وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس
شخصیت خاص بیماران ام اسی - نسخه قابل چاپ

+- وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس (https://mscenter.ir)
+-- انجمن: ام اس (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3)
+--- انجمن: بحث هاي تخصصي اعضا (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A8%D8%AD%D8%AB-%D9%87%D8%A7%D9%8A-%D8%AA%D8%AE%D8%B5%D8%B5%D9%8A-%D8%A7%D8%B9%D8%B6%D8%A7)
+--- موضوع: شخصیت خاص بیماران ام اسی (/Thread-%D8%B4%D8%AE%D8%B5%DB%8C%D8%AA-%D8%AE%D8%A7%D8%B5-%D8%A8%DB%8C%D9%85%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3%DB%8C)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7

RE: شخصیت خاص بیماران ام اسی - OMG! - 2013/01/23

(2013/01/22, 11:33 PM)paeeze نوشته است: اینو یکی از اعضای خانواده که عضوه سایته بهم گفته بودconfused گفت اگه دقت کنی اکثرتون همینطورین ,حتی تو!!!confused2

این تاپیک مشابه تاپیکیه که میگن ام اسی ها خوشگل و باهوشن!!! چند تا دلیل آوردم که این ادعا صحت نداره.منظورم این نیست که برعکسش درسته
اونجا هم به قول سروش اومدن با سنگ منو زدن!بعد یه مدت یه گزارش گذاشتن که یه دکتر گفته بود این بیماری باهوشا نیست دلایلشم مثل من بودconfusedببینید گفتم منconfused

ولی در کل سعی نکنیم خودمون رو تافته جدابافته بدونیم خیلی بهتره!

من یه آدمم مثل بقیه!

قضیه ی اینه.......میان ماه من تا ماه گردون تفاوت از زمین تا آسمان است......
خب پس به جای من چی بگیم؟ او ما شما ایشان؟:دی
با حرفت موافقم! ما هم مثه بقیه. آی دلم می خواد ثابت شه این بیماری منشاء غیر ژنتیکی و روانی داشته باشه تا حال بعضیا گرفته شه که گاهی طوری به ماها نگاه می کنند انگار خودمون مقصریم که مبتلا شدیمangry3

پ ن: وسواس من نگفتن گرفتم:دی

RE: شخصیت خاص بیماران ام اسی - الی کوچولو - 2013/01/23

این از نظر علمی ثابت شده که ام اس بیماری ترین هاست! حساس ترین-بهترین-زیباترین-درس خون ترین و ..............
این مطلب رو پزشک ها به تجربه دیدند!
من که در مورد خودم میتونم بگم حساس ترین آدم دنیا هستم و به قول اطرافیان کمال گرا. همیشه در دوران تحصیل شاگرد اول بودم. برای همه غصه می خورم و به قول معروف اشکم دم مشکهsad
ولی مطمئن باشید ما جزء ترینها هستیم

RE: شخصیت خاص بیماران ام اسی - gilane - 2013/01/23

منم با نظرتون موافقم چون علیرضا مهربون ترین حساس ترین و دل نازک ترین انسانیه که من تو زندگیم دیدم.

RE: شخصیت خاص بیماران ام اسی - shahrzad.s - 2013/01/23

آدمها خاص با بیماری ها خاصHuh
درسته که ما حساسیم ولی باید توجه داشته باشیم که برای بهبودی بیماریمون باید حساسیت ها را کم کنیم و اگر نمی تونیم احساساتمون را کنترل کنیم , در گیر فضاهای استرس زا و ناراحت کننده نشیم confused2

