وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس
داروی گیاهی دانش آموز اراکی (همه پست ها در این تاپیک) - نسخه قابل چاپ

+- وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس (https://mscenter.ir)
+-- انجمن: ام اس (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3)
+--- انجمن: اخبار مربوط به ام‌اس (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A7%D8%AE%D8%A8%D8%A7%D8%B1-%D9%85%D8%B1%D8%A8%D9%88%D8%B7-%D8%A8%D9%87-%D8%A7%D9%85%E2%80%8C%D8%A7%D8%B3)
+---- انجمن: اخبار داخلی (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A7%D8%AE%D8%A8%D8%A7%D8%B1-%D8%AF%D8%A7%D8%AE%D9%84%DB%8C)
+---- موضوع: داروی گیاهی دانش آموز اراکی (همه پست ها در این تاپیک) (/Thread-%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D9%88%DB%8C-%DA%AF%DB%8C%D8%A7%D9%87%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2-%D8%A7%D8%B1%D8%A7%DA%A9%DB%8C-%D9%87%D9%85%D9%87-%D9%BE%D8%B3%D8%AA-%D9%87%D8%A7-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%DB%8C%D9%86-%D8%AA%D8%A7%D9%BE%DB%8C%DA%A9)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

RE: داروی گیاهی دانش آموز اراکی (همه پست ها در این تاپیک) - Sina - 2012/08/14

(2012/08/14, 03:00 PM)somaye_602000 نوشته است: چرا اینقدر حرص میخورید شماها icon_cry

دقیقا
این یه خبره ... هر حبری احتمال داره تو اینترنت پخش بشه ... اگه قرار باشه واسه هر کدوم انقدر حرص بخورین زندگیتون خیلی سخت میشه
من دو روز پیش فقط عنوان رو خوندم و اصلا تاپیک رو باز نکردم ... ولی بالاخره وقتی دیدم تاپیک بالاست خواستم بدونم چه خبره که متاسفانه دیدم دوستان عزیز فقط با سنگ خودشون رو میزنن

RE: داروی گیاهی دانش آموز اراکی (همه پست ها در این تاپیک) - paeazan - 2012/08/14

آره سینا نمیدونه که سروش تو چت روم هم تا یه چیزی میشه سرشو میکوبه به دیوار

من خیلی نگران سرشم.میترسم ضربه مغزی بشه
Smile

RE: جوان مخترع اراکی موفق به اختراع داروی جدید MS شد - ناروک - 2012/08/19

(2012/05/06, 07:37 PM)parisa2011 نوشته است: دانش‌آموزان سال سوم دبیرستان صمصامی بیات اراک با اشاره به نحوه اختراع این دارو گفت: این دارو که کیت کامل MS نام دارد، بر روی ۱۰ نفر از بیماران ام اس عضو انجمن ام اس ساوه مورد آزمایش قرار گرفت و مورد تایید پزشکان قرار گرفته است.

آیا از بیماران ام اس استان مرکزی و شهرستان ساوه کسی اینجا عضو هست یا نه ؟اگه اطلاعاتی دارین لطفاً برامون بگین؟

سلام من از اراک هستم الان به مدت یک هفته است که دارم این دارو رو مصرف میکنم هزینه ماهیانه اش 80 تومنه،هنوز تاثیر خاصی ندیدم البته من مشکلی به طور کل ندارم و اگه بر حسب اتفاق ام آر آی گردن رو انجام نمیدادم هیچ وقت بیماریم تشخیص داده نمیشد من فقط 3 یا 4 تا پلاک گردنی دارم و با این تفاسیر مخترع دارو باید کاملا بهبود پیدا کنم البته امیدوارم که این اتفاق بی افته

اطلاعاتم در مورد ترکیباتش زیاد نیست ولی این دارو سه قلم مکمل هست یکیش دوغ کفیر که با یک نوع قارچ به وجود میاد با ترکیبی از دارو های گیاهیه که دقیقا نمیدونم چی هستن و عرق کاسنی و عسل مخلوط با کنجد و چند ترکیب دیگه

RE: داروی گیاهی دانش آموز اراکی (همه پست ها در این تاپیک) - paeazan - 2012/08/19

ناروك عزيز من به شخص ازتون تشكر ميكنم كه گفتين اين دارو رو شروع كردين.

ممنون ميشم اگه تغييرات و احيانا بهيودي كاملتون ( اگه ام آر آي جديدي دادين ) رو اينجا بنويسين.

