت کرده انداز جمله با پاستور که امروزه همه اورا به خاطر تلاشهایش در شناخت میکرب و عوامل بیماری می ستایند پزشکان هم عصرش ابتدا قبول نداشتند و مخصوصا در خصوص این نظر او که علت عفونت بعد از عمل جراحی موجودات ریزی هستند که دیده نمیشوند مخالفت میکردند ولی امروز تمام پزشکان میپذیرند.چرا پزشکان ما در ایران نظریات آقای جمشید خدادادی را مزخرف میدانند اولا گفتن کلمه مزخرف از یک پزشک دور از انتظار است چون پزشک باید علمی برخورد کندمثلا میتواند بگوید نظرات آقای خدادادی غیر علمی است ولی تعجب این است که پزشکان ایران البته نه همه آنان بدون اینکه آزمایش علمی در خصوص ادعای آقای خدادادی بکنند رد میکنند حتی تا کنون یک پزشک آزمایشی در این خصوص نکرده است.گذشته از این پزشکان یک بار یک جلسه ای تشکیل دهند و با حضور آقای خدادادی نظرات او را نقد کنند و او هم امکان پاسخ داشته باشد. نه اینکه همیشه پشت سرش حرف بزنند.آقای خدادادی بیش از 20 سال است که تحقیق میکند و شخصیتی است که بیهوده خودش را گیر نمی اندازد. و آدم پول پرستی هم نیست که به خاطر پول این نظریات را ارایه دهد ایشان بیشتر کتابهای پزشکی مدرن را خوانده است ولی همه پزشکان تمام کتابهای اورا نخوانده اند. راه حل این است که یکبار تجویز او را پزشکان انجام دهند تا اثرش را ببینند و دومین راه حل این است که اتقاد خود را در حضور او بگویند تا ایشان از خودشان دفاع کنند.