وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس
تیم دوچرخه سواری ام اس - نسخه قابل چاپ

+- وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس (https://mscenter.ir)
+-- انجمن: ام اس (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3)
+--- انجمن: بحث هاي تخصصي اعضا (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A8%D8%AD%D8%AB-%D9%87%D8%A7%D9%8A-%D8%AA%D8%AE%D8%B5%D8%B5%D9%8A-%D8%A7%D8%B9%D8%B6%D8%A7)
+--- موضوع: تیم دوچرخه سواری ام اس (/Thread-%D8%AA%DB%8C%D9%85-%D8%AF%D9%88%DA%86%D8%B1%D8%AE%D9%87-%D8%B3%D9%88%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3)

RE: تیم دوچرخه سواری ام اس - neda.n - 2012/05/21

این نوشته علی رضا با اون تیتر شاملو وار ،یعنی عالییییی بود . از راه نرسیده باید یه فیلمنامه بنویسی . انقدر که تصویریه این نوشته هات . آدم خودش رو کاملا توو اون فضا حس می کنه . agreement2agreement2

RE: تیم دوچرخه سواری ام اس - kaveh_plus - 2012/05/21

علیرضا از یه کاروانسرا نوشتی عکس هم که حتما گرفتین اگه فرصت کردین و البته اگه اینترنت مناسب هم داشتین عکسهاشو آپلود کنید ممنون میشم.

RE: تیم دوچرخه سواری ام اس - هاجی - 2012/05/21

سلام بچه ها سورپرایزتون عااااااالی بودagreement2
گرچه آقا فربود دو روزی تو کف بودیم ها!!!
علیرضا ء عزیز محصولات دکتر ژیلا هم ک شک داشتی نسبتا محصولات خوبی هست نگران نباش
پسران بالاتر از گل مراقب خودتون باشینicon_questionicon_questionicon_questionicon_question

RE: تیم دوچرخه سواری ام اس - nanaz - 2012/05/21

کــــــــــــــــی به کیــــه بــــــــــــا بــــــــــــــا( بابا نه آقا جونlaughing3) این جا همه خودمونیم wink2هر جا خستـــــــــــــه شدین خودتونو اذیــــــــــــــت نکنیدSmile (16)بپــــــــــــــــرید تــــــو ونlaughing3laughing3

RE: تیم دوچرخه سواری ام اس - فرناز - 2012/05/21

کاش برای من هم مسیج میومدsad2بلدنیستم کجابرمsad2

RE: تیم دوچرخه سواری ام اس - nanaz - 2012/05/21

ایــــــــــنم دوچـــــــــرخــــه آبی برای میامی(نیشابور) به میامی (امریکا) smiling
اینجا ایران است وهمه چی پیشرفت کردهSmile (16)Smile (16)agreement2
[تصویر:  abi.jpg]

RE: تیم دوچرخه سواری ام اس - atefe - 2012/05/21

دمتون گرم بابا ایول با این سورپرایزو و گزارشاتون love51love51

RE: تیم دوچرخه سواری ام اس - بهــار - 2012/05/21

علیرضا جان دکتر ژیلا محصولات نسبتا خوبی داره منتهی میزان آفتاب خوردگی!!و سوختگی شما زیاده هر دو ساعت یا حتی زود تر تجدید کنید.

میخاستم از بچه های تدارکات و اقایون راننده و فیلم بردار و صدابردار و این ها تشکر کنمک کلا آدمهای بسیار پایه و مهربونی به نظر می آیند!دمتون گرم!

RE: تیم دوچرخه سواری ام اس - nafass - 2012/05/22

خدا قوت قهرمانان

واییی که چه سورپرایز ه لذت ناکی بود
وقتی درینگ درینگ موبایلم در اومد که یعنی اس ام اس دارم
اول شماره عجیبش باعث شد فک کنم " اه باز از این اس ام اس مزخرفا"
اما دیدم نهههههههههههههههههههههههههههه
اسم شماها توشه
کلی حال کردم
آقا به خدا آخرشین
یعنی اطلاع رسانی تا این حد فوق العاده س

دوستتون داریم ومنتظر برگشت تون هستیم رفقا

RE: تیم دوچرخه سواری ام اس - N00shin - 2012/05/22

بچه ها شما فوق العاده این
آفرین به این اراده و همت happy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gif
برای خوندن سفرنامه اتون روزانه لحظه شماری می کنم
علیرضا این قدر عالی می نویسی که آدم احساس می کنه داره این مسیر رو با شما همراهی می کنه agreement2agreement2agreement2agreement2agreement2
فربد سورپرایز عالیی برامون داشتین، مرسی icon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin
سینا، حسین، چرا از شما خبری نیست؟؟؟ شما هم برامون گاهی یه چیزی بنویسین
سینا کلاس آموزشیت رو ادامه بده wink2wink2wink2
بچه ها بی صبرانه منتظر 11 خرداد و دیدارتون هستم
ازتون خواهش می کنم اول از هر چی به فکر سلامتیتون باشین
خیلی خوب کاری کردین که توی اون شرایط به جای رکاب زدن، اون مسیر رو با ماشین رفتین
هدف شما خیلی بالاتر از رکاب زدن صرف هست و مهم اینه که سالم به تهران برگردید
باز هم براتون آرزوی موفقیت و سلامتی دارم agreement2agreement2agreement2agreement2