وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس
اطلاعیه شماره 13 : فراخوان ارسال آثار به اولين نمایشگاه هنرهای تجسم - نسخه قابل چاپ

+- وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس (https://mscenter.ir)
+-- انجمن: اطلاعیه ها و قوانین (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%DB%8C%D9%87-%D9%87%D8%A7-%D9%88-%D9%82%D9%88%D8%A7%D9%86%DB%8C%D9%86)
+--- انجمن: اطلاعیه ها و قوانین سایت (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%DB%8C%D9%87-%D9%87%D8%A7-%D9%88-%D9%82%D9%88%D8%A7%D9%86%DB%8C%D9%86-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA)
+--- موضوع: اطلاعیه شماره 13 : فراخوان ارسال آثار به اولين نمایشگاه هنرهای تجسم (/Thread-%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%DB%8C%D9%87-%D8%B4%D9%85%D8%A7%D8%B1%D9%87-13-%D9%81%D8%B1%D8%A7%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%86-%D8%A7%D8%B1%D8%B3%D8%A7%D9%84-%D8%A2%D8%AB%D8%A7%D8%B1-%D8%A8%D9%87-%D8%A7%D9%88%D9%84%D9%8A%D9%86-%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%87%D9%86%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AA%D8%AC%D8%B3%D9%85)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

RE: اطلاعیه شماره 13 : فراخوان ارسال آثار به اولين نمایشگاه هنرهای تج - minoshka - 2013/05/10

سلام خوب من ندیده از زحمات هنرمندای عزیز این سایت تشکر میکنمicon_questionخوب ما دوریم نمیشه بیایمsad2

RE: اطلاعیه شماره 13 : فراخوان ارسال آثار به اولين نمایشگاه هنرهای تج - sargol - 2013/05/10

دست همه دوستان عزیز هنرمندما بی نهایت دردنکنه.من کارهای نازنین جوون وافسانه جوون واحسان خان وچنددقیقه ازدوستان رو توی تایپیک آثارهنری دیدم کارهای همگی شماحرف نداره.ودستت همگی اون زحمتکشان که نمایشگاه آثارهنری دوستان روبرگزارکردند هم بی نهایت دردنکنه.icon_question

RE: اطلاعیه شماره 13 : فراخوان ارسال آثار به اولين نمایشگاه هنرهای تج - earth - 2013/05/11

اگه این عکس رو اینجا ارسال نمی کردم، اگه خودم خودم رو لو نمی دادم، اگه سرتون درد می کرد برای کارآگاه بازی، لابد به راحتی می تونستید حدس بزنید این یادداشت رو چه کسی نوشته نه؟

[تصویر:  d169_110520132956.jpg]

وای انگار خیلی خسته و گرسنه بودم (ز) آغاز فراموش شده. هرکدومتون رفتید زحمت بکشید این اشتباه را پوشش دهید و درستش کنید. سپاسگزارم.
انگار کسی سرش درد نمی کنه برای کارآگاه بازی.angry2angry2angry2angry2

RE: اطلاعیه شماره 13 : فراخوان ارسال آثار به اولين نمایشگاه هنرهای تج - afsaneh - 2013/05/11

روزی که از نمایشگاه برگشتم کلی حسرت خوردم که چرا یادم رفت تو دفتر یاد بود چیزی بنویسمconfused
اما الان خوشحالم که یادم رفت وگرنه با اون دست خط افتضاحم حسابی ابروم میرفتbadtaste
سعیده جون چه خطی داریlove28
البته منم قراره برم کلاس خط Tongue

البته غیر از متن زیبای سعیده جان یه نکته دیگه هم تو این عکس هستangry2

خودکار من چی شد؟؟؟icon_cry
اینی که اینجاست یکی دیگس
مگه نه نازنین؟
تازه بعد از کلی سینوکس زدن یه خودکار گیرم اومده بود که روش نوشته بود سینوکسSad
هیچ کس از سایت خارج نشه من به همه مشکوکمfighting0030.gif

RE: اطلاعیه شماره 13 : فراخوان ارسال آثار به اولين نمایشگاه هنرهای تج - naazanin - 2013/05/11

N_aggressive (35)N_aggressive (35)افسانه دلت بسوزه من نوشتم N_aggressive (35)N_aggressive (35)
icon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin

منکه اونروزی که رفتیم بیرون باهم بهت گفتم که خودکار عوض شدهSmile (16)Smile (16)Smile (16)
آره این داداش خودکارتهlaughing3laughing3laughing3

آقا مدیر واسه جاییزه یه خودکار واسه افسانه بخرSmile (16)Smile (16)
تازه نزدیک بود اونروزی همین یدونه خودکارو هم از دست بدیمlaughing3laughing3

RE: اطلاعیه شماره 13 : فراخوان ارسال آثار به اولين نمایشگاه هنرهای تج - earth - 2013/05/11

