وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس
شخصیت خاص بیماران ام اسی - نسخه قابل چاپ

+- وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس (https://mscenter.ir)
+-- انجمن: ام اس (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3)
+--- انجمن: بحث هاي تخصصي اعضا (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A8%D8%AD%D8%AB-%D9%87%D8%A7%D9%8A-%D8%AA%D8%AE%D8%B5%D8%B5%D9%8A-%D8%A7%D8%B9%D8%B6%D8%A7)
+--- موضوع: شخصیت خاص بیماران ام اسی (/Thread-%D8%B4%D8%AE%D8%B5%DB%8C%D8%AA-%D8%AE%D8%A7%D8%B5-%D8%A8%DB%8C%D9%85%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3%DB%8C)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7

RE: شخصیت خاص بیماران ام اسی - یوسفی نازنین - 2013/10/10

منم کمتر از شما نیستم و اسه بقال سرکوجه هم گریه میکنم
ایده آل گرا البته در موارد اخلاقی
حساس sad2
زودرنج زود عصبانی شوangryangry
مهربان love51
مسولیت پذیر
مقرراتی angry3
تنبلConfused
خداییش باهوشم البته چون بچه دارم درمورد هوش بچه یه خورده تحقیق کردم به این نتیجه رسیدم Huh
درس خون هم بودم نه خرخون مفهومی درس رو میفهمیدم icon_cry
دخترخوبیمwoman

RE: شخصیت خاص بیماران ام اسی - minoshka - 2013/10/10

وای منم خیلی حساسم و زود رنجconfused
بقیه بهم میگن مهربونBlush
خیلی میخندم و دردام مال خودمه Smile (16)
منم ایده ال گرام angry3

RE: شخصیت خاص بیماران ام اسی - nahid - 2013/10/10

(2013/02/04, 12:01 PM)parisa2011 نوشته است:
(2013/01/23, 02:25 PM)nahid نوشته است: با خاص کردن خودمون موافق نیستم . سارا راست میگه که درباره ما میگن که من من میکنیم . منظورشون اینه که از خود متشکریم نه اینکه کلمه من رو زیاد به کار میبریم.
چندین ماه پیش یه سایت دیدم که مال یکی از بیسوادهای مدعی طب سنتی بود که این صفات بد رو (که پاییزه هم به یکیش اشاره کرد )، به ام اسی ها نسبت داده بود و عنوان صفحه ویژه ام اسش این بود : مرنج و مرنجان !angry2angry2
من تا این رو دیدم و نظرش رو خوندم آتیش گرفتم که آخه نامرد : تو که مرهم نِئی زخم دلم را ، نمک پاش دل ریشم چرایی ؟؟!!
خلاصه تز یارو که ام اسی ها حرف ،حرف خودشونه ، پیله میکنن و دیگران رو آزار میدن رو قبول نداشتم . الانم ندارم ، شاید درستش اینه که ام اسی ها (و شاید مبتلایان بیماریهای مربوط به اعصاب مرکزی) زیاد فکری و حساس هستن و بی خیال نیستن همین !
حالا هم ممکنه خرفهای دوستان در این تاپیکهای مشابه رو به عنوان سند ادعای مزخرف خودش ضمیمه حرفهای صد تا یه غازش کنه، واقعا هم توی اون سایت یا مشابهش دیدم نوشته های این سایت رو سندِ ادعاشون کردن، برای همین نگرانم. اینقدر از خودتون تعریف نکنین. این خصوصیاتی که نوشتین خصوصیات بیشتر جوانان ایرانیه. شما خاص نیستین . محققان دارن ثابت میکنن چندین ژن توی این بیماری دخالت دارن و روی جهش ژنتیکی و... کار میکنن ، حالا ما بیایم ویژگیهای اخلاقیمون رو بگیم ؟!سن ام اس به کودکی رسیده ، درنظر داشته باشید.
ام اسی ها از بین زیبایان ،باهوشان ،منفی بافان ،خودخوران و مغروران و... گزینش نشده اند ، ام اسی های ایران نماینده ای از همه ویژگی های مردم ایرانند.
این نظر من بود .پوزش میخوام از همتون.
ناهید جون نظر هر کسی برای خودش قابل احترامه smiling
عزیزم من فکر می کنم این خصوصیات اکثر جوانان ایرانی نیست . confused2confused2
شما مثالی بزن از کسی که دروغگو و بد خواه و ذاتاً بد طینت باشه و هم به ام اس مبتلا باشه. من که طی این سالها موردی این چنینی ندیدم .شاید شما دیده باشین .icon_cry
اصلاً اگه کسی بتونه یه همچین موردی را پیدا و معرفی کنه ، جایزه داره happy0065.gif

