وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس
تیم دوچرخه سواری ام اس - نسخه قابل چاپ

+- وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس (https://mscenter.ir)
+-- انجمن: ام اس (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3)
+--- انجمن: بحث هاي تخصصي اعضا (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A8%D8%AD%D8%AB-%D9%87%D8%A7%D9%8A-%D8%AA%D8%AE%D8%B5%D8%B5%D9%8A-%D8%A7%D8%B9%D8%B6%D8%A7)
+--- موضوع: تیم دوچرخه سواری ام اس (/Thread-%D8%AA%DB%8C%D9%85-%D8%AF%D9%88%DA%86%D8%B1%D8%AE%D9%87-%D8%B3%D9%88%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3)

RE: تیم دوچرخه سواری ام اس - mohammad.ali - 2012/05/16

حداقل می رفتید صدا و سیما این فیلم رو می گرفتید و در آرشیو انجمن نگهداری می کردید به عنوان سند

RE: تیم دوچرخه سواری ام اس - yas - 2012/05/16

ما که فیلمشون رو ندیدیم حتما توی مشهد نشون داده ما بی بهره موندیم پس سراسری کی میتونیم ببینیم ای باباconfused2

RE: تیم دوچرخه سواری ام اس - Hasty - 2012/05/16

ای وای یعنی اون فیلیمی که اونهمه ازش تعریف می کنند ما نمی بینیم؟icon_cryicon_cryicon_cryicon_cryconfusedconfusedconfused
اگه بخوان به همین خوانواده ام اس بفروشن کلی در آمد میشه برای ام اس icon_questionicon_questionicon_question

RE: تیم دوچرخه سواری ام اس - آوای امید - 2012/05/16

سلام

با آرزوی سلامتی همه ی شما عزیزان

تیم دوچرخه سواری آوای امید. در نیشابور.

چهارشنبه 27/2/90
ساعت چهار صبح قرار بود بیدار باشیم ولی تا بیدار شدیم ساعت شش بود، بعد از صرف صبحانه و بستن ساک ها ساعت 7 صبح آماده نرمش شدیم. بعد از نرمش مسیرمان را برای امروز شروع کردیم. بعد از گذشت از میان شهر مُلک آباد وارد جاده شدیم.
جاده با سر بالایی شروع شد و این سربالایی حدودا تا بیست کیلومتر ادامه داشت و از لحاظ ورزشی فشار بالایی داشت، که گروه توانست با موفقیت این کار انجام بدهد. بعد از توقف های موقت در مسیر برای استراحت، ساعت 2:30 به شهر نیشابور رسیدیم. یکی از اتفاقات جالب امروز مواجه شده گروه با یکی از پیشکسوتان رشته دوچرخه سواری شهر نیشابور بود، که ایشان حدود بیست کیلومتر با ما هم مسیرشدند و لطف کردند ما را تا محل اسکان همراهی نمودند. در مدت اقامتمان در شهر نیشابورما مهمهان دانشگاه آزاد هستیم.
از امروز ما برای اینکه شما از لحاظ آماری با گروه باشید اطلاعاتی در اختیار شما قرار خواهیم داد.
میزان مسافت طی شده : 93 کیلومتر
حداکثر سرعت : 98 کیلومتر بر ساعت
میانگین سرعت : 24 کیلومتر بر ساعت

RE: تیم دوچرخه سواری ام اس - Prime - 2012/05/16

سلام دوستان

الان همه خوابیدن. یه اینترنت از این مدم سیمکارتی ها داریم که خیلی کنده! وایمکسمون آنتن نمیده. البته همین رو به لطف محبت نرگس عزیز و hamid t عزیز داریم. ما هم اتفاقی فیلم رو دیدیم.

من تا وقت هست و بچه ها خوابن و نرفتیم توی شهر

یه تشکر از همه ی شما عزیزان بکنم که به ما انرژی میدید به ما هیجان و انگیزه میدید. واقعا ممنونم.
چه اونایی که لایک میزنن چه اونایی که پست میدن پیغام خ میدن زنگ میزنن چه دعا میکنن چه دردلشون با ما هستند
واقعا ازتون ممنونیم و به عشق شما امروز با طی 85 (با مخلفات 93) کیلومتر در نیشابور هستیم.
اگر نمی رسیم با این وضع دسترسی به نت و زود خوابیدن شب ها (اگر بخوابن البته) پست ها ی شما بعنوان حداقل کار
لایک کنیم. عذر خواهی ما رو بپذیرید.

یه توضیح مختصر در مورد تدارکات و بحث اسکان بدم. ما 4 نفر اصولا همه کارامون با خودمونه.
یه آقای مهدی نامی هست که من قبلا توضیح دادم ایشون مدیر تولید این فیلمی هستند که داره از ما ساخته میشه.
وقتی برای عوامل فیلم تدارکات می بینند لطف میکنن برای ما هم اگر مقدور باشه زحمتش رو میکشند.
ولی خوب خیلی از خرید ها و یا بحث های خورد و خوراک تقریبا با خودمونه.

