وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس
تزريق سينوكس - نسخه قابل چاپ

+- وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس (https://mscenter.ir)
+-- انجمن: ام اس (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3)
+--- انجمن: پرسش و پاسخ (https://mscenter.ir/Forum-%D9%BE%D8%B1%D8%B3%D8%B4-%D9%88-%D9%BE%D8%A7%D8%B3%D8%AE)
+---- انجمن: آونکس - سينووكس (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A2%D9%88%D9%86%DA%A9%D8%B3-%D8%B3%D9%8A%D9%86%D9%88%D9%88%D9%83%D8%B3)
+---- موضوع: تزريق سينوكس (/Thread-%D8%AA%D8%B2%D8%B1%D9%8A%D9%82-%D8%B3%D9%8A%D9%86%D9%88%D9%83%D8%B3)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27

RE: تزريق سينوكس در ماهيچه 4 سر ران پا - nahid - 2013/07/20

من تا حالا نتونستم سر شیشه آب مقطر رو با دستم بشکنم ، هر بار با یه ضربه محکم با کارد میوه خوری میزنم میشکنه و پرت میشه یه طرف !confused2
آخه اولین بار شکست تو دستم و دستم برید دیگه میترسم ! تا یه مدت طرز شکستنش معضلی شده بود واسم تا اینکه یاد گرفتم محکم بزنم میشکنه... با فشار دست که اصلا جرات ندارم بشکنم !

RE: تزريق سينوكس در ماهيچه 4 سر ران پا - simin - 2013/07/20

ناهید جون ...من میخوام ایندفعه با کله برم توش ببینم میشکنه یا نهlaughing3
ولی خدایی دیگه جای تزریق پیدا نمیکنمsad2....تزریق به بازو هم فقط یه مرکز سراغ دارم اونم تو تهرانsad2...تا اونجا بخوام برم امپولم تو این گرما میپزهrolleyes

RE: تزريق سينوكس در ماهيچه 4 سر ران پا - nahid - 2013/07/20

مگه مجبوری به بازو هم بزنی ؟ مگه جاش تا دوهفته یا سه هفته میمونه یا درد داره ؟
برای من که اینطور نیست.

منم اطرافمون مرکز تزریق آموزش دیده نیست مجبورم خودم میزنم و فقط به پا.

RE: تزريق سينوكس در ماهيچه 4 سر ران پا - ماه - 2013/07/20

سلام خانم دکتر.
این خورد شدن پوکه ی آب مقطر برای منم چند باری رخ داده و دستمو بریده!!
یه بار هم که کلا شیشه خورد شد تو دستم و آب مقطراش ریخت و منم از یه آب مقطر معمولی که تو داروخونه میفروشن به عنوان حلال استفاده کردم!حالا نمیدونم آیا کار درستی کردم؟!confused2confused2confused2
راستشو بگم استرسی که در شکستن در این دارم تو آمپول زدن ندارم!angry2angry2
الان دیگه با جلد سرنگ درشو میشکنم تا وقتی خورد شد نره تو دستم حداقل. درسته نوع فشار مهمه ولی کاش به قول دوستان خطی چیزی داشت که باز کردنش راحت تر بود..
در مورد تزریق هم من چون خودم میزنم استرس دارم به باسنم بزنم! بازوهام هم که خیلی لاغرن و اصن به اونا نمیشه فک کرد! وایه همین به همین ماهیچه 4 سر ران میزنم.هر هفته به یکی از پاها! امیدوارم مشکلی پیش نیاد..

RE: سينووكس - neda.n - 2013/07/20

دوستای عزیز یه چند جا تو سایت خوندم درباره شکستن شیشه آب مقطر سینوکس و استفاده از آب مقطر معمولی ، برا همین فکر کردم اینو بنویسم :
آب مقطر سینوکس همون آب مقطر معمولیه ، پس اینجور مواقع بی هیچ مشکلی می تونیم از آب مقطر معمولی استفاده کنیم
اما
دوزش خیلی مهمه چون فرق می کنه . دوز آب مقطر سینوکس یک میلی لیتره . پس موقع استفاده از آب مقطر معمولی فقط یک میلی لیتر از اون رو باید استفاده کنیم و نه بیشتر یا کمتر .