كه اگه ان شاء الله تاثير زيادي داشت مثلا من هم استفاده كنم.
باز هم مچكرم

RE: داروی گیاهی دانش آموز اراکی (همه پست ها در این تاپیک) - ابراهیم - 2012/12/20

سلام دوستان این دارو توسط فرد دیگه ای هم تهیه شده؟؟؟؟؟؟؟؟
اصلن این دارو رو کجاها دارن؟؟؟؟؟؟؟

RE: داروی گیاهی دانش آموز اراکی (همه پست ها در این تاپیک) - sargol - 2012/12/20

یاالله دیگه ماسوژه دنیاشدیم ازبچه بگیرتاپیرهمه ماروسوژه خودشون کردندفردامیگن یک بچه هفت اول ابتدایی درمان قطعی ام اس راکشف کرده است تادیروزماموش آزمایشگاهی محققین بودیم ولی امروزقضیه ازیک قراردیگری شده است مثل اینکه مادیگه موش آزمایشگاهی یک مشت بچه شدیم.حالاکشف داروی ام اس بچه بازی شده است درآینده خیلی نزدیک میگن بچه 2-3درمان ام اس راکشف کرده است.پروردگاراماالان سوژه دست یک مشت بچه هستیم چکاربایدبکنیمHuhHuhHuhHuhsad2sad2sad2sad2sad2sad2sad2sad2sad2sad2
هیچکس بهترازخودمون دردمون رودرک نمیکنه پس چرانبایدخودمون داروی ام اس راکشف کنیم.حداقل دل خودمون برای خودمون وکلیه همدردهامون میسوزه

RE: داروی گیاهی دانش آموز اراکی (همه پست ها در این تاپیک) - ابراهیم - 2012/12/20

سلام سارگل عزیزicon_question
نحوه نوشتنت مشخصه خیلی شاکی هستیconfused2
شاید ای جوون هم یه ابن سینای جدید باشهicon_cry
وقتی تاریخ رو میخونیم به حماقت بعضی از پیشینیانمون میخندیم که چه تصمیمهای اشتباهی به خاطر اعتقاداتشون گرفتن:60:
اینقدر عصبانی نشو شاید درمان ام اس رو خدا تو ذهن همین بقول ما بچه قرار داده باشهwink2
توکل به خدا داشته باشagreement2
نمیگم ساده لوح باشیم ولی منطقیه که این ادعا رو جدی بگیریم و در موردش تحقیق کنیمsmiling

RE: داروی گیاهی دانش آموز اراکی (همه پست ها در این تاپیک) - sooorooosh - 2012/12/20

نقل قول ((منطقیه که این ادعا رو جدی بگیریم و در موردش تحقق کنیم ؟))
پسره خودشو مسخره کرده یا ما رو ؟کلی رفتم دنبالش زنگ زدم با انجمن ساوه صحبت کردم میگم شما از کجا میفهمی داروتون اثر داشته؟برگشته میگه بیمارام 40 روز بی حمله بوده
اخه چی بگم بهش؟مگه حمله ام اس تو 40 روز اتفاق میوفته؟کجای دنیا اثر دارو ام اس رو با 40 روز بررسی میکنن؟
از همه چیز مسخره تر روش ساخت داروشه....
میفرماییند:با تحقیقی که بر روی روش تغذیه چند بیمار کردم فهمیدم که این چیزا رو بخورن حمله نمیگیرتشون...آخه چی بهت بگم؟کجات بزنم که دردت نیاد؟angry3angry3angry3angry3
چرا همیشه رو هوا حرف میزنن ملت ما...یعنی نمونه جماعتی هستن که پاشون به سرشون پنالتی میزنه...
عزیز من جمع کن بساط مسخره بازیتو تو تازه پشت سیبیلت سبز شده...هنوز 18 سالت نیست...ام اس با این چیزا که خاموش نمیشه که...تیم پزشکی و دارو سازی تشکیل میشه...گروهی با هم کلی متخصص تو قویترین شرکتهای دارویی دنیا مثل بیوژن آیدک و نوارتیس و سانوفی یه مدت طولانی بگیر از 5 سال تا 30 سال(اره دقیقاً 30 سال )کار میکنن تا یه دارو برای ام اس بدن بیرون...اونوقت تو نصف آدم اومدی دارو ام اس رو ساختی ...اسمش گذاشتی خلیج فارس؟
والا اون جماعت عرب حق دارن مسخرمون کنن بهمون بخندن...ملعبه دست خاص و عام شدیم تو همه چیز اینم روش:60::60:

RE: داروی گیاهی دانش آموز اراکی (همه پست ها در این تاپیک) - نازی ی - 2012/12/20

بابا وقتی تو زیر زمین انرژی و بمب هسته ای ساخته می شه انوقت می خوای داروی ام اس ساخته نشه؟
یارو تو کنگره اومده می گه من با آنتی بیوتیک ام اس رو درمان می کنم ما رو میگی همه تو تعجب بعد می گه ولی نباید 15 روز بیشتر از شروع بیماری گذشته باشه angry3angry3angry3angry3angry3حالا آخه کی مب فهمه از روز اول داره تو مخش اون میلین لعنتی تخریب می شه ای خدا!!!!!!!!!!!!!1angry3angry3angry3angry3angry3

RE: داروی گیاهی دانش آموز اراکی (همه پست ها در این تاپیک) - ehsan 10054 - 2012/12/20

یه چیزی دکتر گیاهیه گفت بم باید بوقلمونه 2 ساله اونم نر بخری
آخه از کجا بفهمم؟؟؟؟Huh