وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس
تزريق سينوكس - نسخه قابل چاپ

+- وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس (https://mscenter.ir)
+-- انجمن: ام اس (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3)
+--- انجمن: پرسش و پاسخ (https://mscenter.ir/Forum-%D9%BE%D8%B1%D8%B3%D8%B4-%D9%88-%D9%BE%D8%A7%D8%B3%D8%AE)
+---- انجمن: آونکس - سينووكس (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A2%D9%88%D9%86%DA%A9%D8%B3-%D8%B3%D9%8A%D9%86%D9%88%D9%88%D9%83%D8%B3)
+---- موضوع: تزريق سينوكس (/Thread-%D8%AA%D8%B2%D8%B1%D9%8A%D9%82-%D8%B3%D9%8A%D9%86%D9%88%D9%83%D8%B3)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27

RE: سينووكس - minoshka - 2013/03/31

سلام سوالم حیاتی من مجبورم دارومو ازمرکزاستان بگیرم حالا اگه این بودرمنجمد همون طوری که توبرشورنوشته تغییر رنگ نده وکاملا حل شه چی کمکم کنیداخ یکی رو زدم بقیه اشون و چیکا کنم وووووووووووای خداااااااااااااااااااااconfused2Huhrolleyessad2

RE: سينووكس - neda.n - 2013/03/31

پودر کاملا حل میشه و رنگ آب به خودش میگیره . الان دقیقا منظوره شما چیه ؟ چه شکلی میشه برا شما ؟

RE: سينووكس - nahid - 2013/03/31

خوب نبایدم تغییر رنگ بده ! باید محلول بیرنگ مثل آب باشه بعد از حل شدنش.

منجمد یعنی یخ زده ، این کلمه رو برای پودری که مثل قرصه به کار نبرید.
شما فقط در یخچال و دور از یخ زدگی نگهداری کنید ، دیگه نگران نباشید .
اینطور که معلومه تازه کارید پس در مراکزی که خود شرکت سیناژن معرفی کرده تزریق انجام بدید نه این که خودتون بزنید.
سیناژن رو سرچ کنید تو همین سایت ، یه شماره تماس 24 ساعته اعلام کرده برای راهنمایی.
شماره 09363094949

RE: سينووكس - saffari_mo - 2013/05/02

(2013/03/30, 01:42 PM)saffari_mo نوشته است: سلام
پودر داخل ویال منجمد نیست و نباید هم یخ بزند همانطور که در بروشور دارو نوشته شده است. متاسفانه نمی توانید از این ویال یخ رده استفاده کنید.
(2013/04/05, 02:45 PM)neda.n نوشته است: من این تجربه رو ندارم ولی میدونم سینوکس از اون دو داروی دیگه خیلی ضعیف تره و اگه از اون دارو بیای به داروی پایین تر شاید کار نادرستی باشه .
تشخیص و تغییر دارو از قوی به ضعیف و بالعکس فقط با نظر قطعی دکتر امکان پذیره

فرمولاسیون . طریقه تزریق داروها با هم متقاوت هستند و لذا بر این اساس مقدار ماده موثره که همان اینترفرون بتا است در آنها کم یا زیاد می شود و خیلی لفظ ضعیف و قوی کاربردی ندارد.

RE: سينووكس - موجود گیاه خوار - 2013/05/28

کسی از دکترش پرسیده که:
ایا داروهایی مثل سیوونکس و اوونکس ، از تشکیل پلاک جدید هم جلوگیری میکنن؟(منظورم اینه که این دارو ها فقط از حمله جلوگیری میکنن یا پلاک ها رو هم میتونن از بین ببرن)

RE: سينووكس - nahid - 2013/05/28

نه از اولشم دکترها گفتن که این آمپولها 30-40 درصد جلوی عود بیماری رو میگیرن ولی هیچ دارویی نیست که پلاک رو از بین ببره. پلاک فقط میتونه کوچکو ریز و بی اثربشهیا غیر فعال . درصورتی که غیر فعال باشه هرچی میخواد زیاد باشه به ما کاری نداره.