پی نوشت : بچه ها قبلا نوشته بودم دو میلی لیتر که با توضیح خانم دکتر عزیز اصلاح شد

RE: تزريق سينوكس در ماهيچه 4 سر ران پا - MFhealth - 2013/07/20

(2013/07/20, 12:04 PM)حامدی فر نوشته است: سیمین جان
ما پوکه ی آمپول را از بهترین تولید کننده اش می خریم. یک مشورتی با پرستار بکن نوع فشار آوردن و نحوه ی شکستن مهمه
همیشه که این اتفاق برات نمی افته؟

دوستان درست راهنمایی کرده اند چون تزریق عضلانی است مثل تزریق داروهای زیرپوستی (رسیژن و ربیف و بتافرون) مشکل عوارض پوستی نگران کننده نیست و همان سیستم یک هفته در میان در یک عضله باسن معمولا جواب می دهد
اگر مشکلی داشتی با پرستاران ما تماس بگیر یا با خانم پیرایش که سرپرستار سینازن است.

خانم دکتر ولی واقعا شکستن سر این شیشه آب مقطر معضل است. من همیشه باهاش مشکل دارم. یه بار به خواهرم که پرستاره گفتم. اومد یادم بده مثل حرفه ای ها کلی ژست گرفت ولی مگه شکست. بد دید نه مثل اینکه مشکل داره. میشکنه ولی خیلی سخت. این خط قرمزش اصلا معنی نداره انگار. تمام مدتی که از این دارو استفاده می کنم شاید روی هم رفته 3 الی 4 بار خیلی راحت شکست.
نمیشه یک کاری کنید راحت بشکنه خورد نشه. انصافا واسه ما که مرتب داریم از این دارو استفاده می کنیم و حرفه ای هم نیستیم همین مسایل به ظاهر کوچک آزاردهنده میشه. مخصوصا که با داروی قبلی هیچ کدوم از این مشکلات رو نداشتیم.
ممنون که به سوالات و انتقاداتمون توجه می کنید.

RE: تزريق سينوكس در ماهيچه 4 سر ران پا - حامدی فر - 2013/07/21

سلام دوستان

حتما موضوع را با شرکت تامین کننده ی پوکه ی سرنگ پیگیری می کنیم. راستش من خودم هم همیشه از شکستن سر آمپول ها می ترسم smilingmen
در خصوص حلال هم هیچ نگران نباشید همان آب مقطری است که شما از داروخانه ها می گیرید فقط تاریخ گذشته نباشد و معمولا آب مقطر ها ۵ میلی لیتری هستند و شما فقط یک میلی لیتر احتیاج دارید
می دونم براتون این تزریق ها سخته اما ما داریم یک کارهایی می کنیم که الان نمی گم اما مشکلاتتون حل میشه اگرچه برامون خیلی سخت بود اما دعا کنید سریعتر بتونیم دستتون برسیونیم baybay

با آرزوی سلامتی

RE: سينووكس - حامدی فر - 2013/07/21

ندا جون

توضیحاتت درست بود فقط آب مقطر سینووکس یک میلی لیتره و شما اگر آب مقطر دیگری گرفتید فقط یک یا ۱/۱ آن را بکشید داخل سرنگ برای مخلوط سازی

smiling
با آرزوی سلامتی

RE: تزريق سينوكس در ماهيچه 4 سر ران پا - nahid - 2013/07/21

وما منتظر اون روزیم و دعا میکنیم اون چیزی که نمیدونیم چیه زودتر برسه ، دستتون درد نکنه من که میدونم من حالا حالا ها باید تزریق کنم و قرص بهم نمیدن !Smile (16)

خانم دکتر حامدی فر سپاس از اینکه یه مدتیه به اینجا مرتب سر میزنید و از این شکلکها هم استفاده میکنید baybaybaybay
این خانم و آقا بخاطر روبان نارنجی ام اس اینجورینا :menwomanbaybay

icon_questionicon_questionsmilingbaybay

RE: تزريق سينوكس در ماهيچه 4 سر ران پا - فرناز - 2013/07/21

این سوال هم دارم من دکترم امکان داره بتارو به سینووکس تبدیل کنه چون من 8سال با بتا ژلوفن میخورم.وگفت این 1فاجعه هستش وبرات خیلی بده!!!!!!!!!!من میخوام بدونم اوج درد بدن وتب با سینووکس با چندتا زلوفن جواب میده؟؟؟