در مورد اسکان. با ارتباطی که اسپانسرمون برقرار کرده دانشگاه آزاد تو خیلی از شهر ها که جایی رو داره لطف کرده و به ما جاداده.
ولی در چندین شهر مث ملک آباد یا شهری که فردا قراره بریم هیچ جای از پیش تعیین شده ای نیست. حتی مسافرخونه هم نداره.
مثلا ما دیشب در محل استراحت آتشنشانی خوابیدیم. اصلا این شهر جای خاصی نداره و ما آماده ی چادر زدن بودیم که فردی با نام
آقای "غریب نواز" از محلی های اونجا به صورت اتفاقی ما رو دید و زحمت هماهنگی هاش رو با شورای ده کرد و ریس شورا آقای .... (یادم نیست.)
هم اینجا رو به ما داد.

RE: تیم دوچرخه سواری ام اس - neda.n - 2012/05/16

خب ، فکر کردین فقط خودتون بلدید گزارش بدید . نخیرشم evilgrin0039.gif امروز منم می خوام یه گزارش بدم . اول این که نمی دونید چه حالی میده وقتی می بینی توی پیجت در سایتی توو اینترنت بروشور و خبر دوچرخه سوارها حدود 200 بار share شده . بعد که میری توو صفحه اونایی که share کردن ، می بینی از اون صفحات چقدر این زنجیر اطلاع رسانی ادامه پیدا کرده . من امروز نشستم و یه تعدادی از کامنت های زیر این اشتراک گذاری ها رو توو صفحه بقیه خوندم و حالا می خوام چند تاش رو اینجا بنویسم . چون اینا پیامهاییه برای شما ها و کاری که می کنید و تاثیر راهی که شروع کردید تا همین جا :
توو صفحه یکی از بازیگران تلویزیون زیر بروشور آوای امید ، یه نفر نوشته بود : " خدایا هزار مرتبه شکرت " پی جورش شدم ؛ فهمیدم اون آدم ام اس داره . توی صفحه یکی از دوستام دختری نوشته بود از خوشحالی دلم می خواد گریه کنم . .... بله ... فهمیدم اونم ام اس داره . تصویر بردار مجموعه خانه سبز که این خبر رو به اشتراک گذاشته زیرش برا شماها یه پیغام داده : " درود، بر روان و غیرتتون هزار لایک ." دختری به اسم هما روی پیجش نوشته دعای خیر کل گروه ما بدرقه راهتون . یکی دیگه پس از به اشتراک گذاری نوشته : " دم همه اونایی گرم که به بن بست اعتقاد ندارن " یکی دیگه نوشته : " تو رو خدا راسته این خبر ، من یکی از عزیزام تازه ام اس گرفته "و موزیسینها ، موزیسینهای معروفی که خبر رو به اشتراک گذاشتن و از طرفدارانشون خواستن که اون رو share کنن . نه وقت شما و نه این صفحه بیشتر از اینش رو اجازه نمیده . اما این چند تا رو نوشتم تا از همین حالا بدونید تاثیر کارتون فقط روی ماها نیست که داریم می بینیمتون . پیروز و سربلند ، شاد و پر انرژی باشید بچه ها icon_biggrin

RE: تیم دوچرخه سواری ام اس - N00shin - 2012/05/16

بچه ها خسته نباشید happy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gif
ایستگاه 2 هم به سلامتی رسیدین agreement2agreement2agreement2
امیدوارم امروز رو راحت تر از دیروز رکاب زده باشین
علیرضا مرسی از گزارش هات icon_questionicon_questionicon_question

RE: تیم دوچرخه سواری ام اس - najva - 2012/05/16

شما باعث افتخار ما هستیدicon_questionicon_question
در همه مراحل زندگی موفق باشیدagreement2agreement2

RE: تیم دوچرخه سواری ام اس - baran1390 - 2012/05/16

علی رضا- سینا - فربود و حسین عزیز ، خیلی خوشحالم و بخودم میبالم که اینچنین با این خستگی بفکره همه هستین
خدا قوت
پیروز و سر بلند باشید
دعای خیره ما هر روز بدرقه راهتونagreement2

RE: تیم دوچرخه سواری ام اس - TootFarangi - 2012/05/16

فیلمش رو از تی وی 2 - 3 نفری ضبط کردیم می بریم انجمن می دیم اونا دیگه هر کار می خوان بکنن فقط من نمی دونم چرا واسه من صدا نداره ؟؟؟ laughing3
حجمش هم بسیار زیاد هست حدود 140 مگابایت من سرعت آپلودم پایین هست نمی تونم آپلود کنم متاسفانه.

ممکنه شنبه انجمن خودش CD کنه بده به بچه ها.

ضمنا این از شبکه استانی پخش شده کسانی که م ا ه و ا ر ه دارن می تونستن نیگاه کنن ولی از این تاپ باکس ها داشته باشید اون ساعت نمی دونم رو شبکه خراسان بوده یا نه ؟
به جهت خوشحال شدیم ما رو نشون نداد چون یکی دو صحنه به صورت تمام رخ از جلو دوربین رد شدیم confused