حالا افسانه در مورد دستخط من اگه دستم انداختی باور کن من دستخطم خیلی قشنگه به خدا منتهی اینجا معمولی نوشتم که ریا نشه.
می گم خوبه حالا اینجا چند تا چپ دست داریم و یه تاپیک هم کلی قربون صدقه چپ دستها رفته شده هیچکس نیومده اینجا کنکاش کنه اونوقت افسانه تو دنبال خودکارت می گردی؟ من به جای شما بودم الان کلی نکات کارآگاهی مطرح می کردم مثلن اینکه این نوشته یه چپ دسته نه به خاطر نوع خطش ها نه، به خاطر جهت گذاشته شدن خودکار که توجه افسانه رو به این جلب کرده که خودکارش این نیست. حالا می تونید برای یافتن خودکار افسانه موشکافی کنید. بازم افسانه اگه در مورد دستخطم جدی گفتی که ممنونم اگه هم نه خواستی عکس رو بگی باور کن دستخطم خیلی قشنگه به عمد اینطوری ساده نوشتم. smilingsmilingsmilingsmiling

RE: اطلاعیه شماره 13 : فراخوان ارسال آثار به اولين نمایشگاه هنرهای تج - nahid - 2013/05/12

والا من از خودکار تو دفتر استفاده نکردم قسم می خورم !
چون نفر قبلی که می نوشت گویا یه پسری بود که سرما خورده بود ، منم حسساس !
بخدا من با خودکار مشکی خودم نوشتم نه با آبی !
به عبارت دیگر من ندزدیدم !
سعیده من بعد از خوندن نوشته ت فهمیدم چه اراجیفی نوشتم من ! اصن خجالتم نکشیدما !

RE: اطلاعیه شماره 13 : فراخوان ارسال آثار به اولين نمایشگاه هنرهای تج - earth - 2013/05/12

ناهید شکسته نفسی می کنی. راستش من تمام نوشته ی دوستان رو بی اجازه خوندم. امیدوارم به لطف خودشون دیده بپوشند از این کار بی اجازه. ناهید جان! وقتی نوشته ی تو رو می خوندم حس بسیار خوبی بهم دست داد. خوشحالم که تو انقده تو دل بچه ها جایگاه خوب و نیکی پیدا کردی، که نکات مهم و پند آموزی، که به بچه ها طی نوشته هات داری، کسی دلگیر نمی شه.

RE: اطلاعیه شماره 13 : فراخوان ارسال آثار به اولين نمایشگاه هنرهای تج - soheila.f.d - 2013/05/12

واااااای بالاخره دیروز بعد از اداره با همسرم قرار گذاشتم و با هم رفتیم نمایشگاه

هیشکی منو دوس نداره
آخه هیشششششکی اونجا نبود angel

اما آثار زیبای دوستای گلمون رو دیدم
کللللللللی ذوق کردم icon_question

نقاشیهای زیبا و دلنشین ( اکرلیک و رنگ روغن) مینا -ر عزیز icon_biggrin
عکسهای بی نظیر فربود عزیز، بخصوص تابلوی بالین (برگهای زرد و خشکی که روی تنه درخت آرمیده بودن) فوق العاده بودن happy0065.gif
یه تابلوی خیلی زیبا هم که حسابی به دلم نشست و معلومه کلی زمان برده و کلی زحمت کشیدن، شالیزار زیبایی بود که زنان مشغول کار در مزرعه بودن و خیلی قشنگ بود، نمیدونم هنر زیبای الهام محمدی بود یا مینا-ر happy0064.gif

بهرحال نقاشی رنگ روغن فوق العاده ای بود و بقیه آثار که الان حضور ذهن ندارم

از همه دوستای گلم که آثاری بدین قشنگی خلق کردن و همه عزیزانی که برای برپایی این نمایشگاه زحمت کشیدن آرزوی روزهایی خوش دارم
بازم ممنون
love51

راستی منم یادگاری نوشتما

RE: اطلاعیه شماره 13 : فراخوان ارسال آثار به اولين نمایشگاه هنرهای تج - hamid - 2013/05/12

بالاخره نمایشگاه هنرهای تجسمی ام اس سنتر هم تموم شد
جا داره از هنرمندای عزیزمون که زحمت کشیدن و آثار خودشون رو ارسال کردن تشکر کنم
یه تشکر هم از پویا به خاطر تمام زحمت هایی که بابت چاپ و روی فوم بردن و بست زدن و ... کشید
تشکر بعدی هم از نفس و ساینا عزیز که توی چیدمان خیلی کمکمون کردن
بازم تشکر از نازنین و افسانه عزیز که خیلی زحمت کشیدن و نصف روز ها و شاید بیشتر روزها در گالری حاضر بودن

انشالا که کسی از قلم نیوفته تشکر اخرمم از شهرزاد ، نرگس ، نفس ، ساینا ، پرستو ، انارام که زحمت تبلیغات و پخش تراکت رو برعهده داشتن
و بچه های تیم همایش که در زمینه گالری هم خیلی فعالیت داشتن ندا ، مهسا ، فربود ، مجید ، پویا

دست همگی درد نکنه .
دست اونهایی که زحمت کشیدن و اومدن از گالری دیدن کردن درد نکنه .
دست اونایی که شرایط اومدن رو نداشتن هم درد نکنه .
دست اونهایی که شرایط اومدن داشتن ولی کم لطفی کردن هم درد نکنه .

اینم 2 تا عکس که یکیش رو smiling خودم از خودم گرفتم چون بدبخت شدم تنهایی هزار تا قاب رو جمع و جور کردم و چیدم تو ماشین و با سرعت 10 کیلومتر بر ساعت حرکت کردم Smile (16) یعنی پیر شدما laughing3laughing3laughing3