وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس
تزريق سينوكس - نسخه قابل چاپ

+- وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس (https://mscenter.ir)
+-- انجمن: ام اس (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3)
+--- انجمن: پرسش و پاسخ (https://mscenter.ir/Forum-%D9%BE%D8%B1%D8%B3%D8%B4-%D9%88-%D9%BE%D8%A7%D8%B3%D8%AE)
+---- انجمن: آونکس - سينووكس (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A2%D9%88%D9%86%DA%A9%D8%B3-%D8%B3%D9%8A%D9%86%D9%88%D9%88%D9%83%D8%B3)
+---- موضوع: تزريق سينوكس (/Thread-%D8%AA%D8%B2%D8%B1%D9%8A%D9%82-%D8%B3%D9%8A%D9%86%D9%88%D9%83%D8%B3)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27

RE: تزريق سينوكس - سمیرا67 - 2014/05/22

یا خدا یعنی من سه سال آمپول میزنم همش کشک confusedconfusedconfused
از این هفته هرجا رفتم به شدت تذکر میدم icon_cryicon_cryicon_cryicon_cry
یه جا رفتم زورش میومد سرنگ روبرا تزریق عوض کنه میگفت لازم نیست کلی اصرار از من که خانم اگه لازم نبود که یکی دیگه نمیذاشتن برا تزریقconfused2confused2confused2
واجب شد بیشتر حواسم باشه به کشتنم ندنjumping0047.gifjumping0047.gifjumping0047.gifjumping0047.gifjumping0047.gif
من جوونم آرزو ها دارم SleepySleepySleepySleepySleepySleepySleepy

RE: تزريق سينوكس - saffari_mo - 2014/05/24

(2014/05/22, 09:52 AM)nahid نوشته است: سمیرا جان شما هم یه کم جدی بگیر
میگن نباید کف کنه خوب از همون سیناژن بپرس چرا نباید کف کنه؟
هر جا که نباید بری تزریق !
عادت دارن مثل آمپولای دیگه بشدت تکونش میدن تا مخلوط شه !

دوستا توی تهران رایگان نیست حدود 47-8 هزار تومنه با بیمه
منم تازگیا خریدم همون بسته بندی قبلی بود ، تا وقتی موجودی قبلی انبارشون تموم نشه همون قبلیا رو باید بخریم.Confused

سلام
داروهایی که محتویات پروتئینی دارند بهتر است به هنگام نگهداری و مصرف به شکلی نگهداری و استفاده شوند تا کف نکند. به دو دلیل:
1- کف ایجاد شده حاصل تلاطم مواد پروتئینی است که ممکن است باعث ایجاد شکل غیر موثر دارو بشود. (فرمهای Aggregated)
2- در هنگام تزریق حبابهای هوای محبوس در میان مایع یا همان کف باعث ایجاد درد موضعی می شوند که می تواند علاوه بر ایجاد نارضایتی و درد ناحیه تزریق، به مقدار اندکی هم جذب دارو را به تاخیر بیاندازد و مختل نماید.

بنابراین توصیه می شود که فرم لیوفلیزه دارو را به آرامی با آب مقطر همراه دارو که اخیرا به صورت سرنگ از پیش پرشده در اختیارتان قرار گرفته است حل کنید و تا حد امکان از پرستاران آموزش دیده و از مراکز تزریقی که سیناژن به شما معرفی کرده است کمک بگیرید.

RE: تزريق سينوكس - مسافر خسته - 2014/06/10

سلام بچه هاicon_question
من دوماهی میشه که خودم تزریق می کنم happy0065.gifجایی هم آموزش ندیدمicon_cryبه نظرتون این مشکلی ایجاد می کنه؟angry3 البته از چند نفر مطلع پرسیدم icon_cry و تا حالا هم خدا رو شکر مشکلی نداشتمconfused2.ولی مسئله ای که هست هر کاری می کنم کف نکنه بازم چندتایی حباب روی ویال تشکیل میشهangry3 تازه پک جدیدی که گرفتم سرنگ انقدر رند که وقتی وارد ویال می کنم خودش شوع به خالی شدن می کنهangry3 به نظرتون مشکل از منه یا از سرنگ؟icon_cry

RE: تزريق سينوكس - سمیرا67 - 2014/06/10

من خرم آباد دارو گرفتم هنوز همون فرم قبلی هستنicon_cryicon_cryicon_cryicon_cryبرای تزریق دیگه کاملا حواسم هست agreement2agreement2

RE: تزريق سينوكس - Exhautless - 2014/06/10

بس که با این پرستارا صحبت کردم که دقت کنین کف نکنه داغون شدم,روانم پریشان شدفقط نادونا میگن کف مهم نیستangry2
نامردا اصلا توجه نمیکنن,با یه سری هم که درگیر شدمangry,
نمیدونستم آدم سینووکسم میتونه خودش بزنه,باید یاد بگیرم که از شراین پرستارای بلانسبت احمق خلاص شم
البته ناگفته نمونه اینجاچند تاپرستار خوبم هست که خدا خیرشون بده هم دقت میکنن هم...
دستشون در نکنهicon_question