RE: شخصیت خاص بیماران ام اسی - edarzi - 2013/01/23

منم هميشه جز بچه مثبت ها بودم ... درسم خيلي خوب بود ... بگذريم كه دوران راهنمايي و دبيرستان كه تيزهوشان مي رفتم و بين كسايي كه خيلي خيلي باهوش بودن يه كم ، كم آوردمsmiling ولي هميشه ادبياتم خوب بود زنگهاي انشا انگاري قند تو دلم آب مي كردن...
هميشه سعي مي كنم با همه به خوبي رفتار كنم كه كسي خداي نكرده ازم نرنجه كه اون دنيا نمي تونم از پس حق الناس بر بيام...
خيلي حساس و زود رنجم ... ولي هيچ وقت اشكم جلوي جمع در نمياد و خلوت خودم رو مي طلبه... هر چند چشمام هميشه احساسات درونم رو فاش مي كننconfused2
از همه چيز بهترين رو مي خوام ... همه چي بايد با نظم و سر زمان خودش پيش بره وگرنه عصبانيم مي كنه..
خودم خيلي مسئوليت پذيرم و از ، از زير كار در رفتن آدما خيلي حرصم مي گيره...
و اينكه تازگيا خيلي زود عصباني مي شم ... مني كه طاقتم و صبوريم زبون زد بود الان خيلي زود از كوره در مي رمfighting0030.gif... خدا به خير كنه!wink2

RE: شخصیت خاص بیماران ام اسی - Pooya.N - 2013/01/23

من هم خاصم
هم چپ دستم
هم خفنم
هم مُخَم ... evilgrin0039.gif fighting0030.gif

(2013/01/23, 11:26 AM)edarzi نوشته است: و اينكه تازگيا خيلي زود عصباني مي شم ... مني كه طاقتم و صبوريم زبون زد بود الان خيلي زود از كوره در مي رمfighting0030.gif... خدا به خير كنه!wink2

از اثرات جانبی داروت نیست؟

بچه ها به نظرتون اگه سعی کنیم خلاف مسیری که تا حالا رفتیم رو بریم به بهبودمون کمک می کنه؟:60:یعنی مثلا بی مسوولیت بشیم بد بشیم:دی

پ ن: عمرا بتونیم خودمون رو راضی کنیم که این همه بد باشیمlaughing3

RE: شخصیت خاص بیماران ام اسی - nahid - 2013/01/23

با خاص کردن خودمون موافق نیستم . سارا راست میگه که درباره ما میگن که من من میکنیم . منظورشون اینه که از خود متشکریم نه اینکه کلمه من رو زیاد به کار میبریم.
چندین ماه پیش یه سایت دیدم که مال یکی از بیسوادهای مدعی طب سنتی بود که این صفات بد رو (که پاییزه هم به یکیش اشاره کرد )، به ام اسی ها نسبت داده بود و عنوان صفحه ویژه ام اسش این بود : مرنج و مرنجان !angry2angry2
من تا این رو دیدم و نظرش رو خوندم آتیش گرفتم که آخه نامرد : تو که مرهم نِئی زخم دلم را ، نمک پاش دل ریشم چرایی ؟؟!!
خلاصه تز یارو که ام اسی ها حرف ،حرف خودشونه ، پیله میکنن و دیگران رو آزار میدن رو قبول نداشتم . الانم ندارم ، شاید درستش اینه که ام اسی ها (و شاید مبتلایان بیماریهای مربوط به اعصاب مرکزی) زیاد فکری و حساس هستن و بی خیال نیستن همین !
حالا هم ممکنه خرفهای دوستان در این تاپیکهای مشابه رو به عنوان سند ادعای مزخرف خودش ضمیمه حرفهای صد تا یه غازش کنه، واقعا هم توی اون سایت یا مشابهش دیدم نوشته های این سایت رو سندِ ادعاشون کردن، برای همین نگرانم. اینقدر از خودتون تعریف نکنین. این خصوصیاتی که نوشتین خصوصیات بیشتر جوانان ایرانیه. شما خاص نیستین . محققان دارن ثابت میکنن چندین ژن توی این بیماری دخالت دارن و روی جهش ژنتیکی و... کار میکنن ، حالا ما بیایم ویژگیهای اخلاقیمون رو بگیم ؟!سن ام اس به کودکی رسیده ، درنظر داشته باشید.
ام اسی ها از بین زیبایان ،باهوشان ،منفی بافان ،خودخوران و مغروران و... گزینش نشده اند ، ام اسی های ایران نماینده ای از همه ویژگی های مردم ایرانند.
این نظر من بود .پوزش میخوام از همتون.

