وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس
قالب جدید سایت - نسخه قابل چاپ

+- وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس (https://mscenter.ir)
+-- انجمن: انتقادات و پیشنهادات (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D9%82%D8%A7%D8%AF%D8%A7%D8%AA-%D9%88-%D9%BE%DB%8C%D8%B4%D9%86%D9%87%D8%A7%D8%AF%D8%A7%D8%AA)
+--- انجمن: انتقادات و پيشنهادات (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D9%82%D8%A7%D8%AF%D8%A7%D8%AA-%D9%88-%D9%BE%D9%8A%D8%B4%D9%86%D9%87%D8%A7%D8%AF%D8%A7%D8%AA)
+--- موضوع: قالب جدید سایت (/Thread-%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

RE: قالب جدید سایت - hamid - 2012/06/17

اره ولی چون قسمت بنر خیلی فورس ماژور شد وقت نکردیم روش وقت بزاریم
اگر افتخار میدی و زحمت نمیشه فایل psd رو واست بفرستم تا درست کنی
اگر نه هم که سعی میکنیم طی چند روز آینده درستش کنیم

RE: قالب جدید سایت - warrior - 2012/06/17

حميد خان جان
به نظر من اگه يه نظر سنجي واسه رنگ بزاري
همه چيز درست ميشه....agreement2

RE: قالب جدید سایت - shahrzad.s - 2012/06/17

مرسی سایت قشنگ شده. حالا اگر ناراحت نمی شوید یک کاری بکنید که بتوانیم خودمان رنگ را به دلخواه عوض کنیم البته اگه میشه angry2[/align]

RE: قالب جدید سایت - okhtapus - 2012/06/17

(2012/06/17, 03:23 PM)hamid نوشته است: اره ولی چون قسمت بنر خیلی فورس ماژور شد وقت نکردیم روش وقت بزاریم
اگر افتخار میدی و زحمت نمیشه فایل psd رو واست بفرستم تا درست کنی
اگر نه هم که سعی میکنیم طی چند روز آینده درستش کنیم

اختیار دارین . وظیفه ست . اگه بفرستید ممنون میشم . ولی این همون بنر سایته چون پشت زمینه نداره اینجوری نشون میده بازم اگه psd بفرستی بیشتر روش کار میکنم...icon_question

RE: قالب جدید سایت - nahid - 2012/06/17

سلام قالب جدید سایت icon_biggrin
من دیشب دیدمت ولی وقت نکردم چیز زیادی بگم. فقط نوشته ها رو خوندم .ببخشید اگه بعضی از دوستان خیلی سریع گفتن دوست ندارن !sad2 خیلی هم خوبی !icon_questionicon_question

مجددا از سینا که زحمت قالب رو کشیده و حمید و فرید که همکاری کردن تشکر می کنم.
(من چه میدونم حمید گفت ! confused2) اصلا از هر سه تاتون به یه اندازه ممنونم .happy0065.gif
من چشمم شاید از همه حساس تر باشه ولی اینطور که اذیت کنه و واقعا فاجعه بشه ، نه اینطور نبود .رنگ آبی رو هم خیلی دوست دارم و آرامبخشه. ولی از چیزای جدید هم استقبال می کنم.
از نارنجی شاید بیشتر از آبی هم خوشم بیاد. البته نارنجی مه سا و ساناز یه چیز دیگس. اون موقع هم که فربد نارنجی بود ، دیدن رنگش بهم آرامش و انرژی میداد.ولی الان نه ! ( فربد ashamed0006.gif، نزنیا !)
ولی چیزی که هست رنگ زمینه قالب جدید به نظرم روشن ترو بهتره.به نظرم از طوسیش یکمی کم شده.یا اصلا سفیده ! این بهتره.
مسلما نارنجی چون رنگ ام اسه ، این رنگ انتخاب شده. فکر کنم مشکلی که بعضی از دوستان گفتن ، رنگ اعضا بود که اونم مدیران عزیز میگن حله ! پس دیگه چه مشکلی داریم ؟ دو قالب قبلی و فعلی هم که هست ، گاهی از این و گاهی از اون استفاده کنید حالشو ببرید !smiling

به هر حال می خوام بگم وقتی مدیرا با شوق و ذوق زحمت میکشن و قالبی رو برای دل همه درست میکنن ، بی انصافیه که فوری با دیدن قالب گفته بشه نه اینو نمیخوام و ... مثل اینه که هدیه ای براتون می خرن و شما بلافاصله بگین خوشم نیومد.یا این که طرح کارت ام اس رو پیشنهاد بدید و بقیه بگن چه زشته.ببخشید رفتم رو منبر ashamed0006.gifashamed0006.gif

RE: قالب جدید سایت - nahid - 2012/06/17

آهان حمید هم توی « به چی فک میکنی »گفته بود چند روزه روش کار کردم. پس همگی زحمت کشیدن زیاد ، ببخشید !

RE: قالب جدید سایت - okhtapus - 2012/06/17

(2012/06/17, 03:48 PM)shahrzad.s نوشته است: مرسی سایت قشنگ شده. حالا اگر ناراحت نمی شوید یک کاری بکنید که بتوانیم خودمان رنگ را به دلخواه عوض کنیم البته اگه میشه angry2[/align]

میتونی تو قسمت کنترل پنل کاربر - ویرایش تنظیمات قالب خودتو انتخاب کنی.اونجا قالبای قدیمی هستش . ولی خداییش قالب orange قشنگ تره...icon_surprised

RE: قالب جدید سایت - yas - 2012/06/17

ویرایش توسط fireboud
دلیل : عدم داشتن لحن مناسب در فضای عمومی سایت

RE: قالب جدید سایت - ثریا - 2012/06/17

حاج حمید کارت درسته.(yas) خب حاج حمید اخلاقش همین جوریه خیلی زود ناراحت میشه به دل نگیر.قبلا چند سری نزدیک بود منو بزنه بچه ها جلوش و گرفتن laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3
شوخی کردم.
حاجی واقعا زحمت میکشه بدون این که در قبالش چیزی بخواد.حاجی خیلی مخلصیماlove51love51love51love51love51love51love51love51love51love51love51love51love51

RE: قالب جدید سایت - hamid - 2012/06/17

بعضی اوقات سکوت بهترین پاسخ است

بچه ها راجع به رنگ لینک ها گفتیم که یه چند روزی بهمون فرصت بدید اوکی میشه
رنگ نارنجی هم تست میکنیم اگر ملایم تر اوکی بود انجامش میدیم

راجع به انتخاب رنگ نارنجی این بود که رنگ ام اس هست و بهتره قالب اصلی سایت رنگ موضوعمون باشه
ولی به محض اینکه کمی آزادتر بشیم حتما قالب جدید و با رنگ جدید اماده میکنیم

کسانی هم که با این قالب خیلی مشکل دارن به بزرگواری خودشون ببخشن و به قالب قبلی برن و اصلا فکر کنن چنین قالبی درست نشده