RE: تزريق سينوكس - pinkrose - 2014/06/17

(2014/05/22, 12:40 AM)سمیرا67 نوشته است:
(2014/04/10, 06:49 AM)pinkrose نوشته است: چرا قیمت داروی ایرانی که هنوز در مرحله آزمایشه و داره روی بیماران تست میشه و با استانداردهای جهانی فاصله داره باید اینقدر گرون باشه ؟!!! حتی شیشه آب مقطرش که ساده ترین جز یه امپوله مشکل داره ! من خودم دارو را رایگان میگیرم اما هر بار پس از گرفتن دارو و دیدن فیش قیمت توی دلم میگم کسایی که باید پولش را پرداخت کنند و ندارن باید چیکار کنند ؟ Huh

سینووکس کلا برای همه رایگان مگه نیست؟icon_cryicon_cryicon_cryicon_cry منم با بیمه تامین اجتماعی بابام رایگان میگیرم ولی پرسیدم از داروخانه گفت برا همه ی msها رایگان هست.
یه چیز دیگه چرا اینقد سخت میگیرین برا آماده کردنشHuhHuh واقعا این همه سختگیری لازمهicon_cryicon_cryمن هربار یه جا میزنم بعضی جاها بار اول که اینو میبینن ولی به راحتی برام میزنن همیشه هم یه عالمه کف میکنه که میزننconfused ولی من مشکلی ندارمangelangelangelangel
حالا چی میشه؟

نه عزیزم برای همه رایگان نیست.مثلا کسایی که بیمه نیستند باید آزاد پرداخت کنند.
من عید امسال تاریخ گرفتن آمپولهام کمی جابجا شد مجبور شدم یک دونه آزاد بخرم به قیمت 140 هزار تومان ناقابل !!!!

RE: تزريق سينوكس - hoda sa - 2014/06/22

(2014/06/10, 08:19 AM)مسافر خسته نوشته است: سلام بچه هاicon_question
من دوماهی میشه که خودم تزریق می کنم happy0065.gifجایی هم آموزش ندیدمicon_cryبه نظرتون این مشکلی ایجاد می کنه؟angry3 البته از چند نفر مطلع پرسیدم icon_cry و تا حالا هم خدا رو شکر مشکلی نداشتمconfused2.ولی مسئله ای که هست هر کاری می کنم کف نکنه بازم چندتایی حباب روی ویال تشکیل میشهangry3 تازه پک جدیدی که گرفتم سرنگ انقدر رند که وقتی وارد ویال می کنم خودش شوع به خالی شدن می کنهangry3 به نظرتون مشکل از منه یا از سرنگ؟icon_cry

سلامicon_question

بهتره یک بار آموزش ببینی تا مشکلی پیش نیاد در مورد یکباره خالی شدن سرنگ هم بهتره با دست کنترلش کنی یکی دو تا حباب اشکالی نداره.

RE: تزريق سينوكس - سمیرا67 - 2014/06/22

منم میخوام خودم بزنم البته اول تو رونم agreement2agreement2agreement2

RE: تزريق سينوكس - nahid - 2014/07/09

امروز خودم با سینووکس جدید که آب مقطرش آماده توی سرنگه تزریق کردم .مشکلی با سرنگ جدید نداشتم ، فقط موقع تزریق نمیدونم چی شد دقت نکردم وقتی داشتم توی عضله ران میزدم فکر کردم همه محلول تزریق شد ، وقتی سوزن رو بیرون کشیدم دیدم مقداری از محلول ریخت رو پام ، فهمیدم حدود یک چهارمش رو هدر دادم !confused
بعد به خودم گفتم مگه چقدر زدی که یه قرص استامینوفن 500 میخوای بخوری ؟
برای تنبیه خودم فقط نصف قرص استامینوفن 500 رو خوردم Dodgy

RE: تزريق سينوكس - maryam.N - 2014/08/28

من یک سال و دو ماهه icon_cry که سینووکس تزریق میکنمSmile (16)
هیچ وقت هم تاحالا نشده که نزنم،همیشه سر ساعت مشخص آمپولمو میزنمwoman
ولی دو هفته دیگه باید برم جایی که ممکنه نتونم آمپولمو ببرم و احتمالا امکانش کمه که بتونم آمپولمو بزنم
اشکالی داره فقط همین یه بارو نزنم؟ ینی ممکنه یه بار بعد از یک سال، نزدن تاثیر منفی داشته باشه؟
آخه هرجور شرایطو میسنجم نمیشهangry3