پریسا جان ، شما مگه کلا چند تا آدم با این صفات بد رو دیدید ؟!
تعداد آدم های بدذات به طور طبیعی و فطری کمتر از آدمهای خوبه .
از هر چند هزار نفر مگه چند تاش ام اسی هست که چند تاش بدذات باشه ؟
ولی با این حال بدون شک آدم بد و دروغگو و.... هم درمیان ام اسی ها هست.شاید من و شما ندیده باشیم. از حمید بپرسی بیشتر سرو کار داشته تا ما .

RE: شخصیت خاص بیماران ام اسی - benjamin - 2013/10/10

سلام ،
چه کسی این موضوع(شخصیت خاص مالتیپلی ها) را مطرح کرده است؟
و چه کسی دارد این را بررسی می کند؟
منتظر پاسخ های دقیق دوستان هستم!
متشکرم
Benjamin

RE: شخصیت خاص بیماران ام اسی - لیلی666 - 2013/10/11

برام خیلی جالبه چون اکثر این خصوصیتها در من هم وجود داره woman

RE: شخصیت خاص بیماران ام اسی - atefeh.l - 2013/10/12

تنفر از دروغ و دروغگو
پرهیز از غیبت کردن
حساس بودن و خودخوری
داشتن وجدان کاری و مسئولیت پذیر بودن
ساده و غیر افاده ای بودن
احساساتی بودن و زود گریه کردن
مهر و محبت نسبت به همنوعان
نداشتن حسادت
همش هست به خصوص اونایی که بلد شدند

RE: شخصیت خاص بیماران ام اسی - saeid - 2013/10/12

شدیدا عصبانی میشم

زودم میزنم زیر گریه
البته در خفا

RE: شخصیت خاص بیماران ام اسی - hania - 2013/10/12

من هم خیلی مسئولیت پذیرم
اگر عضو گروهی باشم که داریم یه کاری رو انجام میدیم کلی حرص می خورم که همه چی درست انجام بشه

بسیار بسیار بسیار منظم هستم
همه چی باید سر جاش باشه و منظم و تمیز باشه
طاقت بی نظمی رو به هیچ وجه ندارم

خیلی حساسم
با کوچک ترین بی توجه می رنجم
زود ناراحت می شم
زیاد گریه می کنم (البته معمولا کسی نمی فهمه...)

اصلا عادت ندارم با کسی درد دل کنم ... همیشه توی خودم می ریزم...می دونم اشتباهه ولی ...

از وقتی که مریض شدم حساسیت هام بیشتر شده....

RE: شخصیت خاص بیماران ام اسی - برگ 7 - 2013/10/12

خيلى خيلى منظم هستم. همه چيز بايد صاف! سر جاش باشه، بسيار مسووليت پذيرم، خيلى حساس ودل نازک هستم روى چيزا بيشتر از ديگران فکر مى کنم. بعد از بيمارى حساسيتم رو کم کردم، مهربون هستم و يه کوچولو هم نازک نارنجيم

RE: شخصیت خاص بیماران ام اسی - عسل راد - 2013/10/25

صادق
خود خور
تو ظاهر خیلی مقاوم ولی از درون خیلی حساس
تو نگاه اول جدی ولی در واقع خیلی شوخ و صمیمی(اینو همه دوستام میگن)
مسیولت پذیر در برابر دیگران
فعلا بسه خیلی تخریب شخصیت کردمicon_biggrin