RE: شخصیت خاص بیماران ام اسی - edarzi - 2013/01/23

من با nahid موافقم شديد !
اينكه بيايم بگيم خيلي خوبيم كه نمي شه راست مي گه ... اين مي شه از خود راضي بودن

راستي يادم رفته بود تو خصوصياتم اين مغرور بودن رو و لج بازي رو هم بنويسمagreement2

ولي يه جورايي بامزه است كه خصوصياتمون رو چه بد و چه خوب بنويسيم ... شايد براي محاسبه خودمون بد نباشهicon_cry ... يه مروري روي رفتارامون مي شه
(2013/01/23, 12:06 PM)OMG! نوشته است: از اثرات جانبی داروت نیست؟

نه ، فكر نكنم ... ظرفيتم كم شده ... بايد خودسازي كنمAngel

(2013/01/23, 02:25 PM)nahid نوشته است: با خاص کردن خودمون موافق نیستم . سارا راست میگه که درباره ما میگن که من من میکنیم . منظورشون اینه که از خود متشکریم نه اینکه کلمه من رو زیاد به کار میبریم.
چندین ماه پیش یه سایت دیدم که مال یکی از بیسوادهای مدعی طب سنتی بود که این صفات بد رو (که پاییزه هم به یکیش اشاره کرد )، به ام اسی ها نسبت داده بود و عنوان صفحه ویژه ام اسش این بود : مرنج و مرنجان !angry2angry2
من تا این رو دیدم و نظرش رو خوندم آتیش گرفتم که آخه نامرد : تو که مرهم نِئی بر زخم ریشم ، نمک پاش دل ریشم چرایی ؟؟!!
خلاصه تز یارو که ام اسی ها حرف ،حرف خودشونه ، پیله میکنن و دیگران رو آزار میدن رو قبول نداشتم . الانم ندارم ، شاید درستش اینه که ام اسی ها (و شاید مبتلایان بیماریهای مربوط به اعصاب مرکزی) زیاد فکری و حساس هستن و بی خیال نیستن همین !
حالا هم ممکنه خرفهای دوستان در این تاپیکهای مشابه رو به عنوان سند ادعای مزخرف خودش ضمیمه حرفهای صد تا یه غازش کنه، واقعا هم توی اون سایت یا مشابهش دیدم نوشته های این سایت رو سندِ ادعاشون کردن، برای همین نگرانم. اینقدر از خودتون تعریف نکنین. این خصوصیاتی که نوشتین خصوصیات بیشتر جوانان ایرانیه. شما خاص نیستین . محققان دارن ثابت میکنن چندین ژن توی این بیماری دخالت دارن و روی جهش ژنتیکی و... کار میکنن ، حالا ما بیایم ویژگیهای اخلاقیمون رو بگیم ؟!سن ام اس به کودکی رسیده ، درنظر داشته باشید.
ام اسی ها از بین زیبایان ،باهوشان ،منفی بافان ،خودخوران و مغروران و... گزینش نشده اند ، ام اسی ها نماینده ای از همه ویژگی های مردم ایرانند.
این نظر من بود .پوزش میخوام از همتون.

منم سایتشو دیدم انگار پدرکشتگی داشت با ام اسیا!Huh

والا ما همچین از خود متشکر هم نیستیم اینا حرفایی هست که تو مغزمون فرو کردند من یکی که خوشم نمیاد از این حرفا. confused2دفعه ی اولی که این حرفا رو از یه خانومه(دستیار پزشک بود ) شنیدم اصلا خوشم نیومد حس کردم داره اینجوری دلداری میده درحالی که این حرفا اصلا مرهمی روی زخمای ماها نیست مطمئنم خیلیامون حاضریم یه آدم معمولی زیر حد متوسط باشیم ولی سالم باشیم مثه بقیه. با این وجود همچنان معتقدم که خودم زندگی رو سخت می گیرم به خودم و برای همینم هست که استرس و ناراحتی زیادی تحمل می کنم که نتیجه ش میشه هزارتا بیماری که یکیشم میتونه ام اس باشه.