وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس
تخفیف بهای برق - نسخه قابل چاپ

+- وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس (https://mscenter.ir)
+-- انجمن: ام اس (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3)
+--- انجمن: خدمات رفاهی (https://mscenter.ir/Forum-%D8%AE%D8%AF%D9%85%D8%A7%D8%AA-%D8%B1%D9%81%D8%A7%D9%87%DB%8C)
+--- موضوع: تخفیف بهای برق (/Thread-%D8%AA%D8%AE%D9%81%DB%8C%D9%81-%D8%A8%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D9%82)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8

بهای برق - khatereh. - 2013/03/02

بچه ها نمیدونم تا چه قدر راسته تاریخشو هم که میبینین برای سال قبله....اما من قبلا تو شرکت برق کار میکردم برای همین دوستای برقیم فورواردش کردن
گفتم شاید به درد یه عده بخوره

RE: بهای برق - sargol - 2013/03/02

(2013/03/02, 08:06 PM)khatereh. نوشته است: بچه ها نمیدونم تا چه قدر راسته تاریخشو هم که میبینین برای سال قبله....اما من قبلا تو شرکت برق کار میکردم برای همین دوستای برقیم فورواردش کردن
گفتم شاید به درد یه عده بخوره
من وقتی این مطلب روخوندم برای من این سوال پیش اومدآیااین مطلب واقعیت داره یاصرفادرحدنوشته هست شمامدیران گرامی مث اینکه این سوال منوغیرمنطقی دونستین وحذفش کردین خواهشابمن یک جواب بدین.من برای خودم نمیگم که برای خاله ام که آسم داره ومدام نیازبه اکسیژن داره پرسیدم اینجاکه اسمی ازبیماران آسمی نبرده آیااین مطلب شامل این بیماران هم میشه.الان امیدوارم قبل حذف کردن پستم یکی لطف کنه وجوابموبده

RE: بهای برق - blue sky - 2013/03/02

انجمن مشهد گفته قبض برق خونمونو ببریم برا تخفیف

تخفیف ۳۰ درصدی بهای برق به بیماران خاص - paeazan - 2013/04/18

تاریخ انتشار: ۱۳ اسفند ۱۳۹۱

مبتلایان به بیماری‌های خاص مانند تالاسمی، هموفیلی،‌ام اس، دیالیز و سرطان که از تجهیزات برقی پزشکی مانند اکسیژن استفاده می‌کنند از تخفیف ۳۰ درصدی بهای برق بهره‌مند می‌شوند.

به گزارش ایلنا، مجید نامجو وزیر نیرو با ارسال بخش نامه‌ای به شرکت مادر تخصصی توانیر بر بهره‌مندی از تخفیف ۳۰ درصدی صورت حساب بهای برق تحت عنوان «تخفیف بیماری‌های خاص» تأکید کرده است.

وی در این بخش نامه خاطرنشان کرده است: بهای برق آن دسته از مشترکین خانگی که برای نگهداری از مبتلایان بیماری‌های خاص شامل تالاسمی، هموفیلی،‌ام اس، دیالیز و سرطان و بیماری‌های صعب العلاج که نیاز به تجهیزات برقی پزشکی خاص نظیر اکسیژن در منزل دارند، با ارائه تأییدیه از معاونین درمان دانشگاه‌های علوم پزشکی یا مدیران شبکه بهداشت و درمان شهرستان‌ها بر اساس تعرفه خانگی و با احتساب ۳۰ درصد تخفیف محاسبه و دریافت شود.

وی یادآور شد: تخفیف مذکور تحت عنوان «تخفیف بیماریهای خاص» در صورت حسابهای برق درج شود.

با تشکر از آقا سروش بخاطر اشاره به این خبر

"فردا تابستونه. کلر گازی بزنین" کدومه ما که کولر دو تیکه روشن کردیمlove28
خبر خوشحال کننده ای بود

RE: تخفیف ۳۰ درصدی بهای برق به بیماران خاص - یه غریبه - 2013/04/18

کاش نمیزدن بیماریهای خاصconfused
کل همسایگان محترم میفهمن آخهconfused

RE: تخفیف ۳۰ درصدی بهای برق به بیماران خاص - paeeze - 2013/04/18

برق که صورت حساب نمیاد دیگه!confused2

اگرم بیاد چند ماه دیگه جمع میکنن

RE: تخفیف ۳۰ درصدی بهای برق به بیماران خاص - sooorooosh - 2013/04/18

خواش میشود. امروز ابلاغیه رو دیدمSmile (16)

RE: تخفیف ۳۰ درصدی بهای برق به بیماران خاص - hessam - 2013/04/18

ما مگه چه لوازم پزشکی داریم که مصرف برق هم داشته icon_cryباشه که جلوی در همسایه ها معلوم بشه بیماری خاص داریم تازه اونا به چی بیماریهایی فکر نکنندconfusedconfusedconfusedconfused

RE: تخفیف ۳۰ درصدی بهای برق به بیماران خاص - paeazan - 2013/04/18

خب سروش گفت بریم تخفیف بگیریم و اسم ام اس هم در خبر هست وگرنه متن خبر که چنگی به دل نمیزنهconfused
باید بریم دنبالش کنیم ببینیم چی به چیهN_aggressive (35)
برا ما که قبض میاد
چرا باید همسایه بفهمه؟
چقدر نگران اینا هستینconfused
تخفیف هم ندن که ندن مگه تا حالا معطل تخفیف اینا بودیم؟

RE: تخفیف ۳۰ درصدی بهای برق به بیماران خاص - یه غریبه - 2013/04/18

بعضی وقتا دوز کنجکاوی همسایه ها بالا میرهconfused
اگه کسی به نتیجه رسید ممنون میشم بهمون بگهicon_question