RE: سينووكس - شیرین - 2013/05/29

دوستای گلم یه سوالی داشتم:
من از بهمن 90 سینووکس میزنم...
تو این مدت هم همیشه تو یه درمونگاه و توسط یه خانومه(از شرکت سیناژن) آمپولمو زدم....
از 1-2 ماه پیش موقع تزریق درد داشتم..........در حد مرگsad2
طوریکه خودمم باورم نمیشد ولی موقع تزریق گریم میگرفتو نمیتونستم خودمو کنترل کنم.......rolleyes
بعد به خانومه گفتم گفتن ا.......................جدی؟چرا؟
این جملش تا حد مرگ عصبیم میکردangry3angry3angry3angry3angry3angry3angry3angry3angry3angry3angry3angry3angry3angry3angry3angry3angry3angry3angry3angry3
بعد هفته ی پیش گفتم پرستارو عوض میکنم...
بعد از ظهر رفتم همون درمونگاه دادم یه پرستار دیگه برام تزریق کرد...
فقط اینو فهمیدم که گفت میتونی پاشی...
بعد من در نهایت بهت و حیرت بهش نیگا میکردم....
برگشت گفت چیزی شده گفتم واقعا تزریق کردین برام؟خندید گفت مثه اینکه زیاد اذیتت کردن سر این آمپولت
تو دلم گفتم اذیت چیه؟rolleyes
فقط یه چیزی توجهم رو به خودش جلب کرد...confused2
موقعی که پرستار قبلیم میخواست آمپولو آماده کنه بحدی سریع عمل میکرد که من هیچی نمیدیدم و نمیتونستم تشخیص بدم اون مایع درونش کف میکنه یا نه
آخه شنیدم نباید کف بکنهconfused2
وقتی میپرسیدمم میگفت حرکت دستم سریعه چون تو اینکار استاد شدمangry3
ولی اینبار بدقت نیگا کردم
یکم بالای اون مایع درون ظرفش حالت حباب گرفته بود...
نمیدونم چطوری باید بگم...
میخواستم ببینم منظور از کف کردن چیه که میگن اگه مایع کف کنه دیگه باید انداخت دورو استفادش نکردHuh
یه سوال دیگه هم داشتم:
تزریق سینووکس باید آروم باشه؟؟؟

RE: سينووكس - minoshka - 2013/05/29

شیرین جان نمیدونم قضیه کف چیه فقط میدونم اون چند باری که امپول منو هم خیلی سریع زدن من تا چند روز درد و حس میکردم rolleyes

RE: سينووكس - nahid - 2013/05/29

اینو باید شرکت سیناژن بگه.

منم هرجا رفتم سریع محلول رو آماده میکنن و میزنن !
شیرین جان ، فکر کردم میخوای بگی دومی جوری زد دردم نگرفت ، پس خوبه !smiling
فقط اینو میدونم که گفته شده آب مقطر رو قطره قطره به پودر باید اضافه کرد و تزریقشم باید آرام باشه نه سریع .
ولی حوصله ندارن برای ما وقت صرف کنن ، فکر کنم بهتره خودمون آماده کنیم ببریم برامون بزنن.

RE: سينووكس - hessam - 2013/05/29

دارو از شدت حملات کم میکنه
و یا از وقوع حملات که در افراد مختلف متفاوت است جلو گیری می کنه
از بین رفتن پلاک بر اوهده دارو نیست بر اوهده خود بیماره که اگه همه چیز خوب پیش بره ( زندگی سالم و بدون استرس و داروی درست حسابی) پلاک ها غیر فعال می شوند مانند یک قسمت از خیابان را که آسفالتش را می کنند و دوباره آسفالت می کنند نشانه های از ترمیم را دارند و پلاک ها همین گونه است که غلاف میلین که در روی عصب قرار داره ترمیم می کنه خودش را که پلاک وجود داره ولی ترمیم شده است که به اصطلاح پلاک های غیر فعال می گویند که در MRI با تزریق , ماده حاجب نمی گیرند

ولی اگه غلاف میلین ترمیم نشه خوب پلاک فعال می مانه که در MRI با تزریق , ماده حاجب می گیره

هدف اصلی از تزریق اینترفرون ها :

کم کردن حساسیت سیستم ایمنی به سیستم اعصاب مرکزی و کم کردن شدت حملات و حتی جلوگیری از به وجود آمدن یک حمله یا پلاک جدید است که فرصت کافی و لاذم به بدن داده بشه که غلاف میلین برای محل های آسیب دیده بسازه